Архів новин 

новини: 25 травня 2022 у рубриці:  

ПСЖ готовий продати Неймара

Французький клуб розгляне пропозиції щодо вінгера.
Футбол 25 травня 2022, 00:57 (football.ua)

Канада відправляє до України ще 20 тисяч артилерійських снарядів Канада відправляє до України ще 20 тисяч артилерійських снарядів
Боєприпаси можуть використовуватись артилерійськими знаряддями, включаючи гаубиці M777.
Політика 25 травня 2022, 00:20 (Зеркало недели)
Російські олігархи пропонують відкупитися від санкцій, віддавши свої мільярди Україні Російські олігархи пропонують відкупитися від санкцій, віддавши свої мільярди Україні
Спірну пропозицію озвучили на останній зустрічі міністрів фінансів G7.
Політика 25 травня 2022, 00:34 (Зеркало недели)
Чудова ягода допоможе боротися з анемією та псоріазом Чудова ягода допоможе боротися з анемією та псоріазом
Малина допоможе боротися з анемією та псоріазом. За словами фахівців, малина багата на залізо, тому при залізо-дефіцитній анемії корисно вживати ...
Здоров'я 25 травня 2022, 00:29 (e-news.com.ua)
Анчелотті: Я можу увійти до історії? Не одержимий індивідуальними нагородами Анчелотті: Я можу увійти до історії? Не одержимий індивідуальними нагородами
Італійський тренер — про можливість виграти чотири Ліги чемпіонів.
Футбол 25 травня 2022, 00:22 (football.ua)
Англійська Прем єр-ліга офіційно схвалила продаж  Англійська Прем'єр-ліга офіційно схвалила продаж "
Керівництво англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) дало дозвіл на продаж лондонського "