Архів новин 

новини: 16 вересня 2017 у рубриці:  

Матчі в Серії А і Серії В почнуться з хвилини мовчання

В іграх двох перших дивізіонів чемпіонату Італії буде вшановано пам'ять жертв повені в Ліворно.
Футбол 16 вересня 2017, 09:00 (football.ua)

Мората: Сподіваюся, скоро мені і ноги стануть в нагоді! Мората: Сподіваюся, скоро мені і ноги стануть в нагоді!
Нападаючий Челсі Альваро Мората збирається забити або віддати асист ногою, а також визнав, що футбол в Англії відрізняється від футболу в Іспанії...
Футбол 16 вересня 2017, 08:55 (football.ua)
Кім Чен Ин заявив про швидке створення в КНДР ядерних сил Кім Чен Ин заявив про швидке створення в КНДР ядерних сил
Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що Північна Корея практично близька до створення ядерних сил і досягає своїх цілей, незважаючи на санкції і блокаду...
Світ 16 вересня 2017, 08:41 (GIGAMIR)
Меркель виконала джаз на передвиборчому заході Меркель виконала джаз на передвиборчому заході
Канцлер Німеччини Ангела Меркель несподівано продемонструвала свої вокальні здібності на передвиборному мітингу в Берліні. Так, німецький політик...
Мистецтво 16 вересня 2017, 08:18 (УРА-Информ)
Китай заборонив торгувати криптовалюта Китай заборонив торгувати криптовалюта
Все кріптовалютние біржі, зареєстровані в Пекіні, повинні припинити торговельні операції.
Економіка 16 вересня 2017, 08:16 (УРА-Информ)
Шахраї урізноманітнюють схеми видурювання грошей у прикарпатців Шахраї урізноманітнюють схеми видурювання грошей у прикарпатців
Телефонні дзвінки з повідомленням про розблокування банківської карти, або перевірка особистих даних, тощо – це далеко не повний перелік способів...
Технології 16 вересня 2017, 08:22 (InternetUA)
Хачеріді розповів про секрети успіху  Динамо Хачеріді розповів про секрети успіху "Динамо"
Захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді розповів про те, як їм вдалося обіграти албанський "Шкендербеу". Про це передає офіційний сайт "синьо...
Футбол 16 вересня 2017, 07:32 (УРА-Информ)
Україна засудила запуск КНДР черговий ракети Україна засудила запуск КНДР черговий ракети
Україна закликала Північну Корею негайно припинити провокації.
Політика 16 вересня 2017, 07:26 (GIGAMIR)
У чому причина поразки  Зорі , - Вернидуб У чому причина поразки "Зорі", - Вернидуб
Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб назвав кілька причин і факторів поразки своїх підопічних. Про це передає прес-служба клубу.
Футбол 16 вересня 2017, 07:12 (УРА-Информ)
Акціонери Промсвязьбанка і  Відродження  розглянуть питання об єднання банків Акціонери Промсвязьбанка і "Відродження" розглянуть питання об'єднання банків
Акціонери Промсвязьбанка і "Відродження" розглянуть питання об'єднання банків 26 жовтня.
Росія 16 вересня 2017, 07:07 (JustMedia)
Мешканці центру Єкатеринбурга стурбовані незакінчуваних ремонтом доріг Мешканці центру Єкатеринбурга стурбовані незакінчуваних ремонтом доріг
Перекопаний тротуар створює проблеми вже протягом місяця.
Суспільство 16 вересня 2017, 07:06 (JustMedia)
Померла колишня солістка групи  Банд Ерос Померла колишня солістка групи "Банд'Ерос"
У Сполучених Штатах Америки пішла з життя колишня солістка групи "Банд` Ерос "Ради Зміхновско. Ця сумна звістка підтвердили в близькому оточенні ...
Мистецтво 16 вересня 2017, 07:01 (УРА-Информ)
Вперше за 300 років на острові Барбуда немає жодної людини Вперше за 300 років на острові Барбуда немає жодної людини
За оцінками влади, 95% об'єктів інфраструктури пошкоджено, а все населення острова (близько 1800 чоловік) були евакуйовані.
Події 16 вересня 2017, 06:44 (glavnoe.ua)
Хакери навчилися позбавляти людей роботи Хакери навчилися позбавляти людей роботи
У рекрутингової системі SAP E-Recruiting виявлена ??неприємна вразливість, яка дозволяє блокувати процес подачі заявок від претендентів на роботу...
Технології 16 вересня 2017, 04:35 (InternetUA)
5 головних загроз криптовалюта 5 головних загроз криптовалюта
Цифрові гроші, або криптовалюта, дуже схожі на текстові файли. А відповідні транзакції проходять не складніше розсилки електронної пошти друзям. ...
Технології 16 вересня 2017, 03:52 (InternetUA)
Холестерин: і друг, і ворог Холестерин: і друг, і ворог
По новітніх дослідженнях, високий рівень холестерину матері може передатися дитині і спровокувати у нього серйозні серцево-судинні захворювання. ...
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:39 (e-news.com.ua)
Знайдено більш ефективне, ніж фтор засіб боротьби з карієсом Знайдено більш ефективне, ніж фтор засіб боротьби з карієсом
У шведському Гетеборзі на конференції Міжнародної асоціації стоматологічних досліджень вченими з компанії Ortek Therapeutics був представлені рез...
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:37 (e-news.com.ua)
Оральна контрацепція та куріння - смертельна комбінація Оральна контрацепція та куріння - смертельна комбінація
Нове дослідження показує, що оральні протизаплідні засоби безпечні для некурящих, але можуть бути смертельні для жінок, які курять.
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:33 (NeBoley.com.ua)
Основні етапи макіяжу Основні етапи макіяжу
Основні етапи макіяжу.
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:33 (NeBoley.com.ua)
АПЛ: Борнмут здобув першу перемогу в сезоні АПЛ: Борнмут здобув першу перемогу в сезоні
П'ятий тур англійської Прем'єр-ліги почався з вольової перемоги Борнмута в домашньому матчі проти Брайтона.
Футбол 16 вересня 2017, 01:18 (football.ua)
Мерія Качканара «кинула» підрядника, відремонтувати дорогу, на 20 млн рублів Мерія Качканара «кинула» підрядника, відремонтувати дорогу, на 20 млн рублів
Виплати боргу по мунконтракту вдалося домогтися лише прокуратурі.
Суспільство 16 вересня 2017, 01:18 (JustMedia)
У Харкові військовий вуз почне підготовку цивільних пілотів У Харкові військовий вуз почне підготовку цивільних пілотів
У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба в вересні 2017 року створено Інститут цивільної авіації. Про це пов...
Суспільство 16 вересня 2017, 01:21 (glavnoe.ua)
Два райони Алапаєвська офіційно перестануть бути важкодоступними Два райони Алапаєвська офіційно перестануть бути важкодоступними
Гаранінку і Кам'янку виключать з цього списку.
Політика 16 вересня 2017, 01:24 (JustMedia)
Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна Главред Focus вибачився за образливе висловлювання на адресу Путіна
Раніше в одній зі статей останнього номера Focus до російського лідера застосували двозначне вираз.
Росія 16 вересня 2017, 01:28 (JustMedia)
Швидкі європейські дієти Швидкі європейські дієти
Перед приходом пляжного сезону ми завжди придивляємося на обриси фігури і пильно намагаємося розгледіти недоліки і зайві сантиметри, як передає І...
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:32 (e-news.com.ua)
Ліки, що дає надію хворим инволюционной меланхолією Ліки, що дає надію хворим инволюционной меланхолією
Депресією може захворіти кожен, особливо літні люди, у яких схильність до суїцидальної поведінки в 6 разів більше, ніж у молодих. Білл Такахаші ...
Здоров'я 16 вересня 2017, 01:28 (e-news.com.ua)
Волнтеры и международные эксперты требуют изменения законодательства об украинской армии Волнтеры и международные эксперты требуют изменения законодательства об украинской армии
14 вересня у прес-центрі «Gorshenin Institute» відбувся круглий стіл під час якого ГО «Юридична Сотня», експерти РПР, Генеральний штаб ЗСУ та Дер...
Політика 16 вересня 2017, 01:22 (glavnoe.ua)
Под Харьковом работали саперы Нацгвардии Под Харьковом работали саперы Нацгвардии
Протягом трьох днів сапери військових частин Східного територіального об'єднання жили і навчалися на військовому стрільбищі біля селища Васищево.
Суспільство 16 вересня 2017, 01:23 (glavnoe.ua)
Под Киевом определили лучших снайперов Нацгвардии Украины Под Киевом определили лучших снайперов Нацгвардии Украины
Сьогодні на базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України завершився 3-...