Архів новин 

новини: 13 травня 2018 у рубриці:  

Барселона може запізнитися з покупкою Де Лігта

Захисник Аякса Матейсен Де Лігт може опинитися в іншій команді раніше, ніж Барселона вирішиться його придбати.
Футбол 13 травня 2018, 16:51 (football.ua)

 Реал  без Роналду розгромив  Сельту  і продовжив погоню за срібло чемпіонату "Реал" без Роналду розгромив "Сельту" і продовжив погоню за срібло чемпіонату
"Вершкові" вирішили всі питання ще в першому таймі.
Спорт 13 травня 2018, 15:32 (ТСН.ua)
Верес все-таки прилетить на гру з Шахтарем Верес все-таки прилетить на гру з Шахтарем
Поєдинку 31-го туру УПЛ Шахтар - Верес судилося відбутися.
Футбол 13 травня 2018, 16:33 (football.ua)
В американські вибори втрутилася Україна В американські вибори втрутилася Україна
США звинуватили Незалежності в кібератаці.
Політика 13 травня 2018, 16:46 (YTPO.ru)
На Донбассе задержан подозреваемый в убийстве, который пытался бежать на оккупированную территорию На Донбассе задержан подозреваемый в убийстве, который пытался бежать на оккупированную территорию
Зловмисник, який розшукувався поліцією Запоріжжя за вбивство, приїхав на Донеччину і намагався пішки, в обхід блокпостів, перетнути лінію розмежу...
Події 13 травня 2018, 16:52 (glavnoe.ua)
Спаллетті: З поразкою від Сассуоло важко змиритися Спаллетті: З поразкою від Сассуоло важко змиритися
Головний тренер Інтера Лучано Спаллетті розчарований результатом команди в матчі проти Сассуоло.
Футбол 13 травня 2018, 13:22 (football.ua)
У Британії помер маніяк-расчленітель Денніс Нільсен У Британії помер маніяк-расчленітель Денніс Нільсен
Британський маніяк Денніс Нільсен, який зізнався у вбивстві близько 15 осіб, помер у в'язниці на 73-му році життя. Причини смерті поки не уточнюю...
Події 13 травня 2018, 13:51 (glavnoe.ua)
Через вказівки не грати з Шахтарем гравці Вереса хочуть покинути клуб Через вказівки не грати з Шахтарем гравці Вереса хочуть покинути клуб
Стали відомі нові подробиці скандальної історії з отруєнням футболістів Вереса.
Футбол 13 травня 2018, 14:04 (football.ua)
Кристал Пелас - Вест Бромвіч. Анонс матчу Кристал Пелас - Вест Бромвіч. Анонс матчу
Football. ua представляє анонс матчу 38-го туру Прем'єр-ліги між Кристал Пелас і Вест Бромом.
Футбол 13 травня 2018, 14:46 (football.ua)
Бій Ломаченка-Лінарес: ??встановлено новий рекорд Бій Ломаченка-Лінарес: ??встановлено новий рекорд
У ніч на неділю, 13 травня, в Нью-Йорку на легендарній 20-тисячної боксерській арені «Madison Square Garden» відбувся бій за звання чемпіона світ...
Спорт 13 травня 2018, 15:18 (tv.ua)
Кейн: Я хотів зберегти Золоту бутсу, але головне - постійність Кейн: Я хотів зберегти Золоту бутсу, але головне - постійність
Нападаючий Тоттенхема Харрі Кейн задоволений своєю грою в нинішньому сезоні.
Футбол 13 травня 2018, 15:16 (football.ua)
ООС информирует: Российско-террористические войска в Донбассе применяют коварные образцы вооружения ООС информирует: Российско-террористические войска в Донбассе применяют коварные образцы вооружения
Про це розповіли бійці окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що тримають позиції поблизу українського інду...
Суспільство 13 травня 2018, 15:00 (glavnoe.ua)
Ко Дню матери столичные полицейские организовали выставку детского рисунка Ко Дню матери столичные полицейские организовали выставку детского рисунка
Маленькі художники, матері яких служать у київській поліції, підготували барвисті та зворушливі роботи. Стенди з малюнками розмістили у приміщенн...
Суспільство 13 травня 2018, 15:00 (glavnoe.ua)
 Грошей немає, але ...  Знаменита кримчанка затужила без України "Грошей немає, але ..." Знаменита кримчанка затужила без України
Героїня відомого ролика з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, коли він сказав фразу "Грошей немає, але ви тримайтеся", тужить за Україною.
Суспільство 13 травня 2018, 07:04 (glavnoe.ua)
Фугасно-осколковими. Бойовики вчинили новий злочин на Луганщині Фугасно-осколковими. Бойовики вчинили новий злочин на Луганщині
Бойовики відкрили вогонь по лісосмузі лісового фонду Сєверодонецької лісгоспу, застосовуючи артилерійські системи 152 калібру: виникла пожежа, як...
Події 13 травня 2018, 07:02 (glavnoe.ua)
Моуріньо про розставання з Фаріа: Минуло 17 років, і хлопчина став чоловіком Моуріньо про розставання з Фаріа: Минуло 17 років, і хлопчина став чоловіком
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо - про відхід Руї Фаріа після закінчення сезону.
Футбол 13 травня 2018, 07:53 (football.ua)
 Верес  попросив  Шахтар  підтримати перенесення матчу через масове отруєння гравців "Верес" попросив "Шахтар" підтримати перенесення матчу через масове отруєння гравців
Клуб пропонує зіграти в день, який влаштує обох.
Спорт 13 травня 2018, 08:38 (ТСН.ua)
Сталь - Олександрія 1: 2 Відео голів та огляд матчу Сталь - Олександрія 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Сталь - Олександрія (1: 2).
Футбол 13 травня 2018, 08:36 (football.ua)
Чому небезпечно дути на рану Чому небезпечно дути на рану
З дитинства ми всі звикли, що якщо поранишся, то можна подути на ранку і стане легше.
Здоров'я 13 травня 2018, 09:02 (NeBoley.com.ua)
Гвардіола: Ліверпуль буде претендентом на перемогу в АПЛ в наступному сезоні Гвардіола: Ліверпуль буде претендентом на перемогу в АПЛ в наступному сезоні
Головний тренер Манчестер Сіті бачить в особі Ліверпуля серйозного конкурента.
Футбол 13 травня 2018, 09:38 (football.ua)
Померти красиво: жахи пластичних операцій Померти красиво: жахи пластичних операцій
Буває так, що прагнення знайти привабливість закінчується для любителів пластичних операцій справжньою трагедією або навіть смертельними наслідка...
Здоров'я 13 травня 2018, 10:27 (NeBoley.com.ua)
Моуріньо: Скоротити відставання від Сіті при такому ринку буде важко Моуріньо: Скоротити відставання від Сіті при такому ринку буде важко
Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо прокоментував результати команди в нинішньому сезоні і поділився очікуваннями від сезону майбутнь...
Футбол 13 травня 2018, 10:42 (football.ua)
Мауро Ікарді: Я піду, якщо так буде краще для Інтера Мауро Ікарді: Я піду, якщо так буде краще для Інтера
Нападаючий Інтера Мауро Ікарді заявив, що його майбутнє буде залежати від рішення керівництва клубу.
Футбол 13 травня 2018, 10:38 (football.ua)
Арсенал сподівається підписати Лено за 25 млн євро - Mirror Арсенал сподівається підписати Лено за 25 млн євро - Mirror
Воротар Байєра Бернд Лено є трансферною метою "канонірів".
Футбол 13 травня 2018, 11:03 (football.ua)
Зідан: Бейл додав мені головного болю при виборі складу на фінал ЛЧ Зідан: Бейл додав мені головного болю при виборі складу на фінал ЛЧ
Головний тренер Реала Зінедін Зідан задоволений нинішньою ігровою формою півзахисника Гарета Бейла.
Футбол 13 травня 2018, 10:59 (football.ua)
Салах: Порівняння з Роналду і Мессі мене не радують Салах: Порівняння з Роналду і Мессі мене не радують
Півзахисник Ліверпуля Мохаммед Салах відчуває себе некомфортно, коли його порівнюють з кращими гравцями останнього десятиліття - Кріштіану Роналд...
Футбол 13 травня 2018, 11:46 (football.ua)
Леванте - Барселона. напередодні Леванте - Барселона. напередодні
Football. ua пропонує вашій увазі анонс поєдинку 37-го туру Прімери між Леванте і Барселоною.
Футбол 13 травня 2018, 12:37 (football.ua)
Суонсі - Сток Сіті. Анонс матчу Суонсі - Сток Сіті. Анонс матчу
Football. ua представляє анонс матчу між Суонсі і Стоком в заключному турі АПЛ.
Футбол 13 травня 2018, 12:32 (football.ua)
Хаддерсфілд - Арсенал: останній матч Венгера на чолі  канонірів Хаддерсфілд - Арсенал: останній матч Венгера на чолі "канонірів"
Football. ua представляє анонс матчу 38-го туру Прем'єр-ліги між Хаддерсфілдом і Арсеналом.
Футбол 13 травня 2018, 13:05 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском