Лаціо орендував Луку Пеллегріні в Ювентуса Лаціо орендував Луку Пеллегріні в Ювентуса
Футбол 31 січня 2023, 23:00 (football.ua)
Суркіс: Надали Забарному можливість спробувати себе в АПЛ Суркіс: Надали Забарному можливість спробувати себе в АПЛ
Футбол 31 січня 2023, 23:37 (football.ua)
Боєць ЗСУ показав МОК зруйнований росіянами спортивний комплекс у Бахмуті Боєць ЗСУ показав МОК зруйнований росіянами спортивний комплекс у Бахмуті
Спорт 31 січня 2023, 22:39 (Зеркало недели)
Рома орендувала Льоренте з Лідс Юнайтед Рома орендувала Льоренте з Лідс Юнайтед
Іспанський захисник проведе залишок сезону в Римі.
Футбол 31 січня 2023, 21:13 (football.ua)
Лукаку зіграє з перших хвилин матчу Кубка Італії проти Аталанти Лукаку зіграє з перших хвилин матчу Кубка Італії проти Аталанти
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку чвертьфінального поєдинку Кубку Італії, у якому зіграють міланський Інтер та бергамаська Аталант...
Футбол 31 січня 2023, 21:19 (football.ua)
Атлетіко орендує Доерті у Тоттенгема — Романо Атлетіко орендує Доерті у Тоттенгема — Романо
Ірландський фулбек продовжить кар'єру у чемпіонаті Іспанії.
Футбол 31 січня 2023, 21:23 (football.ua)
Лестер відправив Айосе Переса в оренду до Бетісу Лестер відправив Айосе Переса в оренду до Бетісу
Іспанський форвард проведе решту сезону в Ла Лізі.
Футбол 31 січня 2023, 22:00 (football.ua)
Арсенал оголосив про трансфер Жоржиньйо Арсенал оголосив про трансфер Жоржиньйо
Півзахисник змінив Челсі на інший лондонський клуб.
Футбол 31 січня 2023, 22:20 (football.ua)
Офіційно: Ілля Забарний — гравець Борнмута Офіційно: Ілля Забарний — гравець Борнмута
Черговий українець продовжить кар'єру в англійській Прем'єр-лізі.
Футбол 31 січня 2023, 22:36 (football.ua)
Кривцов: Шахтар — це дуже щасливий етап мого життя Кривцов: Шахтар — це дуже щасливий етап мого життя
Захисник покинув склад "гірників", за яких грав майже 13 років.
Футбол 31 січня 2023, 22:49 (football.ua)
Латвія пригрозила бойкотом Олімпіади-2024, якщо до неї допустять спортсменів із Росії та Білорусі Латвія пригрозила бойкотом Олімпіади-2024, якщо до неї допустять спортсменів із Росії та Білорусі
Латвійський олімпійський комітет солідарний з Україною у неприпустимості участі на змаганнях атлетів країн-агресорок.
Спорт 31 січня 2023, 18:40 (ТСН.ua)
ПСЖ не зміг домовитись про трансфер Шкрініара взимку ПСЖ не зміг домовитись про трансфер Шкрініара взимку
Захисник перейде у французький клуб влітку.
Футбол 31 січня 2023, 18:39 (football.ua)
Забарний підписав контракт із Борнмутом — Романо Забарний підписав контракт із Борнмутом — Романо
Незабаром "вишні" офіційно оголосять про трансфер українського центрбека.
Футбол 31 січня 2023, 18:48 (football.ua)
Арсенал не веде перемовини щодо Кайседо Арсенал не веде перемовини щодо Кайседо
Півзахисник залишиться в Брайтоні до літа.
Футбол 31 січня 2023, 19:05 (football.ua)
Шахтар у стилі Динамо уникнув поразки у спарингу з Лудогорцем Шахтар у стилі Динамо уникнув поразки у спарингу з Лудогорцем
"Гірники" зуміли відіграти два пропущені м'ячі у другому таймі.
Футбол 31 січня 2023, 19:13 (football.ua)
Торган Азар має перейти у ПСВ Торган Азар має перейти у ПСВ
Бельгієць може залишити Дортмунд.
Футбол 31 січня 2023, 19:23 (football.ua)
Динамо Київ — Аустрія Лустенау 2:2 Відео голів та огляд товариського матчу Динамо Київ — Аустрія Лустенау 2:2 Відео голів та огляд товариського матчу
Дивіться відео найкращих моментів товариського матчу, що відбувся 31 січня 2023, 15:30.
Футбол 31 січня 2023, 19:36 (football.ua)
Захисник Тоттенгема посилив суперника Шахтаря по Лізі Європи Захисник Тоттенгема посилив суперника Шахтаря по Лізі Європи
Французький Ренн орендував Джеда Спенса.
Футбол 31 січня 2023, 20:04 (football.ua)
Саутгемптон погодив трансфер двометрового форварда Саутгемптон погодив трансфер двометрового форварда