Хорватський форвард отримав пошкодження у матчі проти "кажанів".
Футбол 18 квітня 2024, 00:00 (football.ua)

Баєр хоче продовжити контракт зі Станішичем на тлі серйозного інтересу Баварії Баєр хоче продовжити контракт зі Станішичем на тлі серйозного інтересу Баварії
Футбол 17 квітня 2024, 23:52 (football.ua)
Ромаріо відновить кар єру у 58 років – він здійснить мрію грати разом із сином Ромаріо відновить кар'єру у 58 років – він здійснить мрію грати разом із сином
Легенда бразильського футболу вертається на поле.
Футбол 17 квітня 2024, 22:47 (football.ua)
Ювентус програв суд із Роналду та виплатить йому близько 10 млн євро з відсотками Ювентус програв суд із Роналду та виплатить йому близько 10 млн євро з відсотками
У суперечці зіркового португальця з туринцями щодо невиплаченої зарплати за "ковідний" період, схоже, поставлено крапку.
Футбол 17 квітня 2024, 22:56 (football.ua)
Вірт: Підписав зі Звягелем контракт на три роки і сподіваюсь залишити тут серйозний слід Вірт: Підписав зі Звягелем контракт на три роки і сподіваюсь залишити тут серйозний слід
Український спеціаліст розповів, чому вирішив очолити клуб із третього дивізіону України після досвіду в УПЛ.
Футбол 17 квітня 2024, 23:28 (football.ua)
Кабаєв: Рухаємось вперед, у нас є мета, до якої ми йдемо Кабаєв: Рухаємось вперед, у нас є мета, до якої ми йдемо
Владислав Кабаєв поділився своїми думками після гри з Минаєм.
Лунін зіграє в старті у матчі-відповіді з Манчестер Сіті Лунін зіграє в старті у матчі-відповіді з Манчестер Сіті
Український голкіпер вийде у стартовому складі Реала на вирішальний поєдинок у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 17 квітня 2024, 20:21 (football.ua)
Портсмут повернувся до Чемпіоншипу після вильоту у 2012 році Портсмут повернувся до Чемпіоншипу після вильоту у 2012 році
"Помпеї" достроково здобули чемпіонський титул у Лізі 1.
Футбол 17 квітня 2024, 20:27 (football.ua)
Хасебе завершить кар єру після закінчення сезону Хасебе завершить кар'єру після закінчення сезону
Японець провів на футбольних полях 22 професійні роки у своїй кар'єрі.
Футбол 17 квітня 2024, 20:46 (football.ua)
Арсенал встановив шалений цінник на Нкетію на тлі інтересу з боку чотирьох клубів АПЛ Арсенал встановив шалений цінник на Нкетію на тлі інтересу з боку чотирьох клубів АПЛ
"Каноніри" готові продати свого вихованця за 40 мільйонів фунтів стерлінгів.
Футбол 17 квітня 2024, 20:56 (football.ua)
Олександрія — Оболонь 2:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Олександрія — Оболонь 2:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 17 квітня 2024 року.
Футбол 17 квітня 2024, 21:11 (football.ua)
Іліч пропустить кілька тижнів через травму Іліч пропустить кілька тижнів через травму
У хорватського легіонера виникли проблеми зі здоров'ям.
Футбол 17 квітня 2024, 21:52 (football.ua)
Ворскла підписала новий довгостроковий контракт із Нестеренком Ворскла підписала новий довгостроковий контракт із Нестеренком
Молодий плеймейкер пов'язав майбутнє з полтавцями на наступні чотири роки.
Футбол 17 квітня 2024, 22:24 (football.ua)
Циганков пропустив тренування Жирони Циганков пропустив тренування Жирони
Український вінгер продовжує мати проблеми зі здоров'ям.
Девід готовий перейти в Наполі Девід готовий перейти в Наполі
Лілль просить за свого гравця близько 50 мільйонів євро.
Футбол 17 квітня 2024, 16:10 (football.ua)
Айнтрахт викупить Екітіка у ПСЖ Айнтрахт викупить Екітіка у ПСЖ
21-річний футболіст залишиться в німецькій команді.
Футбол 17 квітня 2024, 16:34 (football.ua)
Спортивний суд Іспанії може відсторонити Тебаса Спортивний суд Іспанії може відсторонити Тебаса
Реал поскаржився на главу Ла Ліги через угоду з CVC.
Футбол 17 квітня 2024, 17:38 (football.ua)
Динамо Київ дотиснуло Минай у неоднозначному другому таймі Динамо Київ дотиснуло Минай у неоднозначному другому таймі
Команда Желько Любеновича провалила першу половину зустрічі, однак зуміла зібратись після перерви.
Футбол 17 квітня 2024, 17:39 (football.ua)
Кампуш та Михайленко повернулись до стартового складу Олександрії на матч проти Оболоні Кампуш та Михайленко повернулись до стартового складу Олександрії на матч проти Оболоні
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 15-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють Олександрія та київська Оболонь.
Кварацхелії діагностували гастроентерит Кварацхелії діагностували гастроентерит
Грузин може пропустити найближчий матч своєї команди.
Футбол 17 квітня 2024, 18:17 (football.ua)
Минай — Динамо Київ 1:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ Минай — Динамо Київ 1:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Футбол 17 квітня 2024, 18:31 (football.ua)
Палкін: У січні Наполі міг отримати Судакова за 50 млн євро плюс бонуси — вони змарнували цей унікальний шанс Палкін: У січні Наполі міг отримати Судакова за 50 млн євро плюс бонуси — вони змарнували цей унікальний шанс
Влітку Шахтар проситиме вже значно більші суми за талановитого українського плеймейкера.
Футбол 17 квітня 2024, 18:32 (football.ua)
Любенович – про гру з Динамо: Другий тайм – показник того, до чого ми прагнемо Любенович – про гру з Динамо: Другий тайм – показник того, до чого ми прагнемо
Фахівець поділився своїми думками після гри з "біло-синіми".
Футбол 17 квітня 2024, 18:46 (football.ua)
Палкін закликав Леві та Тоттенгем  підтримувати цінності футбольної сім’ї  через перехід Соломона Палкін закликав Леві та Тоттенгем "підтримувати цінності футбольної сім’ї" через перехід Соломона
Гендиректор Шахтаря незадоволений умовами, які "шпори" запропонували в якості компенсації за перехід ізраїльського вінгера.
Футбол 17 квітня 2024, 18:55 (football.ua)
Стали відомі суперники юнацької збірної України на Євро-2024 Стали відомі суперники юнацької збірної України на Євро-2024
"Синьо-жовті" зіграють проти Північної Ірландії, Норвегії та Італії.
Футбол 17 квітня 2024, 19:03 (football.ua)
Венгер: Матч Арсеналу проти Баварії — це 50 на 50 Венгер: Матч Арсеналу проти Баварії — це 50 на 50
Легендарний тренер лондонців дав коментар щодо майбутнього матчу-відповіді в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 17 квітня 2024, 19:25 (football.ua)
Шовковський: Динамо важливо у кожній грі перемагати, для нас кожна гра — це фінал Шовковський: Динамо важливо у кожній грі перемагати, для нас кожна гра — це фінал
Наставник "біло-синіх" поділився своїми думками після гри з Минаєм.
Футбол 17 квітня 2024, 19:37 (football.ua)
Волошин: Для нас важлива кожна гра, потрібно перемагати в кожній, незалежно від суперника Волошин: Для нас важлива кожна гра, потрібно перемагати в кожній, незалежно від суперника
Назар Волошин поділився своїми думками після гри з Минаєм.
Футбол 17 квітня 2024, 19:54 (football.ua)
Гасперіні: Звичайно, я радий, що мене пов язують з Ліверпулем на заміну Клоппу Гасперіні: Звичайно, я радий, що мене пов'язують з Ліверпулем на заміну Клоппу
Керманич Аталанти висловився про чутки, що пов'язують його з можливим призначенням головним тренером "червоних".
Футбол 17 квітня 2024, 20:06 (football.ua)