Архів новин 

новини: 13 червня 2017 у рубриці:  

Хліб з висівками: це смачно і корисно

Найближчим часом все більшою популярністю користується хліб з висівками. Корисність його укладена в благотворну дію висівок на наш організм. А щоб з'ясувати більше про його лікувальні властивості, читайте цю статтю, як передає Інтернет-видання для дівчат ...
Здоров'я 13 червня 2017, 20:01 (e-news.com.ua)

На Дональда Трампа подали в суд На Дональда Трампа подали в суд
Генпрокурори штату Меріленд і Вашингтон подали в суд на президента США Дональда Трампа.
Політика 13 червня 2017, 19:57 (УРА-Информ)
Sharp намагається відібрати у китайців свою торгову марку Sharp намагається відібрати у китайців свою торгову марку
Телевізори Sharp продавалися в США з 1970-х років, поки японський виробник не зіткнувся з фінансовими труднощами такого масштабу, що йому довелос...
Технології 13 червня 2017, 19:55 (InternetUA)
Користь граната для здоров я Користь граната для здоров'я
Гранат є справді дивовижний продукт, вдало очолює світовий хіт-парад найбільш потрібних фруктів. Якщо задуматися, то корисність лимонка знаходить...
Здоров'я 13 червня 2017, 19:55 (e-news.com.ua)
Що потрібно знати про ірландський віскі - розповідає Алкомаг Що потрібно знати про ірландський віскі - розповідає Алкомаг
Хочете спробувати нові смаки улюбленого напою? На сайті Алкомаг за посиланням представлена ??колекція найвідоміших брендів і наші ексклюзивні пос...
Суспільство 13 червня 2017, 19:51 (УРА-Информ)
Слідчі ГПУ проводять обшуки в будівлі  Укрзалізниці Слідчі ГПУ проводять обшуки в будівлі "Укрзалізниці"
Генпрокуратура обшукує будинок ПАТ "Укрзалізниця" за адресою Тверська, 5. Про це розповіла прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган...
Події 13 червня 2017, 19:19 (glavnoe.ua)
Майору ВСУ дали 12 років за спробу викрасти літак Су-24 в Росії Майору ВСУ дали 12 років за спробу викрасти літак Су-24 в Росії
Хмельницький міськрайонний суд 6 червня виніс вирок майору Збройних сил України, який у вересні 2014 року хотів викрасти літак в Росію. Про це по...
Політика 13 червня 2017, 19:06 (glavnoe.ua)
 Бурштиновий прокурор  вийшов з Лук янівського СІЗО під заставу в 1 млн грн "Бурштиновий прокурор" вийшов з Лук'янівського СІЗО під заставу в 1 млн грн
З Лук'янівського СІЗО вийшов колишній заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик, який підозрювався в організації злочинного угрупова...
Політика 13 червня 2017, 19:04 (glavnoe.ua)
чудо голодування чудо голодування
Один з найбільших експериментаторів, мільйонер здоров'я Брегг у віці дев'яноста років говорив про себе: «Моє тіло не має віку».
Здоров'я 13 червня 2017, 19:13 (NeBoley.com.ua)
Наслідки Дня Росії: в Москві заарештували ще одного опозиціонера Наслідки Дня Росії: в Москві заарештували ще одного опозиціонера
Політика затримали через 3 хвилини після виходу з метро.
Світ 13 червня 2017, 19:40 (Обозреватель)
Гвардіола міг очолити Хетафе Гвардіола міг очолити Хетафе
Колишній наставник Барселони і Баварії був готовий працювати біля керма Хетафе.
Футбол 13 червня 2017, 19:31 (football.ua)
Хацкевич: Будь-яка схема залежить від виконавців Хацкевич: Будь-яка схема залежить від виконавців
Під час онлайн-відеоконференції новий тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів про можливу тактику київської команди.
Футбол 13 червня 2017, 19:28 (football.ua)
В Кропивницком СБУ накрыла желающих передать информацию в Россию В Кропивницком СБУ накрыла желающих передать информацию в Россию
Правоохоронці встановили, що спецтехніка нелегально закуповувалась приватними підприємцями Кропивницького через Інтернет для подальшого продажу к...
Політика 13 червня 2017, 19:50 (glavnoe.ua)
В Минобороны показали, как на Киевщине тренируется тероборона В Минобороны показали, как на Киевщине тренируется тероборона
Навчання проводилися в рамках Меморандуму про співробітництво між Міністерством оборони України та Громадською спілкою «Рух сприяння територіальн...
Політика 13 червня 2017, 19:50 (glavnoe.ua)
На Львовщине полиция и СБУ поймали редактора-вымогателя На Львовщине полиция и СБУ поймали редактора-вымогателя
Правоохоронці встановили, що головний редактор, який також є головою однієї з громадських організацій, вимагав від керівника філіі державного під...
Суспільство 13 червня 2017, 19:50 (glavnoe.ua)
На Донбасі загинули майже 40 військових медиків - Міноборони На Донбасі загинули майже 40 військових медиків - Міноборони
Військовослужбовці-медики показують вражаючий приклад самовідданості і героїзму, заявив Олександр Лабунець.
Україна 13 червня 2017, 17:41 (Odessa Daily)
Все змінилося: названо умова  Мінська-2 , якого не хочуть жителі Донбасу Все змінилося: названо умова "Мінська-2", якого не хочуть жителі Донбасу
Журналіст розповіла, як змінилися настрої людей в російській окупації.
Суспільство 13 червня 2017, 18:07 (Обозреватель)
Симеона продовжив контракт з Атлетіко - ЗМІ Симеона продовжив контракт з Атлетіко - ЗМІ
Головний тренер Матрацників Дієго Сімеоне не покине клуб цього літа.
Футбол 13 червня 2017, 17:56 (football.ua)
Хацкевич: Повернення Гусєва - моя ініціатива Хацкевич: Повернення Гусєва - моя ініціатива
Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич під час онлайн-відеоконференції пояснив причину повернення в команду Олега Гусєва.
Футбол 13 червня 2017, 17:54 (football.ua)
Шість снарядів і дівчинка з папугою Шість снарядів і дівчинка з папугою
8 березня цього року дівчинка Заріна Емінова, її бабуся Тамара Тимофіївна, дідусь Вагіф, дядько і двоюрідний брат залишилися без будинку, тому що...
Суспільство 13 червня 2017, 17:48 (Обозреватель)
Хацкевич: Нам потрібні кваліфіковані гравці Хацкевич: Нам потрібні кваліфіковані гравці
Наставник Динамо Київ Олександр Хацкевич розповів про трансферну політику клубу.
Футбол 13 червня 2017, 18:24 (football.ua)
У Румунії селище затопило токсичну озеро У Румунії селище затопило токсичну озеро
У Румунії токсичну озеро затоплює селище.
Суспільство 13 червня 2017, 18:19 (УРА-Информ)
Рома оголосила про трансфер Ектора Морено Рома оголосила про трансфер Ектора Морено
Захисник і капітан збірної Мексики продовжить кар'єру в чемпіонаті Італії.
Футбол 13 червня 2017, 18:20 (football.ua)
Асенсио продовжив контракт з Реалом - Marca Асенсио продовжив контракт з Реалом - Marca
Відступні за іспанського футболіста складуть 350 мільйонів євро.
Футбол 13 червня 2017, 18:41 (football.ua)
Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з боксу Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з боксу
Під "синьо-жовтим" прапором виступлять 10 спортсменів.
Спорт 13 червня 2017, 18:38 (ТСН.ua)
Менеджер OnePlus вирішив виправдатися за дизайн нового флагмана Менеджер OnePlus вирішив виправдатися за дизайн нового флагмана
Днями компанія OnePlus опублікувала тизер нового флагмана OnePlus 5, розкривши тим самим зовнішній вигляд смартфона. Користувачі відразу ж поміти...
Технології 13 червня 2017, 18:35 (InternetUA)
СБУ задержала чиновника оружейного предприятия за незаконную торговлю пистолетами СБУ задержала чиновника оружейного предприятия за незаконную торговлю пистолетами
Правоохоронці затримали посадовця «на гарячому». В офісі підприємства зловмисник намагався продати за шістдесят шість тисяч гривень бойові пістол...
Події 13 червня 2017, 17:58 (glavnoe.ua)
Чи підуть і на це: з явився гучний прогноз щодо надання Україні суперзброї США Чи підуть і на це: з'явився гучний прогноз щодо надання Україні суперзброї США
Бузаров впевнений, що Трамп продовжить підтримувати нашу країну.
Політика 13 червня 2017, 18:57 (Обозреватель)
Бешикташ готовий обміняти Виду на Бойко і Озбіліз - ЗМІ Бешикташ готовий обміняти Виду на Бойко і Озбіліз - ЗМІ
Турецький гранд пропонує київським Динамо бартер.
Футбол 13 червня 2017, 18:52 (football.ua)
Засідання Верховної Ради зривалися чотири рази через прогули Засідання Верховної Ради зривалися чотири рази через прогули
Чотири рази з початку року зривалися пленарні засідання Верховної Ради через прогули депутатів.
Політика 13 червня 2017, 18:50 (УРА-Информ)
Хмара тегів