Архів новин 

новини: 8 липня 2022 у рубриці:  

KOLA розійшлася з нареченим із ЗСУ, якому присвятила вірусний трек \? "

Українська співачка KOLA вперше розповіла, кому присвятила свій ліричний трек \? "
Світські хроніки 08 липня 2022, 01:21 (ТСН.ua)

Кабмін заморозив будь-яке підвищення тарифів, які перебувають у сфері відповідальності уряду Кабмін заморозив будь-яке підвищення тарифів, які перебувають у сфері відповідальності уряду
Кабінет міністрів ухвалив рішення про заморожування будь-якого підвищення тарифів, що перебувають у сфері відповідальності уряду, повідомив прем'...
Економіка 08 липня 2022, 01:16 (glavnoe.ua)
У Forbes підрахували, скільки ракет залишилося у Росії і як довго можуть тривати бомбардування У Forbes підрахували, скільки ракет залишилося у Росії і як довго можуть тривати бомбардування
У розпорядженні військ РФ знаходяться понад 2 тисячі старих ракет Х-55 і Х-22. Їх може вистачити на кілька місяців.
Події 08 липня 2022, 00:59 (glavnoe.ua)
За добу війська РФ обстріляли Авдіївку понад 10 разів За добу війська РФ обстріляли Авдіївку понад 10 разів
Ворог цілодобово обстрілює Авдіївку на Донеччині, зараз відомо про одного загиблого та двох поранених, але це не остаточні цифри.
Події 08 липня 2022, 00:56 (glavnoe.ua)
Помер актор Джеймс Каан, який зіграв Сонні Корлеоні в  Помер актор Джеймс Каан, який зіграв Сонні Корлеоні в "
Американський актор Джеймс Каан помер у віці 82 років.
Суспільство 08 липня 2022, 00:56 (glavnoe.ua)
Ендокринолог розповів, чим небезпечний вісцеральний жир Ендокринолог розповів, чим небезпечний вісцеральний жир
Вісцеральний жир підвищує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, інфаркту, інсульту та онкології, розповів лікар-терапевт, ендокринолог, ...
Здоров'я 08 липня 2022, 01:12 (NeBoley.com.ua)
На Луганщині окупанти забороняють людям користуватись мобільними телефонами, деяких розстрілюють за порушення – Гайдай На Луганщині окупанти забороняють людям користуватись мобільними телефонами, деяких розстрілюють за порушення – Гайдай
Військові РФ намагаються знайти українців, які допомагають ЗСУ завдавати ударів по російським об'єктам.
Україна 08 липня 2022, 00:41 (Зеркало недели)
Швидка гречана дієта для схуднення Швидка гречана дієта для схуднення
Ні для кого не є секретом той факт, що гречана каша є одним із найкорисніших продуктів, який дуже сприятливо впливає на наш організм. І, що прим...
Здоров'я 08 липня 2022, 00:35 (e-news.com.ua)
Візи в Україну для росіян: Куліба вказав на важливий маркер Візи в Україну для росіян: Куліба вказав на важливий маркер
Візовий режим із державою-агресором діє вже тиждень. Але охочих отримати візу немає.
Україна 08 липня 2022, 00:28 (Зеркало недели)
Дієтологи розповіли, як накачати м’язи за допомогою обідів Дієтологи розповіли, як накачати м’язи за допомогою обідів
Веганський хумус підійде і м’ясоїдам, адже він легко поєднується з куркою. Перед Новим роком всі хочуть привести себе в порядок і добре виглядат...
Спорт 08 липня 2022, 00:25 (e-news.com.ua)
У 110 країнах захворюваність на коронавірус зростає У 110 країнах захворюваність на коронавірус зростає
Всесвітня організація охорони здоров'я розповіла про те, що у світі продовжується зростання захворюваності на коронавірус.. За тиждень на планеті...
Здоров'я 08 липня 2022, 00:47 (NeBoley.com.ua)
Ювентус повідомив про прибуття Ді Марії до Туріну Ювентус повідомив про прибуття Ді Марії до Туріну
34-річний аргентинець найближчим часом стане гравцем "старої синьйори".
Футбол 08 липня 2022, 00:37 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском