Архів новин 

новини: 1 червня 2017 у рубриці:  

Іде спека: українців попередили про різкій зміні погоди на вихідних

Дощі нарешті відступають.
Суспільство 01 червня 2017, 11:28 (Обозреватель)

Хто гірше переносить спеку чоловіки або жінки, з ясували фахівці Хто гірше переносить спеку чоловіки або жінки, з'ясували фахівці
При перегрів жінки потіють у два рази менше, ніж чоловіки.
Здоров'я 01 червня 2017, 11:24 (NeBoley.com.ua)
Кучук: Дякую команді за цей сезон Кучук: Дякую команді за цей сезон
Головний тренер Сталі Леонід Кучук прокоментував завершився сезон.
Футбол 01 червня 2017, 11:22 (football.ua)
Вчені розповіли про переваги жінок з великими сідницями і широкими стегнами Вчені розповіли про переваги жінок з великими сідницями і широкими стегнами
До сенсаційного висновку прийшли вчені після масштабного експерименту - вони стверджують, що жінки з широким тазом і великими сідницями найздоров...
Здоров'я 01 червня 2017, 11:19 (NeBoley.com.ua)
Україна провела переговори з США з надання летального зброї Україна провела переговори з США з надання летального зброї
Також сторони обговорили питання енергетичної безпеки.
Політика 01 червня 2017, 11:11 (Обозреватель)
Ганьба року: як Данко Лазович заплямував свою кар єру симуляцією Ганьба року: як Данко Лазович заплямував свою кар'єру симуляцією
Форвард Відеотона Данко Лазович виявився не найбільшим майстром симуляцій.
Футбол 01 червня 2017, 11:04 (football.ua)
 Місце, якого немає  - книга, яка змінить ваше уявлення про історію сучасної Європи "Місце, якого немає" - книга, яка змінить ваше уявлення про історію сучасної Європи
Чи добре ви знаєте історію Європи? Ви впевнені, що все було так, як пишуть у Вікіпедії? А якщо ми знайдемо серед диких скель і запилених архівів ...
Суспільство 01 червня 2017, 11:04 (Обозреватель)
Любомира Гузара поховають 5 червня в Києві Любомира Гузара поховають 5 червня в Києві
Колишній глава Української греко-католицької церкви, кардинал Любомир Гузара буде похований в Києві.
Суспільство 01 червня 2017, 11:00 (УРА-Информ)
Парламент Македонії затвердив новий склад уряду Парламент Македонії затвердив новий склад уряду
Сьогодні на засіданні депутати македонського парламенту затвердили склад нового уряду республіки. Так, новий коаліційний уряд буде очолювати соці...
Політика 01 червня 2017, 10:57 (УРА-Информ)
У Києві обмежать рух по вулиці Васильківській У Києві обмежать рух по вулиці Васильківській
У четвер, 1 червня 2017 року, в Києві на вул. Васильківській, на ділянці від пров. Ужгородського до пров. Коломийського буде обмежено рух транспо...
Київ 01 червня 2017, 10:52 (УРА-Информ)
Корисні ідіоти Корисні ідіоти
Сотні тисяч громадян кинулися дізнаватися, як обійти заборону власного уряду замість того, щоб прийняти його з розумінням.
Суспільство 01 червня 2017, 10:48 (Обозреватель)
Михайленко: Я залишаюся, в найкоротші терміни ми повернемося в Прем єр-лігу Михайленко: Я залишаюся, в найкоротші терміни ми повернемося в Прем'єр-лігу
Головний тренер Дніпра Дмитро Михайленко відвідав прес-конференцію після матчу проти Волині.
Футбол 01 червня 2017, 10:45 (football.ua)
Отримуйте Росію в усі красі: Невзоров назвав головну помилку прихильників анексії Криму Отримуйте Росію в усі красі: Невзоров назвав головну помилку прихильників анексії Криму
Підтримавши окупаційний режим, люди отримали всі "блага" країни.
Суспільство 01 червня 2017, 10:42 (Обозреватель)
У Черкаській обласній затриманий заввідділенням лікарні У Черкаській обласній затриманий заввідділенням лікарні
У Черкасах поліція і співробітники прокуратури затримали завідувача відділенням обласної лікарні.
Суспільство 01 червня 2017, 10:38 (УРА-Информ)
Вагітна Гайтана показала помітно кругленький животик під час зйомок Вагітна Гайтана показала помітно кругленький животик під час зйомок
Артистка привітала фанатів з Днем захисту дітей.
Світські хроніки 01 червня 2017, 10:33 (ТСН.ua)
Ярмоленко і Морозюк про відставку Реброва: Без роботи він довго не залишиться Ярмоленко і Морозюк про відставку Реброва: Без роботи він довго не залишиться
Гравці подякували тренеру за виконану за 3 роки роботу.
Спорт 01 червня 2017, 10:31 (ТСН.ua)
Малиновський отримав травму і може не зіграти проти Фінляндії Малиновський отримав травму і може не зіграти проти Фінляндії
Півзахисник Генка Руслан Малиновський отримав пошкодження в останньому матчі чемпіонату Бельгії.
Футбол 01 червня 2017, 10:30 (football.ua)
Роберта Паттінсона хотіли звільнити з «Сутінків» Роберта Паттінсона хотіли звільнити з «Сутінків»
Актор Роберт Паттінсон зробив несподівану заяву: історія могла б скластися зовсім інакше, адже вже після першого фільму, актора хотіли звільнити....
Шоу-бізнес 01 червня 2017, 10:29 (tv.ua)
У перший день літа синоптики попереджають про грози та шквали У перший день літа синоптики попереджають про грози та шквали
У четвер, 1 червня, в Україні можливі грози.
Суспільство 01 червня 2017, 10:22 (УРА-Информ)
Понад 2,7 млн ??дітей у світі живуть в інтернатах, - ЮНІСЕФ Понад 2,7 млн ??дітей у світі живуть в інтернатах, - ЮНІСЕФ
На сайті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) повідомляється, що більше 2. 7 млн ??дітей у світі живуть в дитячих будинках, інтернатах та аналогічних закл...
Суспільство 01 червня 2017, 10:19 (УРА-Информ)
У Києві до кінця літа закрили шляхопровід У Києві до кінця літа закрили шляхопровід
З 1 червня міст закритий міст на Нивках.
Київ 01 червня 2017, 10:11 (Корреспондент.net)
Житель Швейцарії заплатить понад 4000 доларів за «лайк» в соцмережі Житель Швейцарії заплатить понад 4000 доларів за «лайк» в соцмережі
Житель Швейцарії вперше в історії країни засуджений до штрафу за «лайк» у соціальній мережі Facebook.
Технології 01 червня 2017, 10:06 (InternetUA)
У Сирії вбили засновника інформагенства ІГІЛ У Сирії вбили засновника інформагенства ІГІЛ
У Сирії через авіаудару антитерористичної коаліції, очолюваної США, загинув засновник інформаційного агентства Amaq терористичного угрупування "І...
Події 01 червня 2017, 10:02 (УРА-Информ)
Суркіс оголосить ім я нового головного тренера Динамо в найближчі дні Суркіс оголосить ім'я нового головного тренера Динамо в найближчі дні
Президент Динамо Ігор Суркіс незабаром розповість, хто змінить Сергія Реброва на посаді наставника команди.
Футбол 01 червня 2017, 09:57 (football.ua)
У США пропонують посилити санкції проти Росії У США пропонують посилити санкції проти Росії
Лідери банківського комітету Сенату Сполучених Штатів Америки від Республіканської та Демократичної партій запропонували посилити санкції проти Р...
Політика 01 червня 2017, 09:53 (УРА-Информ)
Обама купив дім у Вашингтоні за вісім мільйонів доларів Обама купив дім у Вашингтоні за вісім мільйонів доларів
Барак і Мішель Обама придбали будинок у престижному районі Вашингтона. Відповідний будинок подружня пара знімала після закінчення президентського...
Суспільство 01 червня 2017, 09:52 (УРА-Информ)
У Львові оголосили день жалоби за Любомиру Гузару У Львові оголосили день жалоби за Любомиру Гузару
У четвер, 1 червня, у Львові оголошено жалобу.
Суспільство 01 червня 2017, 09:52 (УРА-Информ)
У Харкові  для залучення військовозобов язаних на службу  задіють барабанщиць У Харкові "для залучення військовозобов'язаних на службу" задіють барабанщиць
У суботу, 3 червня, на пл. Свободи в Харкові пройде акція "Армійський контракт" (початок о 11. 00). Про це 31 травня в прес-центрі Status Quo пов...