Архів новин 

новини: 1 січня 2018 у рубриці:  

Чех: Коли з повагою задаю питання арбітру, чекаю у відповідь не жовту картку

Голкіпер Арсеналу Петр Чех поділився думкою про суддівство матчу проти Вест Бромвіча.
Футбол 01 січня 2018, 12:43 (football.ua)

Чи потрібні здоровим людям вітаміни Чи потрібні здоровим людям вітаміни
Ніякої істотної користі для жіночого здоров'я вітамінні добавки не несуть, як з'ясувалося в ході наукового дослідження. А ось небезпеку для життя...
Здоров'я 01 січня 2018, 12:29 (e-news.com.ua)
Ройс і Боруссія Д намір продовжити співпрацю Ройс і Боруссія Д намір продовжити співпрацю
Керівництво дортмундської Боруссії має намір продовжити угоду з вінегром Марко Ройсом.
Футбол 01 січня 2018, 12:20 (football.ua)
NASA відправить перший в історії зонд за межі Сонячної системи NASA відправить перший в історії зонд за межі Сонячної системи
Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору готове в 2069 року запустити зонд до екзозвезди Проксима Центавра. Зокрема...
Суспільство 01 січня 2018, 12:16 (УРА-Информ)
Китай випробував перспективне гіперзвукових зброю Китай випробував перспективне гіперзвукових зброю
Про випробування КНР гіперзвукового глайдера з посиланням на джерело в уряді США заявило видання The Diplomat. За наявними відомостями, тести про...
Наука та здоров'я 01 січня 2018, 12:11 (glavnoe.ua)
Ешлі Янг дискваліфікований на 3 матчі Ешлі Янг дискваліфікований на 3 матчі
За те удар ліктем Душана Тадіча захисник МЮ пропустить кілька матчів.
Футбол 01 січня 2018, 12:03 (football.ua)
Венгер: Не знаю, чому так довго чекаємо ВАР в кращій лізі світу Венгер: Не знаю, чому так довго чекаємо ВАР в кращій лізі світу
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер прокоментував нічийний результат матчу проти Вест Бромвіча.
Футбол 01 січня 2018, 11:59 (football.ua)
Що американці роблять з ялинками після свят: цікава альтернатива Що американці роблять з ялинками після свят: цікава альтернатива
Американці придумали кращий спосіб для використання зелених красунь. Щорічно департаменти рибальства і природокористування США звертаються до аме...
Суспільство 01 січня 2018, 11:45 (УРА-Информ)
Заа не собирается уходить из Кристал Пэлас в январе Заа не собирается уходить из Кристал Пэлас в январе
Полузащитник Кристал Пэлас Уилфрид Заа до лета останется в клубе.
Футбол 01 січня 2018, 10:58 (football.ua)
Названо найбільш касові актори 2017 року Названо найбільш касові актори 2017 року
Російське видання журналу Forbes склало рейтинг найкасовіших акторів 2017 року. Так, фаворитом в цьому списку виявився Вин Дизель - загальні збор...
Мистецтво 01 січня 2018, 10:36 (УРА-Информ)
Хто виробляє найкрасивіші ялинкові іграшки в світі, Хто виробляє найкрасивіші ялинкові іграшки в світі,
Команда інформаційного порталу "УРА-Інформ" довідалася, де в світі виготовляють найбільш видовищні і красиві новорічні іграшки.
Суспільство 01 січня 2018, 10:26 (УРА-Информ)
Вальпроєва кислота знижує ризик раку голови і шиї Вальпроєва кислота знижує ризик раку голови і шиї
Нове дослідження припускає, що широко застосовуються в неврології і психіатрії препарати на основі вальпроєвоїкислоти здатні знизити ризик раку г...
Здоров'я 01 січня 2018, 10:16 (NeBoley.com.ua)
Стакан молока в день сповільнює остеоартрит у жінок Стакан молока в день сповільнює остеоартрит у жінок
Остеоартрит (ОА) - це дегенеративне захворювання, яке викликає біль і набряклість у суглобах, і від якого сьогодні немає лікування. Але днями вч...
Здоров'я 01 січня 2018, 10:10 (e-news.com.ua)
Названо перших суперники збірної України по футболу в 2018 році Названо перших суперники збірної України по футболу в 2018 році
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко розповів про ймовірних суперників національної команди в перших контрольних поєдинках в...
Суспільство 01 січня 2018, 10:08 (glavnoe.ua)
Зарядка в молодості - хороша пам ять в старості Зарядка в молодості - хороша пам'ять в старості
Користь регулярних фізичних вправ для здоров'я доводять все нові і нові дослідження. Опублікована днями в журналі Neurology робота американських...
Спорт 01 січня 2018, 09:22 (e-news.com.ua)
Третина пацієнтів після інтенсивної терапії страждає депресією Третина пацієнтів після інтенсивної терапії страждає депресією
Опубліковане в The Lancet Respiratory Medicine дослідження виявило, що 1/3 пацієнтів після інтенсивної терапії відчуває депресію. Більш того, ця...
Здоров'я 01 січня 2018, 08:34 (e-news.com.ua)
Трамп спробував вкрасти у Росії перемогу в Сирії Трамп спробував вкрасти у Росії перемогу в Сирії
Президент США повідомив про "історичних успіхи" коаліції в боротьбі з терористами "Ісламської держави".
Політика 01 січня 2018, 07:44 (YTPO.ru)
Які місця варто відвідати в Києві на новорічні свята Які місця варто відвідати в Києві на новорічні свята
"Ура-Інформ" представляє вам топ-5 кращих місць, які варто відвідати в Києві на новорічні свята.
Мистецтво 01 січня 2018, 05:25 (УРА-Информ)
Від смерті врятує ромашковий чай Від смерті врятує ромашковий чай
За показаннями досліджень ромашковий годину знизив на 29% ризик смертності через будь-яких причин, серед представниць жіночої статі, але, на жаль...
Здоров'я 01 січня 2018, 01:10 (NeBoley.com.ua)
Антоніу Гуттеріш привітав світ з наступаючим Новим Роком Антоніу Гуттеріш привітав світ з наступаючим Новим Роком
Напередодні католицького Різдва Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш привітав усіх зі святами. Про це передає прес-служба ООН.
Суспільство 01 січня 2018, 00:57 (УРА-Информ)
Звідки з явилася традиція їсти мандарини на Новий Рік Звідки з'явилася традиція їсти мандарини на Новий Рік
Команда "УРА-Інформ" вирішила поділитися з вами невеликою історією потрапляння цього фрукта на на з вами новорічні столи.
Суспільство 01 січня 2018, 00:55 (УРА-Информ)
Американська сім я наряджає одну і ту ж ялинку 34 роки поспіль Американська сім'я наряджає одну і ту ж ялинку 34 роки поспіль
У США сім'я з Каліфорнії ось уже 34 роки наряджає на різдво одну і ту ж ялинку.
Суспільство 01 січня 2018, 00:37 (УРА-Информ)
Традиція дарувати подарунки на новорічні свята існує вже тисячоліття Традиція дарувати подарунки на новорічні свята існує вже тисячоліття
Всі діти і дорослі чекають новорічні та різдвяні свята для того, щоб дарувати святковий настрій, радість, родинне тепло і, звичайно ж, подарунки.
Суспільство 01 січня 2018, 00:30 (УРА-Информ)
Гвардіола: Санчес залишиться в Арсеналі Гвардіола: Санчес залишиться в Арсеналі
Тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола заявив, що травма Габріеля Жезуса не змусить його поспішати з придбанням нападаючого Арсеналу Алексіса Санч...