Архів новин 

новини: 23 червня 2017 у рубриці:  

На Троєщині відновлять роботу бювету

На Троєщині зараз продовжують вести будівництво артезіанської свердловини.
Київ 23 червня 2017, 19:26 (УРА-Информ)

У Попасній відкриють базу для спостерігачів ОБСЄ У Попасній відкриють базу для спостерігачів ОБСЄ
24 червня заплановано відкриття бази для місії ОБСЄ.
Суспільство 23 червня 2017, 19:25 (УРА-Информ)
Дута сенсація. Ігри на кістках загиблих тривають Дута сенсація. Ігри на кістках загиблих тривають
Справжні данні нікому не подобаються. Комусь 25 млн здадуться завищеними — ну не могли так погано діди воювати! Іншим, навпаки, здасться, що ми т...
Суспільство 23 червня 2017, 19:22 (Обозреватель)
Ведучий скаут Ювентуса перебрався в Манчестер Юнайтед Ведучий скаут Ювентуса перебрався в Манчестер Юнайтед
Хав'єр Рібальта, який працював в селекційному відділі Ювентуса, прийняв запрошення Манчестер Юнайтед.
Футбол 23 червня 2017, 19:22 (football.ua)
Ліверпуль готовий перебити будь-яку пропозицію з АПЛ по Мбаппе Ліверпуль готовий перебити будь-яку пропозицію з АПЛ по Мбаппе
Червоні твердо мають намір придбати молоду зірку Монако Киліана Мбаппе.
Футбол 23 червня 2017, 19:22 (football.ua)
Неймар: Вальверде - дуже сильний тренер Неймар: Вальверде - дуже сильний тренер
Форвард Барселони прокоментував роботу під керівництвом нового головного тренера каталонців.
Футбол 23 червня 2017, 18:06 (football.ua)
Асфальт в Воронцовському провулку хочуть замінити бруківкою Асфальт в Воронцовському провулку хочуть замінити бруківкою
Цього року влада Одеси планують замінити дорожнє покриття в Воронцовському провулку.
Україна 23 червня 2017, 17:59 (Odessa Daily)
В Україні впало біле виробництво горілки В Україні впало біле виробництво горілки
Замість цього в травні стали робити більше коньяків і бренді.
Україна 23 червня 2017, 18:47 (Odessa Daily)
Обама підготував  цифрову бомбу  проти Москви Обама підготував "цифрову бомбу" проти Москви
Колишній президент США планував запровадити шкідливе програмне забезпечення в російську інфраструктуру в зв'язку з тим, що Кремль нібито причетни...
Політика 23 червня 2017, 18:41 (YTPO.ru)
Розвідка: У бандюків на Донбасі з явився новий привід для масового дезертирства Розвідка: У бандюків на Донбасі з'явився новий привід для масового дезертирства
Бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі масово залишають передову. Так, невдоволення в рядах терористів викликав новий порядок ротації ...
Суспільство 23 червня 2017, 19:19 (glavnoe.ua)
Вболівальники Ювентуса вимагають від клубу поваги Вболівальники Ювентуса вимагають від клубу поваги
Фанати бьянко-нері незадоволені зростанням цін на сезонні абонементи.
Футбол 23 червня 2017, 19:04 (football.ua)
Мейвезер може зірвати бій-реванш Салидо з Ломаченко Мейвезер може зірвати бій-реванш Салидо з Ломаченко
Американець хоче бачити мексиканця суперником у свого бійця.
Спорт 23 червня 2017, 19:14 (ТСН.ua)
Дивовижна логіка в Росії Дивовижна логіка в Росії
У новинах сюжет про епідемію гепатиту А в Європі. Роскомнадзор видав застереження росіянам, які планують поїздки в Європу, в зв'язку з різким стр...
Світ 23 червня 2017, 19:12 (Обозреватель)
Бетіс намір придбати Хільємарк Бетіс намір придбати Хільємарк
Півзахисник Палермо, який провів другу половину сезону-2016/2017 в оренді в Дженоа, може виявитися в Бетіс.
Футбол 23 червня 2017, 19:03 (football.ua)
Чи не час почати думати? Чи не час почати думати?
Я пам'ятаю, я пишаюся - класна формула. Але пора замінити її на "я пам'ятаю" і розібратися, а чи є чим пишатися?.
Суспільство 23 червня 2017, 16:23 (Обозреватель)
Президент  Київстару  звинуватив lifecell в розсилці спаму Президент "Київстару" звинуватив lifecell в розсилці спаму
Президент "Київстару" Петро Чернишов заявив, що оператор lifecell розсилає абонентам повідомлення з номерів, які нікому не належать.
Технології 23 червня 2017, 16:07 (InternetUA)
Параноя Apple: чи потрібні користувачам сюрпризи Параноя Apple: чи потрібні користувачам сюрпризи
У кожній великій компанії існує унікальна внутрішня корпоративна культура. Корпоративну культуру Apple можна досить точно описати словом «параної...
Технології 23 червня 2017, 17:19 (InternetUA)
Міноборони: Офіційних домовленостей про хлібному перемир я поки немає Міноборони: Офіційних домовленостей про хлібному перемир'я поки немає
У Києві сподіваються, що бойовики будуть дотримуватися режиму припинення вогню.
Україна 23 червня 2017, 17:16 (Odessa Daily)
«Хочу в Одесу»: масштабний фестивальне свято для одеситів і гостей міста «Хочу в Одесу»: масштабний фестивальне свято для одеситів і гостей міста
24 червня в Одесі стартує IV Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу»: майстер-класи, яскраві фольклорні, спортивні, танцювальні та музичні події.
Україна 23 червня 2017, 17:02 (Odessa Daily)
Різаненко розкритикував Генпрокуратуру за конфіскацію Одеського НПЗ Різаненко розкритикував Генпрокуратуру за конфіскацію Одеського НПЗ
Заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації Павло Різаненко розкритикував дії Генеральної проку...
Суспільство 23 червня 2017, 16:32 (УРА-Информ)
Мессі не виключив, що може продовжити кар єру в Китаї Мессі не виключив, що може продовжити кар'єру в Китаї
Однак закінчити кар'єру гравець хоче в "Барселоні".
Спорт 23 червня 2017, 17:32 (ТСН.ua)
У столиці силовик АТО випав з вікна У столиці силовик АТО випав з вікна
У столиці був виявлений труп силовика АТО.
Київ 23 червня 2017, 17:27 (УРА-Информ)
Українські арбітри розсудять матчі єврокубків Українські арбітри розсудять матчі єврокубків
П'ять суддівських бригад з України на чолі з Анатолієм Жабченко, Олександром Дердо, Юрієм Можаровським, Миколою Балакіна і Анатолієм Абдулою отри...
Футбол 23 червня 2017, 17:25 (football.ua)
Рада зобов язала встановити лічильники тепла і води у всіх будинках Рада зобов'язала встановити лічильники тепла і води у всіх будинках
22 червня Верховна Рада прийняла закон про обов'язкове встановлення лічильників тепла і води у всіх будинках.
Україна 23 червня 2017, 17:53 (Odessa Daily)
iOS 11 заборонить власникам iPhone використовувати смартфон за кермом iOS 11 заборонить власникам iPhone використовувати смартфон за кермом
Багато автомобілістів не можуть просто так взяти і відірватися від смартфона, поки знаходяться за кермом. Деякі не випускають гаджет з рук не тіл...
Технології 23 червня 2017, 17:48 (InternetUA)
У Львові прорвало тепломережу У Львові прорвало тепломережу
У Львові зараз за підсумками прориву тепломережі 21 будинок все ще залишається без гарячого водопостачання.
Суспільство 23 червня 2017, 17:44 (УРА-Информ)
Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією
Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією та іншими захворюваннями, що передаються при укусах комах...
Здоров'я 23 червня 2017, 17:39 (NeBoley.com.ua)
Венгер: Мені шкода Лукаса Переса - хочу, щоб він залишився Венгер: Мені шкода Лукаса Переса - хочу, щоб він залишився
Наставник Арсеналу Арсен Венгер не хоче, щоб нападник Лукас Перес переходив в інший клуб.
Футбол 23 червня 2017, 17:37 (football.ua)
Хмара тегів