Архів новин 

новини: 12 січня 2018 у рубриці:  

Ми вже працюємо над програмою модернізації шахт, - Гройсман

Кабінет міністрів України над програмою фінансування для модернізації шахтарської обладнання. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час перебування в Донецькій області.
Суспільство 12 січня 2018, 19:43 (УРА-Информ)

Харьковская история: Не верьте бывшей, а тем более - нотариусу Харьковская история: Не верьте бывшей, а тем более - нотариусу
Прокуратура подозревает одну из харьковских частных нотариусов, которая помогла подруге "обобрать" бывшего, в злоупотреблении полномочиями.
Події 12 січня 2018, 19:45 (glavnoe.ua)
Карпати визначилися з ще двома суперниками на зборах Карпати визначилися з ще двома суперниками на зборах
У першій половині лютого Карпати зіграють з сербською та білоруською командами.
Футбол 12 січня 2018, 19:32 (football.ua)
Ювентус розглядає Пеллегріні в якості альтернативи Строотману Ювентус розглядає Пеллегріні в якості альтернативи Строотману
"Бьянко-нері" можуть посилитися талановитим півзахисником Роми Лоренцо Пеллегріні.
Футбол 12 січня 2018, 19:27 (football.ua)
У Греції люди вийшли на вулицю з протестами У Греції люди вийшли на вулицю з протестами
В Афінах греки вийшли на акції протесту проти нових реформ уряду. Про це передає Kathimerini.
Суспільство 12 січня 2018, 19:23 (УРА-Информ)
Штайнмаєр готовий відвідати Україну Штайнмаєр готовий відвідати Україну
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр в 2018 році планує відвідати Україну з робочим візитом. Про це посол України в Німеччині Андрій Мельн...
Політика 12 січня 2018, 19:21 (УРА-Информ)
Запеклі бої йдуть в останньому великому оплоті повстанців в Сирії Запеклі бої йдуть в останньому великому оплоті повстанців в Сирії
"У четвер ООН висловила стурбованість з приводу посилення бойових дій і руйнувань в провінції Ідліб в Північно-Західній Сирії, останньому великом...
Політика 12 січня 2018, 18:59 (glavnoe.ua)
Як доглядати за шкірою в холодну пору року Як доглядати за шкірою в холодну пору року
Взимку, коли шкіра особливо вразлива, важливо знати, як уникнути дискомфорту, пов'язаного з її сухістю. Головний девіз цієї зими - максимальне зв...
Здоров'я 12 січня 2018, 18:57 (NeBoley.com.ua)
5 кращих пісень Злати Огневич 5 кращих пісень Злати Огневич
Сьогодні, 12 січня, свій 32-й день народження відзначає відома українська співачка Злата Огневич. Народилася майбутня артистка в сім'ї військово...
Шоу-бізнес 12 січня 2018, 18:47 (tv.ua)
Динамо продовжило контракт зі Смирним Динамо продовжило контракт зі Смирним
Півзахисник Євген Смирний продовжить виступи за Динамо.
Футбол 12 січня 2018, 18:43 (football.ua)
У Нацбанку пояснили стрімке зростання курсу долара У Нацбанку пояснили стрімке зростання курсу долара
Національний банк України пов'язує зростання іноземних валют на внутрішньому ринку через збільшення попиту з стороони країн-імпортерів. Про це пе...
Суспільство 12 січня 2018, 18:41 (УРА-Информ)
Прімера. Анонс 18-го туру: чи зупинить Аноета Барселону? Прімера. Анонс 18-го туру: чи зупинить Аноета Барселону?
Football. ua пропонує вашій увазі анонс матчів 19-го туру іспанської Ла Ліги.
Футбол 12 січня 2018, 18:29 (football.ua)
Ми знову готові піднімати пенсії, - Гройсман Ми знову готові піднімати пенсії, - Гройсман
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував нову хвилю підйоми пенсій. Про це він заявив під час свого візиту до Маріуполя.
Економіка 12 січня 2018, 18:25 (УРА-Информ)
Клопп пояснив, чому Коутиньо був проданий в січні Клопп пояснив, чому Коутиньо був проданий в січні
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп зізнався, що у його команди не було шансів утримати півзахисника Філіпа Коутіньйо.
Футбол 12 січня 2018, 18:15 (football.ua)
Чим корисний масаж Чим корисний масаж
До порівняно недавнього часу в нашій країні масаж був представлений в основному так званої російської школою, яка вичерпувалася класичним лікувал...
Здоров'я 12 січня 2018, 18:14 (NeBoley.com.ua)
ПСЖ більше всіх забиває, в Топ-5 два клуби Серії А ПСЖ більше всіх забиває, в Топ-5 два клуби Серії А
Французький ПСЖ єдиний клуб Топ-5 чемпіонатів Європи, що забиває більше трьох м'ячів в середньому за гру.
Футбол 12 січня 2018, 17:59 (football.ua)
Оля Полякова розповіла подробиці загибелі росіянина на Шрі-Ланці Оля Полякова розповіла подробиці загибелі росіянина на Шрі-Ланці
В смертельному ДТП винен водій автобуса, який виїхав на зустрічну смугу.
Світські хроніки 12 січня 2018, 17:52 (ТСН.ua)
Нафта дешевшає після досягнення рекордних рівнів днем ??раніше Нафта дешевшає після досягнення рекордних рівнів днем ??раніше
Нафта в п'ятницю вранці дешевшає в рамках корекції після того, як у четвер ціна марок Brent і WTI досягла максимальних відміток з грудня 2014 рок...
Бізнес 12 січня 2018, 17:41 (GIGAMIR)
Плавання - ідеальне тренування Плавання - ідеальне тренування
Для того, щоб позбутися від декількох зайвих кілограмів, достатньо одного - гарненько поплавати. Чому саме плавати? А тому, що плавання - це іде...
Спорт 12 січня 2018, 17:40 (e-news.com.ua)
Філ Невілл - головний кандидат на пост тренера жіночої збірної Англії Філ Невілл - головний кандидат на пост тренера жіночої збірної Англії
Екс-захисник Манчестер Юнайтед і Евертона Філ Невілл може стати головним тренером жіночої збірної Англії.
Футбол 12 січня 2018, 17:29 (football.ua)
Голлівудського актора Стівена Сігала звинуватили в згвалтуванні Голлівудського актора Стівена Сігала звинуватили в згвалтуванні
Поліція розслідує ще один інцидент, пов'язаний зі знаменитістю.
Світські хроніки 12 січня 2018, 17:25 (ТСН.ua)
Естонія закупила дев ять безпілотників для охорони кордону з Росією Естонія закупила дев'ять безпілотників для охорони кордону з Росією
Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії закупив на 444,45 тисяч євро дев'ять безпілотних літальних апаратів для охорони кордону з Росі...
Економіка 12 січня 2018, 16:17 (УРА-Информ)
Нацбанк не готовий створювати власну криптовалюта Нацбанк не готовий створювати власну криптовалюта
Національний банк України не готовий найближчим часом створювати свою віртуальну валюту. Про це передає прес-служба регулятора.
Суспільство 12 січня 2018, 16:14 (УРА-Информ)
Голлівудська актриса здивувала розкішним способом гостей кінопремії Голлівудська актриса здивувала розкішним способом гостей кінопремії
Днями в Лос-Анджелесі пройшла 23-тя церемонія вручення престижної премії Critics 'Choice Awards, де на доріжці з'явилася актриса Анджеліна Джолі.
Мистецтво 12 січня 2018, 16:09 (УРА-Информ)
Феллер: Тільки Мессі коштує дорожче 100 млн євро Феллер: Тільки Мессі коштує дорожче 100 млн євро
Легенда німецького футболу Руді Феллер поділився думкою про поточну ситуацію на трансферному ринку.
Футбол 12 січня 2018, 16:08 (football.ua)
Байєр - Баварія: прогноз букмекерів на матч Бундесліги Байєр - Баварія: прогноз букмекерів на матч Бундесліги
Представляємо букмекерські котирування на поєдинок 18-го туру чемпіонату Німеччини між Байєром і Баварією.
Футбол 12 січня 2018, 16:25 (football.ua)
ВМС України і США провели спільні навчання в Чорному морі ВМС України і США провели спільні навчання в Чорному морі
У п'ятницю вранці, 12 січня, в Чорному морі пройшла спільне тренування типу PASSEX з есмінцем USS CARNEY (DDG 64) Військово-Морських Сил США.
Суспільство 12 січня 2018, 16:24 (УРА-Информ)
Гіггз близький до того, щоб очолити Уельс Гіггз близький до того, щоб очолити Уельс
Легендарний валлієць Райан Гіггз може стати тренером національної збірної своєї країни.
Футбол 12 січня 2018, 16:42 (football.ua)
Бойовики систематично порушують  новорічне перемир я , - Хуг Бойовики систематично порушують "новорічне перемир'я", - Хуг
З початку "новорічного перемир'я" зі сторони тимчасово окупованих територій ОРДЛО бойовики проросійських бандформувань щодня порушували режим тиш...