Архів новин 

новини: 18 травня 2023 у рубриці:  

Як навчитися рано прокидатися

Хто рано встає, тому Бог дає – чули про таке? У всіх книгах про бізнес, успіх, мотивацію зустрічається порада - прокидайтеся рано! А якщо не виходить? Прокидатися рано - це лише звичка. Люди, які називають себе совами, лише виправдовують свою звичку пізн...
Здоров'я 18 травня 2023, 18:13 (e-news.com.ua)

Араухо: Повернення Мессі? Тут йому завжди раді Араухо: Повернення Мессі? Тут йому завжди раді
Уругваєць про перебування в стані Барселони та інше.
Футбол 18 травня 2023, 18:06 (football.ua)
Догляд за волоссям перед сном: 5 натуральних засобів Догляд за волоссям перед сном: 5 натуральних засобів
Дізнайся, як вирішити поширені проблеми з волоссям за допомогою засобів з натуральних інгредієнтів. СІЧНІ КІНЧИКИ Секуче волосся - ознака сухого...
Здоров'я 18 травня 2023, 18:03 (e-news.com.ua)
Григорій Решетник нарвався на хейт через поїздку до Італії:  Григорій Решетник нарвався на хейт через поїздку до Італії: "
Ведучий поділився, що з дружиною перебуває у Римі.
Світські хроніки 18 травня 2023, 18:00 (ТСН.ua)
Трійця: коли буде свято цього року Трійця: коли буде свято цього року
Щороку дата свята змінюється.
Україна 18 травня 2023, 16:58 (Зеркало недели)
Ксенія Мішина вибачилася за те, що показала роботу ППО:  Ксенія Мішина вибачилася за те, що показала роботу ППО: "
Артистка наголосила, що любить свою країну та своїх людей і не є зрадницею.
Світські хроніки 18 травня 2023, 17:11 (ТСН.ua)
Мбаппе — найбільш високооплачуваний спортсмен світу до 25 років Мбаппе — найбільш високооплачуваний спортсмен світу до 25 років
Француз заробляє неймовірні гроші.
Футбол 18 травня 2023, 15:56 (football.ua)
Дуда: Польща передала Україні майже всі запитувані МіГ-29, але F-16 у нас недостатньо для передачі Дуда: Польща передала Україні майже всі запитувані МіГ-29, але F-16 у нас недостатньо для передачі
Кількість винищувачів F-16, які має Польща, не дозволяє на сьогодні говорити про передачу якихось Україні, заявив президент Польщі Анджей Дуда в ...
Світ 18 травня 2023, 16:15 (e-news.com.ua)
Голанд та Сака в претендентах на найкращого гравця сезону у Прем єр-Лізі Голанд та Сака в претендентах на найкращого гравця сезону у Прем'єр-Лізі
Чемпіонат Англії пропонує вибрати найкращого гравця цієї кампанії.
Футбол 18 травня 2023, 16:46 (football.ua)
Латвія офіційно порекомендувала повернути Калінінграду його історичну назву Латвія офіційно порекомендувала повернути Калінінграду його історичну назву
Центр державної мови Латвії (VVC) надав рекомендації щодо повернення місту Калінінград його історичної назви. Пропонують використовувати латиськи...
Світ 18 травня 2023, 17:12 (e-news.com.ua)
«Прихована» пляма на Сонці випустила потужний спалах, який призвів до проблем на Землі «Прихована» пляма на Сонці випустила потужний спалах, який призвів до проблем на Землі
Незабаром воно повернеться до нашої планети і може спричинити магнітну бурю..
Технології 18 травня 2023, 13:55 (Зеркало недели)
Віялові відключення світла: в  Віялові відключення світла: в "
Споживачів просять заощаджувати ресурс увечері.
Економіка 18 травня 2023, 14:25 (Зеркало недели)
Невролог Шубін пояснив, який стрес веде до депресії та хронічного болю Невролог Шубін пояснив, який стрес веде до депресії та хронічного болю
Невролог Дмитро Шубін розповів про небезпеку постійного стресу.
Здоров'я 18 травня 2023, 15:07 (NeBoley.com.ua)
Як лікувати запор у дитини 3 років Як лікувати запор у дитини 3 років
Запори у дітей 3 років відносяться до найчастіших патологій травного тракту. Можуть спостерігатися як поодинокі випадки затримки стільця, так і р...
Здоров'я 18 травня 2023, 15:26 (e-news.com.ua)
Що в спеку пити, а що – не варто Що в спеку пити, а що – не варто
Пам'ятайте пісеньку: \! Губить людей вода\? Хоч написана вона зовсім з іншого приводу, про воду в таку спеку пам'ятаєш постійно. Втім, про пиво —...
Здоров'я 18 травня 2023, 15:21 (e-news.com.ua)
Хвороба брудних рук атакує влітку Хвороба брудних рук атакує влітку
Згадаймо тепер ще про одного члена цієї " Гепатит А. Він же – хвороба Боткіна. Він же жовтяниця. Він же - " Насправді, його вважають найнешкідлив...
Здоров'я 18 травня 2023, 15:18 (e-news.com.ua)
Сусо: Навряд чи мене вистачить на всі 90 хвилин проти Ювентуса Сусо: Навряд чи мене вистачить на всі 90 хвилин проти Ювентуса
Іспанець оговтується після травми.
Футбол 18 травня 2023, 14:00 (football.ua)
Бернарду Сілва: Виграти Прем’єр-лігу, два фінали, а потім побачимо, що станеться влітку Бернарду Сілва: Виграти Прем’єр-лігу, два фінали, а потім побачимо, що станеться влітку
Півзахисник Манчестер Сіті прокоментував чутки щодо свого можливого трансферу.
Футбол 18 травня 2023, 14:07 (football.ua)
Моєс: Вест Гем розпочав Лігу конференцій у серпні, і ми досі тут. Це велика заслуга хлопців Моєс: Вест Гем розпочав Лігу конференцій у серпні, і ми досі тут. Це велика заслуга хлопців
Вест Гему треба зробити останній крок до фіналу ЛК.
Футбол 18 травня 2023, 14:14 (football.ua)
Гвардіола, Де Дзербі та Артета – серед претендентів на звання тренера сезону в АПЛ Гвардіола, Де Дзербі та Артета – серед претендентів на звання тренера сезону в АПЛ
Визначились претенденти на звання тренера сезону в АПЛ.
Футбол 18 травня 2023, 14:20 (football.ua)
Бонавентура: У Базеля невелика перевага? За 90 хвилин може багато статися Бонавентура: У Базеля невелика перевага? За 90 хвилин може багато статися
Думка гравця "фіалок" перед матчем-відповіддю 1/2 фіналу ЛК.
Футбол 18 травня 2023, 14:50 (football.ua)
Італьяно — про боротьбу за фінал Ліги конференцій: Хочемо прикрасити цей сезон вишнею на торті Італьяно — про боротьбу за фінал Ліги конференцій: Хочемо прикрасити цей сезон вишнею на торті
Наставник "фіалок" вірить, що вдасться пройти непоступливий Базель.
Футбол 18 травня 2023, 15:07 (football.ua)
Мобилизация в Украине: могут ли вручить повестку на пляже Мобилизация в Украине: могут ли вручить повестку на пляже
Повестки могут вручать в общественных местах.
Україна 18 травня 2023, 15:12 (Зеркало недели)
Тренер Базеля: Хочеться вірити, що ми вийдемо до свого першого єврокубкового фіналу Тренер Базеля: Хочеться вірити, що ми вийдемо до свого першого єврокубкового фіналу
Наставник швейцарського клубу мріє опинитись у фіналі ЛК.
Футбол 18 травня 2023, 15:35 (football.ua)
Хмара тегів