Футбол 12 лютого 2023, 23:47 (football.ua)

Маліновський жорстко відповів на вибачення коментатора, який назвав його  росіянином Маліновський жорстко відповів на вибачення коментатора, який назвав його "росіянином"
Українського хавбека не влаштували вибачення Філа Шоена у Twitter, проте футболіст запропонував коментатору альтернативний варіант спокутати пров...
Футбол 12 лютого 2023, 23:18 (football.ua)
Гвардіола: Заміна Голанда у перерві? Він мав пошкодження, через яке відчував дискомфорт Гвардіола: Заміна Голанда у перерві? Він мав пошкодження, через яке відчував дискомфорт
Керманич Манчестер Сіті вирішив не ризикувати своїм ключовим форвардом напередодні важливого матчу з Арсеналом.
Футбол 12 лютого 2023, 22:05 (football.ua)
Вальядолід та Осасуна переможця не виявили Вальядолід та Осасуна переможця не виявили
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 12 лютого 2023, 22:12 (football.ua)
Кварацхелія забив у 22 день народження на 22 хвилині матчу 22 туру Серії А Кварацхелія забив у 22 день народження на 22 хвилині матчу 22 туру Серії А
Відсвяткував цей гол у ворота Кремонезе грузинський вінгер Наполі відповідним чином.
Футбол 12 лютого 2023, 22:31 (football.ua)
Ювентус — Фіорентина 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А Ювентус — Фіорентина 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу 22 туру чемпіонату Італії, що відбувся 12 січня 2023, 19:00.
Футбол 12 лютого 2023, 22:58 (football.ua)
Гатебур вилетів до завершення сезону через пошкодження Гатебур вилетів до завершення сезону через пошкодження
Нідерландець не помічник своєму клубу.
Футбол 12 лютого 2023, 20:02 (football.ua)
Голанд отримав травму стегна напередодні матчу Арсеналу проти Манчестер Сіті Голанд отримав травму стегна напередодні матчу Арсеналу проти Манчестер Сіті
Норвезький форвард не вийшов на другий тайм поєдинку проти Астон Вілли.
Футбол 12 лютого 2023, 20:10 (football.ua)
Манчестер Сіті скоротив відставання від Арсеналу у таблиці завдяки перемозі над Астон Віллою Манчестер Сіті скоротив відставання від Арсеналу у таблиці завдяки перемозі над Астон Віллою
"Містяни" забезпечили собі перемогу ще в першому таймі напередодні майбутньої очної зустрічі з "канонірами".
Футбол 12 лютого 2023, 20:28 (football.ua)
Кельн розгромив Айнтрахт Кельн розгромив Айнтрахт
Господарі виявилися сильнішими за гостей.
Футбол 12 лютого 2023, 20:48 (football.ua)
Гвардіола провів 250 матчів у рамках АПЛ в якості тренера Гвардіола провів 250 матчів у рамках АПЛ в якості тренера
Іспанський фахівець відзначив ювілей з проведених поєдинків перемогою над Астон Віллою.
Футбол 12 лютого 2023, 20:55 (football.ua)
Гол Рабьо приніс перемогу Ювентусу над Фіорентіною Гол Рабьо приніс перемогу Ювентусу над Фіорентіною
Відбувся черговий матч 22 туру італійського чемпіонату.
Футбол 12 лютого 2023, 21:02 (football.ua)
Манчестер Сіті — Астон Вілла 3:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Манчестер Сіті — Астон Вілла 3:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу 23 туру чемпіонату Англії, що відбувся 12 січня 2023, 18:30.
Футбол 12 лютого 2023, 21:16 (football.ua)
Коментатор beIN Sports, який назвав Маліновського  росіянином , вибачився перед українцем Коментатор beIN Sports, який назвав Маліновського "росіянином", вибачився перед українцем
Філ Шоен написав атакуючому півзахиснику Марселя та збірної України у Twitter.
Футбол 12 лютого 2023, 21:45 (football.ua)
Бентанкур не зіграє до кінця сезону Бентанкур не зіграє до кінця сезону
Уругваєць травмувався та вибув до закінчення нинішньої кампанії.
Футбол 12 лютого 2023, 16:39 (football.ua)
Металіст 1925 мінімально поступився Лишеню Металіст 1925 мінімально поступився Лишеню
Відбувся черговий спаринг для харків'ян.
Футбол 12 лютого 2023, 16:59 (football.ua)
Райо в більшості не зміг дотиснути Хетафе Райо в більшості не зміг дотиснути Хетафе
Футбол 12 лютого 2023, 17:06 (football.ua)
Реал бажає підписати Фірміно Реал бажає підписати Фірміно
Бразилець може опинитись в мадридському клубі.
Футбол 12 лютого 2023, 17:20 (football.ua)
Минай зіграв внічию з узбецьким Насафом Минай зіграв внічию з узбецьким Насафом
Обидві команди не змогли порадувати забитими м'ячами.
Футбол 12 лютого 2023, 17:23 (football.ua)
Ліверпуль може надовго залишитись без ключового виконавця Ліверпуль може надовго залишитись без ключового виконавця
Чергова халепа для команди Юргена Клоппа.
Футбол 12 лютого 2023, 17:39 (football.ua)
Манчестер Юнайтед переграв непростий Лідс Манчестер Юнайтед переграв непростий Лідс
Колектив тен Гага здолав міцного суперника.
Футбол 12 лютого 2023, 18:08 (football.ua)
Герта розгромила Боруссію Менхенгладбах Герта розгромила Боруссію Менхенгладбах
Берлінці перервали чотириматчеву серію з поразок.
Футбол 12 лютого 2023, 18:33 (football.ua)
Тоуні став жертвою расизму після скандального гола проти Арсеналу Тоуні став жертвою расизму після скандального гола проти Арсеналу
Прем'єр-ліга оперативно відреагувала на випадок расової дискримінації у матчі 23-го туру.
Футбол 12 лютого 2023, 18:37 (football.ua)
Де Хеа повторив рекорд Петера Шмейхеля Де Хеа повторив рекорд Петера Шмейхеля
Іспанець вписав своє ім'я в історію клубу.
Футбол 12 лютого 2023, 18:47 (football.ua)
Перемога над Вердером стала 300-ою виїзною для Боруссії Дортмунд у Бундеслізі Перемога над Вердером стала 300-ою виїзною для Боруссії Дортмунд у Бундеслізі
Команда встановила нове персональне досягнення.
Футбол 12 лютого 2023, 19:05 (football.ua)
Офіційно: Говард Вебб визнав  людські помилки  у роботі VAR, через які постраждав Арсенал та Брайтон Офіційно: Говард Вебб визнав "людські помилки" у роботі VAR, через які постраждав Арсенал та Брайтон
У суботніх матчах АПЛ як мінімум дві команди постраждали через грубі помилки арбітрів, які відповідали за роботу VAR.
Футбол 12 лютого 2023, 19:11 (football.ua)
Дебютний гол Депая допоміг Атлетіко в меншості перемогти Сельту Дебютний гол Депая допоміг Атлетіко в меншості перемогти Сельту
Команда Дієго Сімеоне наприкінці матчу вирвала три очка у суперника.
Футбол 12 лютого 2023, 19:21 (football.ua)
Лідс Юнайтед — Манчестер Юнайтед 0:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ Лідс Юнайтед — Манчестер Юнайтед 0:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 12 лютого 2023, 19:31 (football.ua)
Тен Гаг: Рашфорд – один із найкращих нападників у Європі Тен Гаг: Рашфорд – один із найкращих нападників у Європі