Архів новин 

новини: 16 березня 2023 у рубриці:  

Ольга Сумська прокоментувала, чому її дочка мовчить про війну в Україні: "

Для артистки це дуже болісна тема.
Світські хроніки 16 березня 2023, 13:09 (ТСН.ua)

Мессі турбує невизначеність у ПСЖ Мессі турбує невизначеність у ПСЖ
Аргентинець хоче знати конкретику щодо проекту команди.
Футбол 16 березня 2023, 13:02 (football.ua)
Де Брюйне та Осімген претендують на звання автора найкращого гола тижня в Лізі чемпіонів Де Брюйне та Осімген претендують на звання автора найкращого гола тижня в Лізі чемпіонів
Чотири результативних постріли подано до вибору вболівальників.
Футбол 16 березня 2023, 12:56 (football.ua)
Їдемо у відпустку з малюком: найпоширеніші міфи Їдемо у відпустку з малюком: найпоширеніші міфи
Коли ми збираємося у відпустку з дитиною, у нас волею неволею перед очима виникає мільйон проблем та страхів. І ось, ми вже сидимо і судомно пере...
Здоров'я 16 березня 2023, 12:47 (e-news.com.ua)
Стали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з Англією Стали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з Англією
Лідер збірної України продовжує відновлення.
Спорт 16 березня 2023, 11:23 (Зеркало недели)
Неймовірні факти про користь овочевих соків Неймовірні факти про користь овочевих соків
Основною метою напоїв є вгамування спраги. Однак. Також відомо, що певні напої, наприклад зелений чай, приносять організму додаткову користь, оск...
Здоров'я 16 березня 2023, 12:20 (e-news.com.ua)
Куртуа: У мене запитання до арбітра VAR матчу Манчестер Сіті — РБ Лейпциг. Чому? Куртуа: У мене запитання до арбітра VAR матчу Манчестер Сіті — РБ Лейпциг. Чому?
Голкіпер Реала прокоментував перемогу над Ліверпулем.
Футбол 16 березня 2023, 11:08 (football.ua)
Гюндоган готовий знизити зарплату, щоб перейти до Барселони Гюндоган готовий знизити зарплату, щоб перейти до Барселони
Німець із розумінням ставиться до фінансових проблем каталонської команди.
Футбол 16 березня 2023, 11:41 (football.ua)
Кадиров прочитав Путіну звіт з листочка з величезними літерами: Юрій Великий розсмішив новою пародією Кадиров прочитав Путіну звіт з листочка з величезними літерами: Юрій Великий розсмішив новою пародією
Гуморист відтворив робочу зустріч російського президента з очільником Чечні.
Світські хроніки 16 березня 2023, 11:58 (ТСН.ua)
Челсі не викуповуватиме Закарію у Ювентуса Челсі не викуповуватиме Закарію у Ювентуса
Швидше за все, опорний півзахисник повернеться до туринського клубу.
Футбол 16 березня 2023, 12:09 (football.ua)
Лікар розповів про здатність гарячого чаю подвоювати ризик захворювання на рак Лікар розповів про здатність гарячого чаю подвоювати ризик захворювання на рак
Доктор медичних наук, один із провідних дослідників Американського онкологічного товариства (ACS) Фархад Ісламі заявив, що незважаючи на те, що ч...
Здоров'я 16 березня 2023, 12:27 (NeBoley.com.ua)
Голанд та Осімген сперечатимуться за звання гравця тижня Ліги чемпіонів Голанд та Осімген сперечатимуться за звання гравця тижня Ліги чемпіонів
Фанатам до вибору пропонується чотири кандидатури.
Футбол 16 березня 2023, 12:27 (football.ua)
Інфантіно переобрано на посаду голови ФІФА Інфантіно переобрано на посаду голови ФІФА
Термін його повноважень — до 2027 року.
Футбол 16 березня 2023, 12:44 (football.ua)
В Іспанії допустили повернення України до заявки на проведення ЧС-2030 за однієї умови В Іспанії допустили повернення України до заявки на проведення ЧС-2030 за однієї умови
Для цього мають бути вирішені проблеми із кримінальними справами проти керівництва УАФ.
Спорт 16 березня 2023, 08:53 (Зеркало недели)
Медведєв замовив вагнерівцям замах на міністра оборони Італії - Il Foglio Медведєв замовив вагнерівцям замах на міністра оборони Італії - Il Foglio
За «роботу» обіцяв заплатити 15 млн.. доларів.
Світ 16 березня 2023, 09:27 (Зеркало недели)
Соціальний захист: як підтвердити статус матері-одиначки Соціальний захист: як підтвердити статус матері-одиначки
Також це стосується й самотнього батька.
Україна 16 березня 2023, 09:26 (Зеркало недели)
Експерти: шкідливі звички підвищують мозкову активність людей похилого віку Експерти: шкідливі звички підвищують мозкову активність людей похилого віку
Вчені зі США розповіли, що шкідливі звички підвищують мозкову активність людей похилого віку і допомагають їм краще розуміти. Але це стосується л...
Здоров'я 16 березня 2023, 09:51 (e-news.com.ua)
В Україні скоротилося виробництво пива В Україні скоротилося виробництво пива
Про це заявили представники галузі.
Економіка 16 березня 2023, 10:20 (Зеркало недели)
Зелінські: Осімген — Голанд для Наполі Зелінські: Осімген — Голанд для Наполі
Півзахисник італійського клубу прокоментував вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 16 березня 2023, 08:41 (football.ua)
Британські вчені розробили метод діагностування аутизму Британські вчені розробили метод діагностування аутизму
Діагноз аутизм можна поставити за аналізом сечі. Відповідний метод розробили британські вчені, як передає Інтернет-видання для дівчат та жінок ві...
Здоров'я 16 березня 2023, 11:04 (e-news.com.ua)
Спаллетті: Наполі зберіг голови холодними — це найголовніше Спаллетті: Наполі зберіг голови холодними — це найголовніше
Керманич італійського клубу прокоментував вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 16 березня 2023, 09:02 (football.ua)
Спаллетті — щодо коментарів Гвардіоли: Я знаю його ментальні забавки, затягнути Наполі до них не вийде Спаллетті — щодо коментарів Гвардіоли: Я знаю його ментальні забавки, затягнути Наполі до них не вийде
Керманич італійського клубу прокоментував слова колеги з Манчестер Сіті.
Футбол 16 березня 2023, 09:24 (football.ua)
Де Лаурентіс: Подорож Наполі триває Де Лаурентіс: Подорож Наполі триває
Очільник італійського клубу прокоментував вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
Футбол 16 березня 2023, 09:35 (football.ua)
Клопп: Наступний фінал Ліги чемпіонів у Стамбулі? Бронюйте готелі! Клопп: Наступний фінал Ліги чемпіонів у Стамбулі? Бронюйте готелі!
Керманич Ліверпуля прокоментував виліт із єврокубків.
Футбол 16 березня 2023, 10:03 (football.ua)
Клопп: Ліверпуль не показав нічого особливого сьогодні ввечері Клопп: Ліверпуль не показав нічого особливого сьогодні ввечері
Керманич Ліверпуля прокоментував виліт із єврокубків.
Футбол 16 березня 2023, 10:19 (football.ua)
Анчелотті: Хочу зіграти проти Мілана в фіналі Ліги чемпіонів Анчелотті: Хочу зіграти проти Мілана в фіналі Ліги чемпіонів
Керманич Реала прокоментував перемогу над Ліверпулем.
Футбол 16 березня 2023, 10:44 (football.ua)
Недуга, від якої ніхто не застрахований Недуга, від якої ніхто не застрахований
Дезорієнтація у часі і просторі, відсутність логічності та послідовності, людина починає втрачати пам’ять — усе це передвісники хвороби Альцгейме...