Архів новин 

новини: 9 квітня 2018 у рубриці:  

Ліверпуль претендуватиме на Феллаїні

Півзахисник Манчестер Юнайтед може стати гравцем Ліверпуля.
Футбол 09 квітня 2018, 10:08 (football.ua)

Кейлор Навас: Люди запитують, піду я з Реала, але я йду тільки додому Кейлор Навас: Люди запитують, піду я з Реала, але я йду тільки додому
Воротар Реала Кейлор Навас прокоментував матч з Атлетіко (1: 1) і розповів про своє майбутнє.
Футбол 09 квітня 2018, 09:40 (football.ua)
Мілевський: Суркіс підкидав нам грошенят, якщо ми вигравали у Шахтаря, але міг потім їх забрати Мілевський: Суркіс підкидав нам грошенят, якщо ми вигравали у Шахтаря, але міг потім їх забрати
Екс-форвард Динамо Артем Мілевський розповів про преміальні на матчі проти Шахтаря в період виступів за київський клуб.
Футбол 09 квітня 2018, 01:23 (football.ua)
Генінсон: Моя зарплата? 500 доларів Генінсон: Моя зарплата? 500 доларів
Володимир Генінсон розповів, скільки заробляв, будучи президентом УПЛ.
Футбол 09 квітня 2018, 08:21 (football.ua)
Рюдігер: Я не розумію, чому, відкриваючи рахунок, ми завжди зменшуємо Рюдігер: Я не розумію, чому, відкриваючи рахунок, ми завжди зменшуємо
Захисник Челсі Антоніо Рюдігер підвів підсумки матчу з Вест Хемом (1: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 08:34 (football.ua)
Як Ярмоленко відновлюється після травми Як Ярмоленко відновлюється після травми
Вашій увазі сюжет програми ПроФутбол про Андрія Ярмоленка.
Футбол 09 квітня 2018, 09:40 (football.ua)
Сосьєдад розгромив Жірону Сосьєдад розгромив Жірону
Вашій увазі результат матчу 31-го туру іспанської Ла Ліги між Сосьєдадом і Жирона (5: 0).
Футбол 09 квітня 2018, 00:18 (football.ua)
Хьюз: Якщо не брати до уваги пропущені м ячі, то ми зіграли добре Хьюз: Якщо не брати до уваги пропущені м'ячі, то ми зіграли добре
Тренер Саутгемптона Марк Хьюз залишився задоволений грою своєї команди проти Арсеналу.
Футбол 09 квітня 2018, 00:18 (football.ua)
Аспілікуета: Дуже розчаровує результат для всіх нас Аспілікуета: Дуже розчаровує результат для всіх нас
Захисник Челсі Сезар Аспілікуета - про матч проти Вест Хема (1: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 00:28 (football.ua)
Оддо: Гру з Лаціо зламав суддя Оддо: Гру з Лаціо зламав суддя
Тренер Удінезе Массімо Оддо вважає винуватцем поразки його команди в поєдинку тридцять першого туру чемпіонату Італії проти Лаціо арбітра.
Футбол 09 квітня 2018, 00:32 (football.ua)
Індзагі: З характером у Лаціо порядок, але краще забивати першими Індзагі: З характером у Лаціо порядок, але краще забивати першими
Тренер Лаціо Сімоне Індзагі прокоментував матч тридцять першого туру чемпіонату Італії проти Удінезе.
Футбол 09 квітня 2018, 00:32 (football.ua)
Президент Зорі: Якщо Вернидуба запросить Челсі, я його відпущу Президент Зорі: Якщо Вернидуба запросить Челсі, я його відпущу
Президент Зорі Євген Геллер поспілкувався з журналістами програми ПроФутбол.
Футбол 09 квітня 2018, 00:42 (football.ua)
Сарри: Коли Милик виходить на поле, відразу розумієш, як багато ми втрачали, поки він не грав Сарри: Коли Милик виходить на поле, відразу розумієш, як багато ми втрачали, поки він не грав
Тренер Наполі Мауріціо Сарри прокоментував перемогу своєї команди в поєдинку тридцять першого туру чемпіонату Італії над К'єво.
Футбол 09 квітня 2018, 01:10 (football.ua)
Мілан не зміг обіграти Сассуоло Мілан не зміг обіграти Сассуоло
Підопічні Дженнаро Гаттузо провели дуже невиразну гру і задовольнялися лише нічиєю в матчі з Сассуоло (1: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 01:04 (football.ua)
Хмара тегів