Архів новин 

новини: 28 червня 2023 у рубриці:  

Назаренко: Ми самі кайфуємо від тієї гри, яку зараз показуємо

Півзахисник молодіжної збірної України прокоментував нічию проти Іспанії.
Футбол 28 червня 2023, 09:03 (football.ua)

Набряки ніг при серцевій недостатності: лікування Набряки ніг при серцевій недостатності: лікування
Підхід до лікування набряків ніг при серцевій недостатності залежить від причини розвитку синдрому, наявних симптомів та протипоказань.. Набряк н...
Здоров'я 28 червня 2023, 08:54 (e-news.com.ua)
Дезодоранти від підвищеного потовиділення: як вибрати та застосовувати Дезодоранти від підвищеного потовиділення: як вибрати та застосовувати
Дезодоранти від підвищеного потовиділення вважаються одними з ефективних та зручних засобів. Гіпергідроз (надлишкове потовиділення) є досить поши...
Здоров'я 28 червня 2023, 08:34 (e-news.com.ua)
Верратті отримав пропозицію із Саудівської Аравії Верратті отримав пропозицію із Саудівської Аравії
Однак ПСЖ буде триматись за гравця до останнього.
Футбол 28 червня 2023, 08:05 (football.ua)
U-21. Нідерланди — Грузія 1:1 Відео гола та огляд матчу ЄВРО-2023 U-21. Нідерланди — Грузія 1:1 Відео гола та огляд матчу ЄВРО-2023
Дивіться відео найкращих моментів матчу молодіжного ЄВРО-2023, що відбувся 27 червня 2023 року, 19:00.
Футбол 28 червня 2023, 08:27 (football.ua)
Ротань: Дуже пишаюсь нашими хлопцями Ротань: Дуже пишаюсь нашими хлопцями
Керманич молодіжної збірної України прокоментував нічию проти Іспанії.
Футбол 28 червня 2023, 08:50 (football.ua)
Розгромила суперницю у фіналі: Харлан виграла  Розгромила суперницю у фіналі: Харлан виграла "
Ольга принесла Україні вже 17 золоту медаль на поточних Євроіграх.
Спорт 28 червня 2023, 00:36 (ТСН.ua)
Продукти, що послаблюють біль при артриті Продукти, що послаблюють біль при артриті
Якої дієти слід дотримуватись пацієнтам з артритом, для керування своїм станом? На це питання вдалося відповісти завдяки найбільшому аналізу дієт...
Здоров'я 28 червня 2023, 00:49 (e-news.com.ua)
Яка вправа зробить розумнішою: наука підтверджує Яка вправа зробить розумнішою: наука підтверджує
Те, що більшість із нас використовує не використовує весь потенціал свого мозку, чиста правда — хоч і не надто приємна. А що, якщо я розповім про...
Здоров'я 28 червня 2023, 01:02 (e-news.com.ua)
Агент Жоржиньо: У наших планах тільки Арсенал на наступний сезон Агент Жоржиньо: У наших планах тільки Арсенал на наступний сезон
Італійський хавбек бразильського походження пов'язує своє майбутнє з командою Мікеля Артети.
Футбол 28 червня 2023, 00:49 (football.ua)
Війна, день 488. Ворог завдав ракетний удар по Кременчуку Війна, день 488. Ворог завдав ракетний удар по Кременчуку
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 27 червня.
Футбол 28 червня 2023, 01:29 (football.ua)
Арсенал зробив неймовірну третю пропозицію щодо Райса у розмірі 105 мільйонів фунтів стерлінгів — The Athletic Арсенал зробив неймовірну третю пропозицію щодо Райса у розмірі 105 мільйонів фунтів стерлінгів — The Athletic
"Каноніри" можуть оформити найдорожчий трансфер не лише у своїй історії, а й витратити найбільшу суму, яка будь-коли сплачувалася за британського...
Футбол 28 червня 2023, 01:37 (football.ua)
Зниклого у горах актора Джуліана Сендза знайдено мертвим Зниклого у горах актора Джуліана Сендза знайдено мертвим
Експертиза підтвердила загибель зірки.
Світські хроніки 28 червня 2023, 00:03 (ТСН.ua)
Заголовок: Найкорисніший для серця продукт Заголовок: Найкорисніший для серця продукт
Серцево-судинні захворювання є однією з основних причин смертності у всьому світі.
Здоров'я 28 червня 2023, 00:09 (NeBoley.com.ua)
Німеччина планує розмістити 4 тисячі солдатів у Литві для оборони східного флангу НАТО – Пісторіус Німеччина планує розмістити 4 тисячі солдатів у Литві для оборони східного флангу НАТО – Пісторіус
Німеччина планує відправити чотири тисячі військових в Литву, для посилення оборони східного флангу НАТО. Про це заявив міністр оборони Німеччини...
Світ 28 червня 2023, 00:15 (e-news.com.ua)
Мешканці ПАР мають зрозуміти та підтримати Україну – Бербок Мешканці ПАР мають зрозуміти та підтримати Україну – Бербок
Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок закликала мешканців Південно-Африканської Республіки зрозуміти та підтримати Україну у її протидії російські...
Світ 28 червня 2023, 00:16 (e-news.com.ua)
Лідс хоче посилитися гравцем Ліверпуля після вильоту до Чемпіоншипу Лідс хоче посилитися гравцем Ліверпуля після вильоту до Чемпіоншипу
"Павичі" націлилися на Натаніеля Філліпса.
Футбол 28 червня 2023, 00:18 (football.ua)
Хмара тегів