Архів новин 

новини: 1 вересня 2023 у рубриці:  

Таємниці природи для краси волосся: народні поради

Як зберегти волосся красивим і здоровим без відвідування салонів краси? Виявляється, природа надає безліч відповідей на це питання. У цій статті ми розповімо про кілька народних рецептів, які допоможуть зробити ваше волосся розкішним і доглянутим, викорис...
Здоров'я 01 вересня 2023, 17:22 (e-news.com.ua)

Барселона домовилася про перехід Феліша Барселона домовилася про перехід Феліша
23-річний футболіст продовжить кар'єру у складі каталонської команди.
Футбол 01 вересня 2023, 17:06 (football.ua)
Проблеми сухих рук: причини та способи їх вирішення Проблеми сухих рук: причини та способи їх вирішення
Сухість шкіри рук - це поширена проблема, з якою стикаються багато людей, особливо в холодну пору року або при частому контакті з агресивними хім...
Здоров'я 01 вересня 2023, 16:59 (NeBoley.com.ua)
Як створити візуально стрункий образ: 10 порад Як створити візуально стрункий образ: 10 порад
У пошуку ідеальної фігури одяг, що грає, може стати твоєю секретною зброєю. Ось десять простих порад, які допоможуть створити візуально стрункий ...
Здоров'я 01 вересня 2023, 16:01 (e-news.com.ua)
Ліверпуль не продав Салаха до Аль-Іттіхада за 100+ млн фунтів Ліверпуль не продав Салаха до Аль-Іттіхада за 100+ млн фунтів
"Червоні" навіть не розглядали цю пропозицію.
Футбол 01 вересня 2023, 15:30 (football.ua)
Манчестер Юнайтед домовився про перехід Амрабата Манчестер Юнайтед домовився про перехід Амрабата
утболіст продовжить кар'єру в АПЛ.
Футбол 01 вересня 2023, 15:58 (football.ua)
Ще один українець поповнив ряди Жирони Ще один українець поповнив ряди Жирони
Футболіст буде виступати в клубі з Іспанії.
Футбол 01 вересня 2023, 15:58 (football.ua)
Фаті перейшов до Брайтона на правах оренди Фаті перейшов до Брайтона на правах оренди
20-річний футболіст продовжить кар'єру в АПЛ.
Футбол 01 вересня 2023, 16:04 (football.ua)
Стали відомі суперники Зорі у Лізі конференцій Стали відомі суперники Зорі у Лізі конференцій
Український колектив зіграє проти представників Бельгії, Ізраїлю та Ісландії.
Футбол 01 вересня 2023, 16:18 (football.ua)
Тоттенгем домовився про купівлю Бреннана Джонсона Тоттенгем домовився про купівлю Бреннана Джонсона
22-річний футболіст продовжить кар'єру в АПЛ.
Футбол 01 вересня 2023, 16:49 (football.ua)
Як повернути пружність шкіри після схуднення: практичні рекомендації Як повернути пружність шкіри після схуднення: практичні рекомендації
Схуднення – це важливий етап на шляху до здоров'я та комфорту, однак у процесі зниження ваги шкіра іноді втрачає свою пружність та тонус, що може...
Здоров'я 01 вересня 2023, 11:33 (e-news.com.ua)
Трав яна подушка від хропіння для міцного сну Трав'яна подушка від хропіння для міцного сну
Хропіння – це не тільки неприємний звуковий супровід нічного відпочинку, але й серйозна проблема, що заважає не тільки самому хропучому, а й його...
Здоров'я 01 вересня 2023, 13:47 (e-news.com.ua)
Вихованець МЮ Менгі перейшов у Лутон Вихованець МЮ Менгі перейшов у Лутон
21-річний захисник провів за основну команду "червоних дияволів" лише два матчі.
Футбол 01 вересня 2023, 11:04 (football.ua)
Найважливіше при догляді за шкірою Найважливіше при догляді за шкірою
Шкіра є найбільшим органом людського тіла і виконує ряд важливих функцій, таких як захист організму від зовнішніх впливів, регулювання температур...
Здоров'я 01 вересня 2023, 14:34 (NeBoley.com.ua)
Тренер Славії: В мене з явилося більше поваги до Зорі Тренер Славії: В мене з'явилося більше поваги до Зорі
Індрих Трпішовскі поділився своїми думками після гри з Зорею.
Футбол 01 вересня 2023, 11:33 (football.ua)
Скандальна блогерка Алхім розкритикувала пісні про війну та  Скандальна блогерка Алхім розкритикувала пісні про війну та "
Блоггерша продовжує слухати російську музику.
Світські хроніки 01 вересня 2023, 14:53 (ТСН.ua)
Палмер підписав контракт із Челсі Палмер підписав контракт із Челсі
Угода з англійцем розрахована на сім років із можливістю продовження ще на один рік.
Футбол 01 вересня 2023, 11:53 (football.ua)
Аль-Хелаїфі: Продовження контракту з Мбаппе? Я не хочу говорити про це Аль-Хелаїфі: Продовження контракту з Мбаппе? Я не хочу говорити про це
Нассер Аль-Хелаїфі відповів на питання про майбутнє Кіліана Мбаппе.
Футбол 01 вересня 2023, 12:11 (football.ua)
Реал оголосив про перехід Рейніра у Фрозіноне на правах оренди Реал оголосив про перехід Рейніра у Фрозіноне на правах оренди
Оренда 21-річного півзахисника розрахована на один сезон.
Футбол 01 вересня 2023, 12:30 (football.ua)
Правляча грузинська партія оголосила про початок процедури імпічмента президента Грузії Саломе Зурабішвілі Правляча грузинська партія оголосила про початок процедури імпічмента президента Грузії Саломе Зурабішвілі
Правляча грузинська партія "Грузинська мрія" оголосила про початок процедури імпічменту президента Грузії Саломе Зурабішвілі. Цю новину оприлюдни...
Світ 01 вересня 2023, 12:53 (e-news.com.ua)
Уйсал: Наша мета – зіграти у фіналі Уйсал: Наша мета – зіграти у фіналі
Хавбек "орлів" поділився своїми думками після гри з київським "Динамо".
Футбол 01 вересня 2023, 13:14 (football.ua)
Бонуччі став гравцем Уніона Бонуччі став гравцем Уніона
36-річний італієць виступатиме під 23 номером.
Футбол 01 вересня 2023, 13:37 (football.ua)
Порту оголосив про розірвання угоди між Таремі та Міланом Порту оголосив про розірвання угоди між Таремі та Міланом
Футболіст не перейде до клубу.
Футбол 01 вересня 2023, 14:33 (football.ua)
Ліга Європи: стали відомі результати жеребкування Ліга Європи: стали відомі результати жеребкування
Команди проведуть у рамках групового етапу шість ігор.
Футбол 01 вересня 2023, 14:52 (football.ua)
Папу Гомес планує розірвати контракт з Севільєю Папу Гомес планує розірвати контракт з Севільєю
Гравець може піти з клубу.
Футбол 01 вересня 2023, 14:57 (football.ua)
Синій волошка: таємниці прекрасної шкіри Синій волошка: таємниці прекрасної шкіри
Синій волошка славиться своїми цінними властивостями для підтримки краси та здоров'я. Настій із квіток цієї рослини застосовується для зволоження...