Рома сенсаційно поступилася Кремонезе у 1/4 фіналу Кубка Італії

Визначився ще один півфіналіст Кубка Італії.
Футбол 02 лютого 2023, 00:00 (football.ua)

Барселона втримала перемогу над Бетісом Барселона втримала перемогу над Бетісом
Емоційне протистояння завершилось вилученням у складі господарів уже після фінального свистка.
КЧС. Аль-Ахлі розгромив Окленд Сіті в 1/8 фіналу КЧС. Аль-Ахлі розгромив Окленд Сіті в 1/8 фіналу
Відбувся перший матч нового розіграшу Клубного чемпіонату світу.
Футбол 01 лютого 2023, 23:18 (football.ua)
Фіорентина – Торіно 2:1 Відео та огляд матчу Кубка Італії Фіорентина – Торіно 2:1 Відео та огляд матчу Кубка Італії
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Італії, що відбувся 1 лютого 2023, 19:00.
Футбол 01 лютого 2023, 23:31 (football.ua)
Канселу: Перехід у Баварію ніяк не пов язаний з моїми взаєминами з Гвардіолою Канселу: Перехід у Баварію ніяк не пов'язаний з моїми взаєминами з Гвардіолою
Португальський захисник висловився про свій перехід до німецького клубу з Манчестер Сіті.
Футбол 01 лютого 2023, 23:47 (football.ua)
У Канселу гольовий пас у дебютній грі за Баварію У Канселу гольовий пас у дебютній грі за Баварію
Захисник лише 31 січня перейшов до мюнхенського клубу.
Футбол 01 лютого 2023, 23:56 (football.ua)
Соболь вийде у стартовому складі Страсбуру на матч з Ренном Соболь вийде у стартовому складі Страсбуру на матч з Ренном
Для українського захисника це вже друга гра у старті в новому клубі.
Футбол 01 лютого 2023, 21:36 (football.ua)
Санчо повернувся до заявки Манчестер Юнайтед вперше з жовтня Санчо повернувся до заявки Манчестер Юнайтед вперше з жовтня
Англійський футболіст може вийти на поле у матчі проти Ноттінгем Форест.
Футбол 01 лютого 2023, 21:51 (football.ua)
Шахтар — Марибор 4:4 Відео та огляд товариського матчу Шахтар — Марибор 4:4 Відео та огляд товариського матчу
Дивіться відео найкращих моментів товариського матчу, що відбувся 1 лютого 2023, 16:30.
Футбол 01 лютого 2023, 21:54 (football.ua)
Марсель із Маліновським у складі ледь подужав Нант Марсель із Маліновським у складі ледь подужав Нант
Команда Ігора Тудора почала забивати тоді, коли українця тільки встигли прибрати з поля.
Футбол 01 лютого 2023, 22:01 (football.ua)
Пузанков: Усе попереду, тому потрібно працювати, доводити і намагатися грати ще Пузанков: Усе попереду, тому потрібно працювати, доводити і намагатися грати ще
Голкіпер "гірників" підсумував нічию в спарингу з Лудогорцем.
Футбол 01 лютого 2023, 22:12 (football.ua)
Лейпциг — Гоффенгайм 3:1 Відео та огляд матчу Кубка Німеччини Лейпциг — Гоффенгайм 3:1 Відео та огляд матчу Кубка Німеччини
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Німеччини, що відбувся 1 лютого 2023, 19:00.
Футбол 01 лютого 2023, 22:29 (football.ua)
Агент Кендзьори: Томаш зітхнув з полегшенням. Ситуація в Динамо була складною Агент Кендзьори: Томаш зітхнув з полегшенням. Ситуація в Динамо була складною
Шимон Пакановскі поділився своїми думками після переходу свого клієнта в ПАОК.
Футбол 01 лютого 2023, 22:46 (football.ua)
Маліновський отримав одну з найгірших оцінок за матч проти Нанта Маліновський отримав одну з найгірших оцінок за матч проти Нанта
Український хавбек провів на полі 57 хвилин, після чого його замінили.
Футбол 01 лютого 2023, 23:01 (football.ua)
Шахтар у результативному спарингу зіграв внічию з Марибором Шахтар у результативному спарингу зіграв внічию з Марибором
За 90 зіграних хвилин команди вісім разів розписувалися у воротах — чотири рази кожна.
Футбол 01 лютого 2023, 18:45 (football.ua)
Рух поступився сербській Мачві, нулі Львова та Железнічара Рух поступився сербській Мачві, нулі Львова та Железнічара
Дві львівські команди провели чергові матчі на зборах.
Футбол 01 лютого 2023, 18:57 (football.ua)
Зієш  благав  Боулі поспішити з документами і був готовий заплатити за оренду в ПСЖ Зієш "благав" Боулі поспішити з документами і був готовий заплатити за оренду в ПСЖ
29-річний футболіст дуже хотів перейти у французьку команду.
Футбол 01 лютого 2023, 19:08 (football.ua)
Маліновський зіграє з перших хвилин проти Нанта Маліновський зіграє з перших хвилин проти Нанта
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 21-го туру французької Ліги 1, у якому зіграють Нант та Марсель.
Футбол 01 лютого 2023, 19:23 (football.ua)
Дзаньоло може подати в суд на Рому Дзаньоло може подати в суд на Рому
Італійський хавбек готовий обстоювати свої права у суді.
Футбол 01 лютого 2023, 19:34 (football.ua)
Пріоритет Леау – залишитися у Мілані Пріоритет Леау – залишитися у Мілані
Юрист прокоментував останню інформацію щодо португальця.
Футбол 01 лютого 2023, 19:45 (football.ua)
Евертон останнього дня трансферного вікна хотів підписати Жиру Евертон останнього дня трансферного вікна хотів підписати Жиру
Французький форвард знову міг опинитися в англійській Прем'єр-лізі.
Футбол 01 лютого 2023, 19:49 (football.ua)
Реал не продав Асенсіо до ПСЖ Реал не продав Асенсіо до ПСЖ
Мадридський клуб має намір зберегти іспанського вінгера.
Футбол 01 лютого 2023, 20:04 (football.ua)
Міура продовжить кар єру в Португалії – йому 55 років Міура продовжить кар'єру в Португалії – йому 55 років
Японський футболіст раніше заявляв, що має намір грати в улюблену гру до 60 років.
Футбол 01 лютого 2023, 20:07 (football.ua)
Степаненко: Українські команди завжди битимуться до кінця Степаненко: Українські команди завжди битимуться до кінця
Хавбек "гірників" поділився своїми думками після гри з Лудогорцем.
Футбол 01 лютого 2023, 20:25 (football.ua)
Стало відомо, коли повернеться Ібрагімович, який пропустив рік через травму Стало відомо, коли повернеться Ібрагімович, який пропустив рік через травму
Шведський форвард має повернутися якраз до матчів Ліги чемпіонів.
Футбол 01 лютого 2023, 20:43 (football.ua)
Спортивний директор Жирони: Циганкову знадобиться час Спортивний директор Жирони: Циганкову знадобиться час
Функціонер — про адаптацію українського футболіста.
Футбол 01 лютого 2023, 20:46 (football.ua)
Лейпциг обіграв Гоффенгайм та пройшов у чвертьфінал Кубка Німеччини Лейпциг обіграв Гоффенгайм та пройшов у чвертьфінал Кубка Німеччини
Відбувся черговий матч 1/8 фіналу німецького кубка.
Футбол 01 лютого 2023, 21:01 (football.ua)
Фіорентина вийшла у півфінал Кубка Італії, здолавши Торіно Фіорентина вийшла у півфінал Кубка Італії, здолавши Торіно
Завершився матч 1/4 фіналу національного кубка.
Футбол 01 лютого 2023, 21:05 (football.ua)
Чорноморець підписав контракт з Васильєвим Чорноморець підписав контракт з Васильєвим
Колишній гравець Львова продовжить кар'єру в одеському клубі.
Футбол 01 лютого 2023, 21:21 (football.ua)
Педрі повернувся до стартового складу Барселони на матч проти Бетіса Педрі повернувся до стартового складу Барселони на матч проти Бетіса
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 17-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють севільський Бетіс та каталонська Барселона.
Футбол 01 лютого 2023, 21:22 (football.ua)