Архів новин 

новини: 4 квітня 2024 у рубриці:  

Арсенал – Лутон 2:0 Відео голів та огляд матчу АПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 3 квітня 2024 року.
Футбол 04 квітня 2024, 09:50 (football.ua)

Артета: Варто віддати належне Лутону Артета: Варто віддати належне Лутону
Головний тренер Арсеналу Мікель Артета висловився після перемоги над Лутоном.
Футбол 04 квітня 2024, 09:30 (football.ua)
Тен Гаг: Я знаю, що в Манчестер Юнайтед було багато проблем, тому я реаліст Тен Гаг: Я знаю, що в Манчестер Юнайтед було багато проблем, тому я реаліст
Керманич Манчестер Юнайтед розповів про цілі команди на завершення сезону.
Футбол 04 квітня 2024, 09:25 (football.ua)
Україна та Фінляндія зміцнили безпекові зв язки: підписана угода Україна та Фінляндія зміцнили безпекові зв'язки: підписана угода
Президент України Володимир Зеленський та президент Фінляндії Александр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та надання довг...
Україна 04 квітня 2024, 09:13 (e-news.com.ua)
Зоммер: Після кожної гри повністю відключаюсь від світу футболу Зоммер: Після кожної гри повністю відключаюсь від світу футболу
Голкіпер Інтера розповів про власні джерела мотивації.
Футбол 04 квітня 2024, 08:27 (football.ua)
Ефективні методи лікування болю у спині: поради від фахівців Ефективні методи лікування болю у спині: поради від фахівців
Однак, за допомогою правильного підходу до лікування та професіональних порад медичних фахівців, від нього можна позбутися
Здоров'я 04 квітня 2024, 08:25 (NeBoley.com.ua)
Фіорентина — Аталанта 1:0 Відео гола та огляд матчу Кубка Італії Фіорентина — Аталанта 1:0 Відео гола та огляд матчу Кубка Італії
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Італії, що відбувся 3 квітня 2024 року.
Футбол 04 квітня 2024, 08:04 (football.ua)
Зоря — Динамо. Напередодні Зоря — Динамо. Напередодні
Football.ua представляє прев'ю поєдинку шостого туру чемпіонату України, який відбудеться 4 квiтня та розпочнеться о 15:30.
Футбол 04 квітня 2024, 07:50 (football.ua)
Майстерність педикюру: турбота про нігті та шкіру стоп Майстерність педикюру: турбота про нігті та шкіру стоп
Педикюр - це не просто процедура з догляду за нігтями і шкірою стоп, це мистецтво, що вимагає розуміння анатомії нігтя і вміння правильно виконув...
Здоров'я 04 квітня 2024, 07:37 (e-news.com.ua)
Штогрін: Ми поважаємо Шахтар, дякуємо їм за гру Штогрін: Ми поважаємо Шахтар, дякуємо їм за гру
Форвард "моряків" поділився своїми думками після гри з Шахтарем.
Футбол 04 квітня 2024, 00:46 (football.ua)
Хет-трик Фодена допоміг Манчестер Сіті розбити Астон Віллу Хет-трик Фодена допоміг Манчестер Сіті розбити Астон Віллу
Команда Хосепа Гвардіоли не відпустила конкурентів за чемпіонськими перегонами й разом із тим ще сильніше відкинула найближчого переслідувача.
Футбол 04 квітня 2024, 00:23 (football.ua)
Гол Мбаппе допоміг ПСЖ обіграти Ренн та вийти у фінал Кубку Франції Гол Мбаппе допоміг ПСЖ обіграти Ренн та вийти у фінал Кубку Франції
Французький форвард парижан також не реалізував пенальті.
Футбол 04 квітня 2024, 00:23 (football.ua)
Фіорентина мінімально обіграла Аталанту в першому півфіналі Кубка Італії Фіорентина мінімально обіграла Аталанту в першому півфіналі Кубка Італії
Команда Джан П'єро Гасперіні взагалі не грала на атаку, допоки на полі в першому таймі був представник країни-терориста, але й потім бергамасків ...