Архів новин 

новини: 13 липня 2017 у рубриці:  

Porsche встановила історичний рекорд з продажу

На початку цього року виробник спортивних автомобілів Porsche перевищив продажу на 7 відсотків.
Суспільство 13 липня 2017, 08:00 (УРА-Информ)

Класний мюзикл:. 
Навіщо з «Людини-павука» зробили шкільну комедію Класний мюзикл:. Навіщо з «Людини-павука» зробили шкільну комедію
Так скільки ж вам років, дитя моє? - Ах, багато пане, багато. П'ятнадцять!.
Мода 13 липня 2017, 07:55 (GIGAMIR)
США визначилися з кандидатом на пост глави ФРС США визначилися з кандидатом на пост глави ФРС
Влада Америки нарешті визначилися з кандидатурою на пост глави Федеральної резервної системи.
Економіка 13 липня 2017, 07:55 (УРА-Информ)
Псевдопрацівник банку виманив у кам`янчанки гроші Псевдопрацівник банку виманив у кам`янчанки гроші
За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 11 липня сталося шахрайство.
Технології 13 липня 2017, 07:57 (InternetUA)
Маршрут поміняють деякі столичні тролейбуси Маршрут поміняють деякі столичні тролейбуси
У столиці тролейбуси №3, 8, а також маршруту номер 40 поміняють свій рух на час.
Київ 13 липня 2017, 07:39 (УРА-Информ)
Google збирається запобігти повстання роботів Google збирається запобігти повстання роботів
Через активного розвитку технологій машинного навчання, штучного інтелекту і робототехніки багато фахівців висловлюють свої побоювання щодо можли...
Технології 13 липня 2017, 07:39 (InternetUA)
Свердловчаніну, з вини якого в страшному ДТП загинула сім я з трьох осіб, загрожує 9 років в язниці Свердловчаніну, з вини якого в страшному ДТП загинула сім'я з трьох осіб, загрожує 9 років в'язниці
Чоловік сів п'яним за кермо і, йдучи від ГИБДД, врізався спровокував смертельну аварію.
Суспільство 13 липня 2017, 06:14 (JustMedia)
В Україні повним ходом йде вступна кампанія в коледжі В Україні повним ходом йде вступна кампанія в коледжі
Літо завжди було спекотним сезоном, а для абітурієнтів - подвійно.
Україна 13 липня 2017, 05:02 (Odessa Daily)
Віртуальний квест для іноземців: вийшла мобільна гра про Одесу Віртуальний квест для іноземців: вийшла мобільна гра про Одесу
Гра Look Right створена у вигляді історії: користувач листується з гідом, який потрапив в біду, і намагається його врятувати, повідомляє «Маяк».
Україна 13 липня 2017, 04:40 (Odessa Daily)
Губернатор Невади оголосив надзвичайний стан через брак марихуани Губернатор Невади оголосив надзвичайний стан через брак марихуани
Податкова комісія штату Невада 13 липня вирішить, чи слід вводити положення про надзвичайну ситуацію, що дозволить штату видавати більше ліцензій...
Суспільство 13 липня 2017, 00:36 (glavnoe.ua)
ГПУ підозрює Добкін в земельних махінаціях на суму в 226 мільйонів гривень, - Луценко ГПУ підозрює Добкін в земельних махінаціях на суму в 226 мільйонів гривень, - Луценко
Генеральна прокуратура України підозрює народного депутата Михайла Добкіна в земельних махінаціях за часів його перебування на посаді міського го...
Політика 13 липня 2017, 00:50 (УРА-Информ)
Аталанта орендує вінгера Ювентуса Аталанта орендує вінгера Ювентуса
Хавбек бьянко-нері Ріккардо Орсоліні наступні два сезони в Аталанті.
Футбол 13 липня 2017, 01:20 (football.ua)
Хаві хоче тренувати Барселону Хаві хоче тренувати Барселону
Колишній капітан Барселони Хаві зізнався, що одного разу він сподівається очолити каталонський клуб.
Футбол 13 липня 2017, 01:16 (football.ua)
В Україні вперше прилетіли американські конвертоплани В Україні вперше прилетіли американські конвертоплани
У вівторок увечері, 11 липня, в Одесі приземлилися два рідкісних літальні апарати.
Політика 13 липня 2017, 00:50 (УРА-Информ)
Бертолаччі відправиться в оренду в Дженоа Бертолаччі відправиться в оренду в Дженоа
Півзахисник Мілана Андреа Бертолаччі наступний сезон почне в генуезькому клубі.
Футбол 13 липня 2017, 00:54 (football.ua)
Вся правда про жіночу контрацепції Вся правда про жіночу контрацепції
З такою заявою виступила доктор університету Павії (на півночі Італії) Розелла Наппа. Ефект одноразової таблетки полягає в тому, що вона діє прот...
Здоров'я 13 липня 2017, 00:40 (e-news.com.ua)
Томати сприяють захисту шкіри від дії ультрафіолетових променів Томати сприяють захисту шкіри від дії ультрафіолетових променів
На думку британських вчених, блюда, до складу яких входять помідори або томатна паста, сприяють підвищенню стійкості шкіри до дії ультрафіолетови...
Здоров'я 13 липня 2017, 00:36 (e-news.com.ua)
Великі сідниці корисні для жіночого здоров я Великі сідниці корисні для жіночого здоров'я
Пишні форми сідничних м'язів є показником хорошого жіночого здоров'я, стверджують американські вчені.
Здоров'я 13 липня 2017, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Сергія Полонського засудили на п ять років і звільнили в залі суду Сергія Полонського засудили на п'ять років і звільнили в залі суду
Через закінчення терміну давності.
Росія 13 липня 2017, 01:01 (JustMedia)
Про нюанси роботи приватних пансіонатів для літніх людей Про нюанси роботи приватних пансіонатів для літніх людей
Самотні люди потребують особливої ??турботи, яку не завжди можуть надати їх діти і інші найближчі родичі.
Росія 13 липня 2017, 01:01 (JustMedia)
З явилися подробиці звірячого вбивства бійцем АТО своєї дружини в Києві З'явилися подробиці звірячого вбивства бійцем АТО своєї дружини в Києві
Співробітники Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, де загибла працювала медсестрою-анестезист апарату штучного кровообігу, відзначають, ...