Архів новин 

новини: 21 липня 2023 у рубриці:  

Здоровий раціон дітей та підлітків

Здоровий раціон відіграє ключову роль у підтримці оптимального зростання, розвитку та загального здоров'я дітей та підлітків.
Здоров'я 21 липня 2023, 23:58 (NeBoley.com.ua)

Коноплянка може перейти до Клужу Коноплянка може перейти до Клужу
Гравець скоріше всього змінить клуб.
Футбол 21 липня 2023, 23:41 (football.ua)
Цукрозамінники та підсолоджувачі Цукрозамінники та підсолоджувачі
Цукрозамінники та підсолоджувачі мають своїх завзятих прихильників і противників, які часом впадають у крайності, спотворюючи дійсність. Давайте ...
Здоров'я 21 липня 2023, 23:25 (e-news.com.ua)
Небезпечний солярій: важливо знати Небезпечний солярій: важливо знати
Згідно з результатами дослідження Міжнародного агентства з вивчення раку (МАІР), яке є частиною ВООЗ, використання штучного ультрафіолетового опр...
Здоров'я 21 липня 2023, 22:51 (e-news.com.ua)
Брайтон домовився про трансфер захисника Фіорентини Брайтон домовився про трансфер захисника Фіорентини
Ігор перебереться в англійський чемпіонат.
Футбол 21 липня 2023, 22:01 (football.ua)
Ворскла обіграла Рекорд в матчі з сімома голами Ворскла обіграла Рекорд в матчі з сімома голами
Полтавці провели "репетицію" перед стартом Ліги конференцій.
Футбол 21 липня 2023, 22:28 (football.ua)
Здоровий раціон дітей та підлітків Здоровий раціон дітей та підлітків
Здоровий раціон відіграє ключову роль у підтримці оптимального зростання, розвитку та загального здоров'я дітей та підлітків.
Здоров'я 21 липня 2023, 22:40 (NeBoley.com.ua)
Олівьє Тілль підписав угоду з Санліурфаспором Олівьє Тілль підписав угоду з Санліурфаспором
Гравець буде виступати у нинішньому турецькому клубі.
Футбол 21 липня 2023, 22:46 (football.ua)
Війна, день 513. Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги Війна, день 513. Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 21 липня.
Футбол 21 липня 2023, 23:13 (football.ua)
Ганна Добриднєва торкнулася несподіваної зустрічі з другом юності на передовій Ганна Добриднєва торкнулася несподіваної зустрічі з другом юності на передовій
Артистка навіть не очікувала побачити знайоме обличчя серед військових.
Світські хроніки 21 липня 2023, 19:00 (ТСН.ua)
Дитячі супчики: у чому користь Дитячі супчики: у чому користь
Дитяче харчування дуже важливе, необхідно правильно годувати дитину, щоб не виникало проблем, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від ...
Здоров'я 21 липня 2023, 19:38 (e-news.com.ua)
Лаціо підписав Кастельяноса Лаціо підписав Кастельяноса
"Орли" посилили лінію нападу.
Футбол 21 липня 2023, 18:32 (football.ua)
Став відомий номер Ярмоленка в Динамо Став відомий номер Ярмоленка в Динамо
Також відбулись деякі зміни в інших гравців.
Футбол 21 липня 2023, 18:54 (football.ua)
Пятов: Велика честь зіграти прощальний матч у Лондоні, очікується 50 000 уболівальників Пятов: Велика честь зіграти прощальний матч у Лондоні, очікується 50 000 уболівальників
Легендарний голкіпер знаходиться в передчутті події.
Футбол 21 липня 2023, 18:54 (football.ua)
Випадання волосся: причини Випадання волосся: причини
Випадання волосся або алопеція - це поширена проблема, з якою стикаються багато людей. Причини цього явища можуть бути різноманітними та можуть в...
Здоров'я 21 липня 2023, 19:24 (NeBoley.com.ua)
Ноттінгем Форест зробив пропозиції щодо двох гравців Манчестер Юнайтед Ноттінгем Форест зробив пропозиції щодо двох гравців Манчестер Юнайтед
"Лісники" націлились на двох футболістів.
Футбол 21 липня 2023, 19:29 (football.ua)
ЛНЗ презентував нову форму ЛНЗ презентував нову форму
Новачок УПЛ довірився бренду Macron.
Футбол 21 липня 2023, 20:17 (football.ua)
Офіційно: Обамеянг – гравець Марселя Офіційно: Обамеянг – гравець Марселя
Досвідчений нападник повернувся в Лігу 1.
Футбол 21 липня 2023, 20:17 (football.ua)
Рух здобув перемоги в двох контрольних матчах за день Рух здобув перемоги в двох контрольних матчах за день
Пропонуємо вашій увазі результати представника УПЛ.
Футбол 21 липня 2023, 20:33 (football.ua)
Михайліченко може перейти в Динамо З Михайліченко може перейти в Динамо З
Український захисник не буде виступати за Андерлехт.
Футбол 21 липня 2023, 21:05 (football.ua)
Умтіті повернеться в Лігу 1 Умтіті повернеться в Лігу 1
Захисник буде виступати на батьківщині.
Футбол 21 липня 2023, 21:23 (football.ua)
Головний критерій здоров я та довголіття Головний критерій здоров'я та довголіття
Коли ми говоримо про здоров'я та довголіття, є безліч факторів, які впливають на наше благополуччя.
Здоров'я 21 липня 2023, 18:08 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів
Новости на русском