Архів новин 

новини: 1 серпня 2020 у рубриці:  

Марушич зіграє з перших хвилин проти Наполі

Стали відомі стартові склади команд на тридцять восьмого туру італійської Серії А між неаполітанським Наполі і римським Лаціо.
Футбол 01 серпня 2020, 23:34 (football.ua)

Продукти, від яких схуднеш на очах Продукти, від яких схуднеш на очах
Метаболізм - набір хімічних реакцій, які виникають в живому організмі для підтримки життя. Ці процеси дозволяють організмам рости і розмножуватис...
Здоров'я 01 серпня 2020, 22:29 (e-news.com.ua)
Препарат, що знижує холестерин, покращує здоров я артерій Препарат, що знижує холестерин, покращує здоров'я артерій
Наукові співробітники зі Школи медицини Університету Джонса Хопкінса повідомили про свій унікальний дослідженні, яке змогло підтвердити позитивни...
Здоров'я 01 серпня 2020, 20:19 (e-news.com.ua)
Моро відповів відмовою на пропозицію Динамо Моро відповів відмовою на пропозицію Динамо
Хорватська хавбек також знаходиться в сфері інтересів Шахтаря.
Футбол 01 серпня 2020, 20:17 (football.ua)
Дієтологи назвали 12 багатих антиоксидантами продуктів, які повинні бути в раціоні Дієтологи назвали 12 багатих антиоксидантами продуктів, які повинні бути в раціоні
Продукти харчування не отримують статус " Цей статус надається тільки продуктам харчування, часто рослинного походження, які містять неймовірну к...
Здоров'я 01 серпня 2020, 21:25 (e-news.com.ua)
Лілль підписав Йилмаза на заміну Осімхену Лілль підписав Йилмаза на заміну Осімхену
Досвідчений форвард продовжить кар'єру у Франції.
Футбол 01 серпня 2020, 21:21 (football.ua)
Рібері: Радий, що Фіорентина зберегла Якін Рібері: Радий, що Фіорентина зберегла Якін
Вінгер прокоментував своє перебування у Флоренції.
Футбол 01 серпня 2020, 12:39 (football.ua)
Лампард: Мені дуже складно вибрати склад на фінал Лампард: Мені дуже складно вибрати склад на фінал
Менеджер висловився про майбутній матч.
Футбол 01 серпня 2020, 13:51 (football.ua)
Укрзалізниця скасовує зупинку ряду поїздів далекого прямування в Луцьку і Тернополі Укрзалізниця скасовує зупинку ряду поїздів далекого прямування в Луцьку і Тернополі
Укрзалізниця з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку ряду поїздів далекого прямування в Луцьку і Тернополі в зв'язку з посиленням карантинних заход...
Суспільство 01 серпня 2020, 13:49 (glavnoe.ua)
Кім Кардашян поділилася рідкісними знімками з мамою і на подив наймолодшою \u200b\u200bбабусею Кім Кардашян поділилася рідкісними знімками з мамою і на подив наймолодшою \u200b\u200bбабусею
Мері Джо Кемпбелл відсвяткувала 86-річчя в колі зоряної сім'ї.
Світські хроніки 01 серпня 2020, 16:01 (ТСН.ua)
Симптоми вірусного менінгіту Симптоми вірусного менінгіту
Вірусний менінгіт - це запальне захворювання мозкових оболонок, інфекційним агентом при якому виступають віруси. Найчастіше запалюються оболонки ...
Здоров'я 01 серпня 2020, 14:57 (e-news.com.ua)
Директор Алли Пугачової прокоментувала чутки про розлучення співачки і Максима Галкіна Директор Алли Пугачової прокоментувала чутки про розлучення співачки і Максима Галкіна
У Мережі говорять, що зоряна пара знаходиться на межі розриву відносин.
Світські хроніки 01 серпня 2020, 17:04 (ТСН.ua)
Скорочення споживання цього продукту дозволить бути здоровими і довше жити Скорочення споживання цього продукту дозволить бути здоровими і довше жити
«М'ясо, яке ми зазвичай їмо, не є корисним, оскільки ми: як правило, краще жирне; смажимо його (згадайте котлети, відбивні в паніровці); забуваєм...
Здоров'я 01 серпня 2020, 18:08 (e-news.com.ua)
епістолярний жанр. Епізод 4: Лист уболівальників Динамо (Бухарест) фанатам київського Динамо епістолярний жанр. Епізод 4: Лист уболівальників Динамо (Бухарест) фанатам київського Динамо
Чи не будете цінувати Луческу - віддайте його назад нам, - закликають шанувальники румунського Динамо.
Футбол 01 серпня 2020, 19:13 (football.ua)
Рекомендації МОЗ для роботи навчальних закладів з 1 вересня Рекомендації МОЗ для роботи навчальних закладів з 1 вересня
30 липня 2020 року, Заступник Міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко затвердив рекомендації щодо організаці...
Суспільство 01 серпня 2020, 00:35 (glavnoe.ua)
Віра Кекелія захопила фігурою в боді через три місяці після пологів Віра Кекелія захопила фігурою в боді через три місяці після пологів
Співачка поділилася знімком зі стильній фотосесії.
Світські хроніки 01 серпня 2020, 00:35 (ТСН.ua)
Мілько: Дуже радий, що нас полюбили не тільки вболівальники Колоса Мілько: Дуже радий, що нас полюбили не тільки вболівальники Колоса
Хавбек Колоса висловився про перемогу над Маріуполем в фіналі плей-офф за путівку в кваліфікаційний раунд Ліги Європи.
Футбол 01 серпня 2020, 03:49 (football.ua)
Повністю оголена Памела Андерсон продемонструвала ідеальне тіло Повністю оголена Памела Андерсон продемонструвала ідеальне тіло
Актриса зізналася, що була дуже сором'язливою дівчиною.
Світські хроніки 01 серпня 2020, 07:00 (ТСН.ua)
Компанія Netflix вперше зніме фільм в Україні з Ван Даммом у головній ролі Компанія Netflix вперше зніме фільм в Україні з Ван Даммом у головній ролі
Стрічка розповість про політичні інтриги на державному рівні.
Світські хроніки 01 серпня 2020, 01:41 (ТСН.ua)
Користь і застосування аспірину для волосся Користь і застосування аспірину для волосся
Ацетилсаліцилова кислота, що випускається у формі таблеток, називається «Аспірином». Ці ліки є одним з найбільш поширених і разом з цим безпечним...
Здоров'я 01 серпня 2020, 08:06 (e-news.com.ua)
Вчені отримали новий засіб, повністю захищає від сонячного випромінювання шкіру Вчені отримали новий засіб, повністю захищає від сонячного випромінювання шкіру
Група дослідників з Університету Бата створила препарат, здатний забезпечити максимальний рівень захисту шкірних покривів від ультрафіолетового в...
Здоров'я 01 серпня 2020, 10:18 (e-news.com.ua)
В Україні завершився весняний призов В Україні завершився весняний призов
В Україні закінчився призов громадян на строкову військову службу " На строкову службу вирушили 16 тис. призовників, перед відправкою всім були ...
Суспільство 01 серпня 2020, 10:28 (glavnoe.ua)
ПСЖ завоював Кубок французької ліги в серії пенальті! ПСЖ завоював Кубок французької ліги в серії пенальті!
Останній в історії розіграш даного турніру парижанам вдалося завершити перемогою в фіналі в серії пенальті над Ліоном (0: 0, по пен. - 5: 6).
Футбол 01 серпня 2020, 09:14 (football.ua)
Пірло: Я відхилив пропозиції з АПЛ заради молодіжки Ювентуса Пірло: Я відхилив пропозиції з АПЛ заради молодіжки Ювентуса
Екс-хавбек міг опинитися в іншій команді.
Футбол 01 серпня 2020, 10:25 (football.ua)
Хмара тегів