Архів новин

новини: 11 квітня 2024 у рубриці:

Фіорентина вперше у своїй історії досягла позначки у 10 поспіль матчів без поразок в єврокубках

"Фіалки" непогано виступають у поточному розіграші Ліги конференцій.
Футбол 11 квітня 2024, 23:53 (football.ua)

Коман розглядає відхід із Баварії Коман розглядає відхід із Баварії
Француз не проти спробувати свої сили в АПЛ або Ла Лізі.
Футбол 11 квітня 2024, 23:37 (football.ua)
Фенербахче уникнув розгрому від Олімпіакоса Фенербахче уникнув розгрому від Олімпіакоса
Завершився другий поєдинок чвертьфіналу Ліги конференцій.
Футбол 11 квітня 2024, 22:00 (football.ua)
Варан пропустить кілька тижнів через травму Варан пропустить кілька тижнів через травму
Француз не гратиме до травня.
Олімпіакос – Фенербахче 3:2 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій Олімпіакос – Фенербахче 3:2 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій
Дивіться відео найкращих моментів матчу Ліги конференцій, що відбувся 11 квітня 2024 року.
Футбол 11 квітня 2024, 22:32 (football.ua)
Чеферін: Я отримував погрози через Суперлігу Чеферін: Я отримував погрози через Суперлігу
Президент УЄФА зробив сенсаційне зізнання.
Футбол 11 квітня 2024, 20:40 (football.ua)
Мічел: Мрія Жирони – грати в Лізі чемпіонів Мічел: Мрія Жирони – грати в Лізі чемпіонів
Тренер каталонської команди вважає, що шансів на перемогу в лізі вже немає.
Футбол 11 квітня 2024, 20:58 (football.ua)
Інтер може спробувати підписати захисника РБ Зальцбург, якщо перехід Ермосо не відбудеться Інтер може спробувати підписати захисника РБ Зальцбург, якщо перехід Ермосо не відбудеться
"Нерадзуррі" звернули увагу на французького центрбека.
Футбол 11 квітня 2024, 21:03 (football.ua)
Смоллінг та Тіав гратимуть у центрах оборони Роми та Мілана в першому чвертьфіналі Ліги Європи Смоллінг та Тіав гратимуть у центрах оборони Роми та Мілана в першому чвертьфіналі Ліги Європи
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють Мілан та римська Рома.
Футбол 11 квітня 2024, 21:12 (football.ua)
Вікторія втримала нічию з Фіорентиною Вікторія втримала нічию з Фіорентиною
Завершився перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги конференцій.
Футбол 11 квітня 2024, 21:52 (football.ua)
Дібала: У Де Россі є все необхідне, щоб досягти рівня Аллегрі та Моурінью Дібала: У Де Россі є все необхідне, щоб досягти рівня Аллегрі та Моурінью
Головне, щоб стилістично він не був схожий на італійця та португальця.
Футбол 11 квітня 2024, 16:56 (football.ua)
Шмідт: Бенфіка досягла відмінних результатів, граючи на дуже високому рівні Шмідт: Бенфіка досягла відмінних результатів, граючи на дуже високому рівні
Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт прокоментував прийдешню зустріч з Марселем.
Футбол 11 квітня 2024, 17:24 (football.ua)
Кейн: Моє майбутнє — у Баварії Кейн: Моє майбутнє — у Баварії
Англієць сподівається виграти клубний трофей в Мюнхені.
Футбол 11 квітня 2024, 17:29 (football.ua)
Обамеянг: Ліга Європи для нас ніби віддушина цього непростого сезону Обамеянг: Ліга Європи для нас ніби віддушина цього непростого сезону
Форвард Марселя П'єр-Емерік Обамеянг очікує на видовищний матч з Бенфікою у чвертьфіналі Ліги Європи.
Футбол 11 квітня 2024, 17:44 (football.ua)
Піхальонок та Філіппов вибули від 3 до 6 тижнів через травми Піхальонок та Філіппов вибули від 3 до 6 тижнів через травми
Дніпро-1 відчуває кадрові проблеми перед вирішальним етапом чемпіонату України.
Футбол 11 квітня 2024, 17:56 (football.ua)
Клопп: Жота і Трент займались в групі протягом двох-трьох тижнів і вже змогли повноцінно тренуватися Клопп: Жота і Трент займались в групі протягом двох-трьох тижнів і вже змогли повноцінно тренуватися
Оновлення кадрової ситуації від головного тренера Ліверпуля Юргена Клоппа.
Футбол 11 квітня 2024, 18:21 (football.ua)
Мотта вдруге поспіль став найкращий тренером місяця у Серії А Мотта вдруге поспіль став найкращий тренером місяця у Серії А
Очолювана 41-річним італійцем Болонья перебуває у зоні Ліги чемпіонів.
Футбол 11 квітня 2024, 19:03 (football.ua)
Компані дискваліфікували на два матчі АПЛ Компані дискваліфікували на два матчі АПЛ
Головний тренер Бернлі отримав покарання від ліги.
Футбол 11 квітня 2024, 19:08 (football.ua)
Гасперіні: Клопп – винятковий тренер Гасперіні: Клопп – винятковий тренер
Наставник дав свій коментар.
Футбол 11 квітня 2024, 19:17 (football.ua)
ПСЖ готовий купити Осімгена за значну суму ПСЖ готовий купити Осімгена за значну суму
Парижани готові викласти 120 мільйонів євро.
Футбол 11 квітня 2024, 19:21 (football.ua)
Забарний – найкращий гравець березня у Борнмуті Забарний – найкращий гравець березня у Борнмуті
Українець отримав клубну нагороду.
Футбол 11 квітня 2024, 19:28 (football.ua)
Серхіо Ріко допустили до тренувань після страшної травми голови Серхіо Ріко допустили до тренувань після страшної травми голови
Іспанця допустили до тренувального процесу.
Футбол 11 квітня 2024, 20:00 (football.ua)
Манчестер Сілі лідирує в боротьбі за Мусіалу Манчестер Сілі лідирує в боротьбі за Мусіалу
Англієць може продовжити кар'єру в АПЛ.
Футбол 11 квітня 2024, 20:07 (football.ua)
Куман: Якщо Барса дістанеться півфіналу Ліги чемпіонів, вони зіграють не з Реалом чи Сіті, а це шанс на фінал Куман: Якщо Барса дістанеться півфіналу Ліги чемпіонів, вони зіграють не з Реалом чи Сіті, а це шанс на фінал
Легенда Камп Ноу Рональд Куман оцінив шанси Барселони на фінал Ліги чемпіонів.
Футбол 11 квітня 2024, 20:23 (football.ua)
Бенітес: Вірю, що в Аталанти є досвід, щоб впоратися з тиском на Енфілді Бенітес: Вірю, що в Аталанти є досвід, щоб впоратися з тиском на Енфілді
Іспанець симпатизує клубу з Бергамо, але вболіватиме, очікувано, за Ліверпуль.
Футбол 11 квітня 2024, 20:32 (football.ua)