Архів новин 

новини: 31 липня 2023 у рубриці:  

Сассуоло підписав Вінью з Роми

Футболіст перейшов до складу римлян.
Футбол 31 липня 2023, 23:55 (football.ua)

Свонсі оформив трансфер Кухаревича Свонсі оформив трансфер Кухаревича
Українець спробує сили в Англії.
Футбол 31 липня 2023, 23:40 (football.ua)
Як не схуднути Як не схуднути
Кожен мріє мати ідеальне тіло. Однак у деяких спроби " Ми поговоримо про анорексію, її перші ознаки, про те, коли ще не пізно повернутися до житт...
Здоров'я 31 липня 2023, 23:33 (e-news.com.ua)
Низький нижній тиск: причини, симптоми Низький нижній тиск: причини, симптоми
Низький нижній тиск, який ще називають судинним або нирковим, може бути викликаний проблемами як з судинами, так і з нирками, і ще з цілою низкою...
Здоров'я 31 липня 2023, 21:25 (e-news.com.ua)
Невпізнанна Ганна Саліванчук на архівних фото здивувала, як виглядала у 19 років Невпізнанна Ганна Саліванчук на архівних фото здивувала, як виглядала у 19 років
Артистка опублікувала знімки, зроблені 18 років тому.
Світські хроніки 31 липня 2023, 22:58 (ТСН.ua)
Кучер: Ми повинні показати усім, що ми – українці! Кучер: Ми повинні показати усім, що ми – українці!
До вашої уваги передматчева пресконференція головного тренера СК Дніпро-1.
Футбол 31 липня 2023, 20:54 (football.ua)
Срна: Шахтар планує підписати ще 1-2 футболістів Срна: Шахтар планує підписати ще 1-2 футболістів
Дарійо розкрив трансферні плани "гірників".
Футбол 31 липня 2023, 21:48 (football.ua)
Ван Дейк: Стати капітаном Ліверпуля — це щось, що я не можу описати на даному етапі Ван Дейк: Стати капітаном Ліверпуля — це щось, що я не можу описати на даному етапі
Нідерландський захисник став капітаном "червоних".
Футбол 31 липня 2023, 22:26 (football.ua)
Клопп: Мбаппе в Ліверпулі? Ми сміємося з цього Клопп: Мбаппе в Ліверпулі? Ми сміємося з цього
Німець спростував інформацію про нібито оренду Кіліана.
Футбол 31 липня 2023, 22:51 (football.ua)
Професійні брови: поради Професійні брови: поради
Дещо набридли однакові статті, що доводять, що форма брів повинна бути строго визначеною, їх довжину слід вимірювати за лінійкою та ін.. Не вірте...
Здоров'я 31 липня 2023, 18:08 (e-news.com.ua)
Народні ефективні способи позбутися зубного болю Народні ефективні способи позбутися зубного болю
Від зубного болю можна позбавлятися не тільки таблетками, а й дорогими прийомами у лікарів.. Від нестерпного болю допоможуть позбутися народних с...
Здоров'я 31 липня 2023, 18:27 (e-news.com.ua)
Зірка фільму  Зірка фільму "
Актор побував у центрі Києва.
Світські хроніки 31 липня 2023, 19:37 (ТСН.ua)
Дружину Джастіна Бібера Хейлі запідозрили у вагітності – ЗМІ Дружину Джастіна Бібера Хейлі запідозрили у вагітності – ЗМІ
Співак нібито випадково проговорився, що його обраниця у становищі.
Світські хроніки 31 липня 2023, 20:25 (ТСН.ua)
Екс-дружина Віталія Кличка у купальнику блиснула стрункою фігурою Екс-дружина Віталія Кличка у купальнику блиснула стрункою фігурою
Наталія Єгорова показала, як проходить його відпустка.
Світські хроніки 31 липня 2023, 20:20 (ТСН.ua)
Матч 2 туру УПЛ Оболонь — Динамо перенесено Матч 2 туру УПЛ Оболонь — Динамо перенесено
Поєдинок не відбудеться в суботу.
Футбол 31 липня 2023, 18:16 (football.ua)
Хуст орендував Вадовського у Вереса Хуст орендував Вадовського у Вереса
Максим Вадовський продовжить сезон у клубі Першої ліги.
Футбол 31 липня 2023, 18:42 (football.ua)
Боруссія Менхенгладбах орендувала Вебера Боруссія Менхенгладбах орендувала Вебера
Німці підсилили захисну ланку.
Футбол 31 липня 2023, 19:00 (football.ua)
ПСЖ відновив роботу над трансфером Коло-Муані ПСЖ відновив роботу над трансфером Коло-Муані
Нападник може поповнити склад представника Ліги 1.
Футбол 31 липня 2023, 19:20 (football.ua)
Челсі зробив пропозицію щодо голкіпера Санчеса Челсі зробив пропозицію щодо голкіпера Санчеса
"Сині" виявляють інтерес до воротаря Брайтона.
Футбол 31 липня 2023, 20:05 (football.ua)
Піхальонок прибув до Афін на матч проти Панатінаїкоса Піхальонок прибув до Афін на матч проти Панатінаїкоса
Півзахисник може зіграти у майбутній грі.
Футбол 31 липня 2023, 20:32 (football.ua)
Природна молодість шкіри Природна молодість шкіри
На сьогодні практично жодна процедура штучного омолодження шкіри не може гарантувати Вам оптимальний результат.. Різні ін'єкції ботоксу та хірург...
Здоров'я 31 липня 2023, 17:46 (e-news.com.ua)
Менді пропустить близько місяця через травму Менді пропустить близько місяця через травму
Реал залишився без важливого гравця.
Футбол 31 липня 2023, 17:58 (football.ua)
Хмара тегів