Архів новин 

новини: 19 серпня 2023 у рубриці:  

Мобілізований Віталій Козловський зненацька повернувся до Києва: що сталося

Артист-захисник поділився, що приїхав із важливою метою.
Світські хроніки 19 серпня 2023, 15:18 (ТСН.ua)

Барселона близька до нового контракту з Тер Штегеном з реструктуризацією зарплатні Барселона близька до нового контракту з Тер Штегеном з реструктуризацією зарплатні
Німець продовжить виступати за чемпіона Іспанії.
Футбол 19 серпня 2023, 15:07 (football.ua)
Ракетний удар по Чернігову: Наталка Денисенко з сином опинилася в епіцентрі події Ракетний удар по Чернігову: Наталка Денисенко з сином опинилася в епіцентрі події
Акторка перебуває у місті, де декілька годин тому окупанти здійснили удар.
Світські хроніки 19 серпня 2023, 15:12 (ТСН.ua)
Жоау Феліша виключено зі складу Атлетіко Мадрид — Романо Жоау Феліша виключено зі складу Атлетіко Мадрид — Романо
Стверджується, що немає жодних шансів на те, щоб португальський нападник залишився цього літа у таборі "матрацників".
Футбол 19 серпня 2023, 14:58 (football.ua)
УПЛ: розклад та результати матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу, таблиця УПЛ: розклад та результати матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу, таблиця
Поєдинки будуть зіграні протягом трьох днів.
Спорт 19 серпня 2023, 13:56 (ТСН.ua)
Жіночий ЧС-2023. Швеція здобула  бронзові  медалі Жіночий ЧС-2023. Швеція здобула "бронзові" медалі
У вирішальний момент представниці скандинавської країни здолали Австралію.
Футбол 19 серпня 2023, 13:39 (football.ua)
Боруссія Д націлилась на Палмера Боруссія Д націлилась на Палмера
Дортмундці хочуть підписати перспективного півзахисника.
Футбол 19 серпня 2023, 13:43 (football.ua)
Тренер Славії: Грати з Зорею – аномалія, але це добре для нас Тренер Славії: Грати з Зорею – аномалія, але це добре для нас
Керманича дивує, що після того, як команда пройшла Дніпро-1, треба грати з суперником, що фінішував гірше в минулому сезоні.
Футбол 19 серпня 2023, 14:09 (football.ua)
Офіційно: Маліновський — гравець Дженоа Офіційно: Маліновський — гравець Дженоа
Український півзахисник повернувся до Італії.
Футбол 19 серпня 2023, 14:30 (football.ua)
Гвардіола: Я б міг примусити хлопців тренуватись, але натомість ми не збираємося цього робити Гвардіола: Я б міг примусити хлопців тренуватись, але натомість ми не збираємося цього робити
Іспанський фахівець прокоментував підготовку матчу проти Ньюкасла.
Футбол 19 серпня 2023, 14:34 (football.ua)
Золоті принципи краси та здоров я Золоті принципи краси та здоров'я
Що може зробити жінку щасливою? Вічна молодість та краса, зрозуміло. І щоб довго насолоджуватися молодістю та чарівністю, важливо дотримуватися п...
Здоров'я 19 серпня 2023, 10:24 (e-news.com.ua)
Швидкий спосіб скинути вагу: дієта на мінус 6 кг Швидкий спосіб скинути вагу: дієта на мінус 6 кг
Для багатьох бажання схуднути стає мотивацією до ухвалення серйозних кроків. Однак слід пам'ятати, що питання про схуднення потребує балансу між ...
Здоров'я 19 серпня 2023, 10:37 (e-news.com.ua)
Секрети літнього догляду за шкірою: як вижити у спеку Секрети літнього догляду за шкірою: як вижити у спеку
Літо - це час, коли твоя шкіра може опинитися в стресовій ситуації через високу вологість і підвищений вміст пилу в повітрі. У цій статті ми розп...
Здоров'я 19 серпня 2023, 11:00 (e-news.com.ua)
УПЛ:  УПЛ: "
Відбулися перші матчі 4-го туру чемпіонату України з футболу.
Спорт 19 серпня 2023, 10:58 (ТСН.ua)
Чому важко досягти бажаної ваги: \u200b\u200bпомилки, які заважають схуднення Чому важко досягти бажаної ваги: \u200b\u200bпомилки, які заважають схуднення
Після напружених дієт та зусиль нарешті вдається досягти бажаної ваги, але через кілька місяців ситуація змінюється – ненависні кілограми поверта...
Здоров'я 19 серпня 2023, 12:13 (e-news.com.ua)
Боротьба з подвійним підборіддям: вправи Боротьба з подвійним підборіддям: вправи
Подвійне підборіддя — проблема не тільки повних людей. Для тих, хто прагне позбутися цього недоліку, є ефективні вправи. Друге підборіддя, або по...
Здоров'я 19 серпня 2023, 13:06 (e-news.com.ua)
Тіна Кароль обматюкала росіян просто зі сцени:  Пішли у ср*ку Тіна Кароль обматюкала росіян просто зі сцени: "Пішли у ср*ку"
Артистка не втримала емоцій через повітряні тривоги під час її виступу.
Світські хроніки 19 серпня 2023, 10:59 (ТСН.ua)
Стала відома бригада арбітрів на перший матч Зорі проти Славії Стала відома бригада арбітрів на перший матч Зорі проти Славії
Перший матч українська команда проведе в Празі.
Футбол 19 серпня 2023, 10:57 (football.ua)
Ланс перехопив Ваї в Арсенала, Челсі та Вест Гема Ланс перехопив Ваї в Арсенала, Челсі та Вест Гема
Несподіване завершення трансферної історії.
Футбол 19 серпня 2023, 11:26 (football.ua)
Почеттіно: Довготривалий контракт не означає, що футболісти гратиме в кожному матчі Почеттіно: Довготривалий контракт не означає, що футболісти гратиме в кожному матчі
Керманич Челсі розповів про власне бачення побудови складу команди.
Футбол 19 серпня 2023, 12:25 (football.ua)
Ексчоловік Брітні Спірс шокував зовнішнім виглядом до зустрічі з нею: беззубий та гладкий Ексчоловік Брітні Спірс шокував зовнішнім виглядом до зустрічі з нею: беззубий та гладкий
Сем Асгарі пророрбив чималу роботу над собою, аби стати справжнім красенем.
Світські хроніки 19 серпня 2023, 12:42 (ТСН.ua)
Маткобожик: Сам собі сказав: поки не вилікую травму, нікуди не поїду Маткобожик: Сам собі сказав: поки не вилікую травму, нікуди не поїду
Новачок харків’ян дав перше розлоге інтерв’ю в новому клубі.
Футбол 19 серпня 2023, 13:01 (football.ua)
Здоров я в очікуванні: гігієна рота під час вагітності Здоров'я в очікуванні: гігієна рота під час вагітності
Свіже дослідження розкриває нові аспекти впливу гігієни ротової порожнини на вагітність. Очевидно, що рівень гігієни рота може надавати значний в...
Здоров'я 19 серпня 2023, 10:08 (e-news.com.ua)
Ноттінгем Форест — Шеффілд Юнайтед 2:1 Відео голів та огляд матчу Ноттінгем Форест — Шеффілд Юнайтед 2:1 Відео голів та огляд матчу
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 18 серпня 2023 року, 21:45.
Футбол 19 серпня 2023, 10:03 (football.ua)
Хмара тегів