Архів новин 

новини: 25 квітня 2017 у рубриці:  

Секрет працездатності, здоров'я і довголіття

Закони природи побудовані на єдності протилежностей: світло і темрява, жар і холод, дія і протидія, напруга і релаксація. Все наше життя складається в тому, щоб напружитися, коли це необхідно, а потім розслабитися.
Здоров'я 25 квітня 2017, 20:54 (NeBoley.com.ua)

Гра в пейнтбол чревата серйозними очними травмами Гра в пейнтбол чревата серйозними очними травмами
Пейнтбол, найпопулярніша командна гра із застосуванням спеціальних пістолетів з фарбою, якою треба обстрілювати противника, небезпечна для ваших ...
Здоров'я 25 квітня 2017, 20:04 (NeBoley.com.ua)
Названо найнебезпечніше для здоров я алкогольний напій Названо найнебезпечніше для здоров'я алкогольний напій
Вчені з'ясували, що змішувати енергетичні напої і спиртне небезпечно для здоров'я.
Здоров'я 25 квітня 2017, 14:41 (NeBoley.com.ua)
Знайдено спосіб позбавлення від ранкової втоми Знайдено спосіб позбавлення від ранкової втоми
Причиною цього дискомфорту фахівці назвали порушення природних біоритмів.
Здоров'я 25 квітня 2017, 14:35 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкрили секрет жіночого довголіття Вчені розкрили секрет жіночого довголіття
Вчені з Британії, схоже, розкрили секрет більшою - у порівнянні з чоловіками - тривалості життя жінок. Він полягає в тому, що серце представниць ...
Здоров'я 25 квітня 2017, 16:21 (NeBoley.com.ua)
Міні-аборт Міні-аборт
Уже понад тридцять років в ряді країн, а з недавніх пір і у нас успішно практикується так званий міні-аборт, операція, зроблена за допомогою ваку...
Здоров'я 25 квітня 2017, 18:11 (Sex-news.ru)
Жінки все частіше приймають протизаплідні засоби не з метою контрацепції Жінки все частіше приймають протизаплідні засоби не з метою контрацепції
Все більше жінок приймають протизаплідні засоби зовсім не з метою контрацепції. Згідно з даними, наведеними в звіті Інституту Гаттмахера, з інших...
Здоров'я 25 квітня 2017, 02:14 (e-news.com.ua)
Прибуток можуть захищати організм від радіації Прибуток можуть захищати організм від радіації
Прибуток можуть істотно знижувати шкоду радіаційного опромінення - до таких висновків прийшли вчені в результаті нового дослідження. Було проанал...
Здоров'я 25 квітня 2017, 02:05 (NeBoley.com.ua)
Кавуни знижують ризик інфарктів та інсультів Кавуни знижують ризик інфарктів та інсультів
Регулярне споживання кавуна є вкрай ефективним в профілактиці корисніше серцево-судинної системи, і зокрема інфарктів і інсультів - довели недавн...
Здоров'я 25 квітня 2017, 08:44 (e-news.com.ua)
Шоколад: ліки від багатьох хвороб Шоколад: ліки від багатьох хвороб
Шоколад, на тему якого було багато дискусій, британські вчені нарешті визнали дуже корисним продуктом, який ефективний у боротьбі з різними захво...
Здоров'я 25 квітня 2017, 13:25 (e-news.com.ua)
5 найкорисніших продуктів для щитовидної залози 5 найкорисніших продуктів для щитовидної залози
Багато людей в світі страждають на захворювання щитовидної залози.
Здоров'я 25 квітня 2017, 13:48 (NeBoley.com.ua)
Ця рослина - природна альтернатива морфіну Ця рослина - природна альтернатива морфіну
Що таке біль? Це саме неприємне відчуття в житті кожної людини, яка супроводжує його від початку до кінця.
Здоров'я 25 квітня 2017, 13:48 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли ефективний спосіб поліпшення пам яті Вчені знайшли ефективний спосіб поліпшення пам'яті
Нейробіологи з Пенсільванського університету розробили ефективний метод поліпшення пам'яті.
Здоров'я 25 квітня 2017, 14:16 (NeBoley.com.ua)
Людині пересадили штучно створені клітини крові Людині пересадили штучно створені клітини крові
Йдеться про червоних кров'яних клітинах, вирощених в лабораторії. За словами вчених, це перший значний крок на шляху створення штучної крові, пиш...
Здоров'я 25 квітня 2017, 14:23 (e-news.com.ua)
Комп ютерна контактна лінза дозволить стежити за новинами і читати тексти Комп'ютерна контактна лінза дозволить стежити за новинами і читати тексти
Вчені працюють над створенням контактної лінзи, яка зможе транслювати інформацію безпосередньо в поле зору людини, пише Daily Mail.
Здоров'я 25 квітня 2017, 01:26 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів