Архів новин 

новини: 7 квітня 2023 у рубриці:  

Клопп: Маю гарне передчуття перед матчем з Арсеналом

Німець висловився перед центральним поєдинком АПЛ.
Футбол 07 квітня 2023, 17:59 (football.ua)

Малюк під захистом алое Малюк під захистом алое
Перше покоління українських дітей, які виросли в одноразових підгузках, вже закінчило школу. Міфи, які супроводжували процес завоювання цим дивом...
Здоров'я 07 квітня 2023, 17:55 (e-news.com.ua)
Ретегі: Мій наступний клуб буде у Європі Ретегі: Мій наступний клуб буде у Європі
Італієць хоче переїхати в європейський чемпіонат.
Футбол 07 квітня 2023, 17:36 (football.ua)
У кави виявили новий несподіваний ефект У кави виявили новий несподіваний ефект
Кава є не тільки одним з найпопулярніших, але і корисних напоїв у світі. Відомо, що він позитивно впливає на здоров’я печінки, серця і роботу інш...
Здоров'я 07 квітня 2023, 17:42 (NeBoley.com.ua)
Ворскла — Інгулець 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ Ворскла — Інгулець 1:0 Відео гола та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу УПЛ, що відбувся 7 квітня 2023 року, 15:00.
Футбол 07 квітня 2023, 17:29 (football.ua)
Щоденний туалет новонародженого Щоденний туалет новонародженого
Чого потребує Ваш новонароджений? У коханні, догляді та харчуванні. Ця стаття присвячена тому, що Ви будете робити постійно протягом багатьох міс...
Здоров'я 07 квітня 2023, 16:43 (e-news.com.ua)
Кардіолог Кореневич вказала на «найшвидший шлях» до тромбозу Кардіолог Кореневич вказала на «найшвидший шлях» до тромбозу
Кардіолог Ганна Кореневич: до тромбів веде постійна робота та напруга.
Здоров'я 07 квітня 2023, 16:43 (NeBoley.com.ua)
Артета: Після минулої сутички з Клоппом на Енфілді у нас з явився найкращий момент у матчі, і ми могли перемогти Артета: Після минулої сутички з Клоппом на Енфілді у нас з'явився найкращий момент у матчі, і ми могли перемогти
Керманич Арсеналу — про майбутній поєдинок проти Ліверпуля в рамках АПЛ.
Футбол 07 квітня 2023, 16:24 (football.ua)
Експерти розповіли про різну користь для здоров’я зелених та червоних яблук Експерти розповіли про різну користь для здоров’я зелених та червоних яблук
Зелені та червоні яблука відрізняються поживною цінністю.
Здоров'я 07 квітня 2023, 16:40 (NeBoley.com.ua)
Інтер зацікавлений в трансфері Ковачича Інтер зацікавлений в трансфері Ковачича
Хорват може продовжити кар'єру в Італії.
Футбол 07 квітня 2023, 16:34 (football.ua)
Денис Шевченко: Кривбас набрав чотири очки у важких матчах, такі матчі загартовують колектив. Денис Шевченко: Кривбас набрав чотири очки у важких матчах, такі матчі загартовують колектив.
Криворізький колектив готується до наступного матчу УПЛ.
Футбол 07 квітня 2023, 17:00 (football.ua)
Гол Кравця приніс Ворсклі перемогу над Інгульцем Гол Кравця приніс Ворсклі перемогу над Інгульцем
Команда Віктора Скрипника відзначилась уперше за три матчі, тоді як здобула три очки вперше за п'ять зустрічей.
Футбол 07 квітня 2023, 17:00 (football.ua)
Депай відновиться від травми до матчу з Барселоною Депай відновиться від травми до матчу з Барселоною
Нідерландець зможе взяти участь в матчі з колишньою командою.
Футбол 07 квітня 2023, 17:19 (football.ua)
Юрій Великий у новій пародії показав, що сталося з Владленом Татарським після смерті Юрій Великий у новій пародії показав, що сталося з Владленом Татарським після смерті
Гуморист відтворив, як кремлівського пропагандиста зустріли у "
Світські хроніки 07 квітня 2023, 15:38 (ТСН.ua)
Експерти назвали сім найкорисніших продуктів у зимовий час Експерти назвали сім найкорисніших продуктів у зимовий час
Експерти склали рейтинг семи продуктів, які дуже корисні у зимову пору року.. Нижченаведені страви допоможуть організму зберегти високий рівень і...
Здоров'я 07 квітня 2023, 15:20 (e-news.com.ua)
Між лініями фронту: знищення медичних закладів України Між лініями фронту: знищення медичних закладів України
Інтерв'ю з головним координатором з надзвичайних ситуацій «Лікарів без кордонів» в Україні Крістофером Стоуксом.
Здоров'я 07 квітня 2023, 15:19 (Зеркало недели)
Ефективні способи захистити волосся від випадання Ефективні способи захистити волосся від випадання
Багато хто не з чуток знає, як лякає грудочку волосся на гребінці. А коли ця грудочка перетворюється на солідну грудку, починається справжня пані...
Здоров'я 07 квітня 2023, 15:50 (e-news.com.ua)
У боях за Україну загинув художник та музикант Антон Дербілов У боях за Україну загинув художник та музикант Антон Дербілов
ZN. UA висловлює щирі співчуття сім'ї та близьким загиблого захисника України.
Мистецтво 07 квітня 2023, 16:23 (Зеркало недели)
Хуст переміг Металург 2 у першому матчі весняної частини Другої ліги Хуст переміг Металург 2 у першому матчі весняної частини Другої ліги
У нижчих дивізіонах чемпіонату України поновлюються змагання.
Футбол 07 квітня 2023, 15:22 (football.ua)
Чупо-Мотінг може пропустити матч з Манчестер Сіті Чупо-Мотінг може пропустити матч з Манчестер Сіті
Камерунець скоріше всього не помічник у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 07 квітня 2023, 15:25 (football.ua)
Енцо Фернандес: АПЛ — важка ліга. У Португалії ти більше граєш з м ячем Енцо Фернандес: АПЛ — важка ліга. У Португалії ти більше граєш з м'ячем
Аргентинський хавбек — про свою адаптацію у чемпіонаті Англії.
Футбол 07 квітня 2023, 15:32 (football.ua)
Ібрагімович збирається цього літа залишити Мілан Ібрагімович збирається цього літа залишити Мілан
Швед може покинути Ломбардію.
Футбол 07 квітня 2023, 15:42 (football.ua)
Природні засоби збереження здоров я: добавка їжовик гребінчастий до Вашого раціону Природні засоби збереження здоров'я: добавка їжовик гребінчастий до Вашого раціону
Оскільки люди стають більш свідомими щодо свого здоров'я та самопочуття, вони звертаються до природних засобів та препаратів, які допомагають під...
Здоров'я 07 квітня 2023, 15:55 (NeBoley.com.ua)
Канселу може перейти влітку до Барселони Канселу може перейти влітку до Барселони
Португалець можливо спробує свої сили в черговому топовому чемпіонаті.
Футбол 07 квітня 2023, 15:51 (football.ua)
Ікарді: У Стамбулі мені набагато цікавіше, ніж у ПСЖ Ікарді: У Стамбулі мені набагато цікавіше, ніж у ПСЖ
Аргентинський форвард хоче залишитися у Галатасараї.
Футбол 07 квітня 2023, 16:02 (football.ua)
Камалия в новом клипе с мужем и дочками спела на украинском Камалия в новом клипе с мужем и дочками спела на украинском
Артистка представила видео на трек "Єдина Україна".
Світські хроніки 07 квітня 2023, 16:29 (ТСН.ua)
Хмара тегів