Архів новин 

новини: 15 грудня 2017 у рубриці:  

Спліт може прийняти Суперкубок УЄФА в 2020 році

Президент Хорватського футбольного союзу Давор Шукер хоче, щоб матч за Суперкубок УЄФА у 2020 році пройшов в Спліті.
Футбол 15 грудня 2017, 16:33 (football.ua)

У Запоріжжі перевернулася фура пошкодила міст У Запоріжжі перевернулася фура пошкодила міст
В н. Запоріжжя вантажівка марки "Volvo" врізався в залізобетонні елементи моста.
Події 15 грудня 2017, 16:28 (УРА-Информ)
Венгер: Озіл і Санчес не підуть в січні Венгер: Озіл і Санчес не підуть в січні
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер стверджує, що клуб не планує продавати півзахисника Месута Озіла і нападника Алексіса Санчеса.
Футбол 15 грудня 2017, 16:26 (football.ua)
Кава натщесерце вранці: шкода для здоров я Кава натщесерце вранці: шкода для здоров'я
Кава натщесерце не завжди допомагає прокинутися. Деяким людям його краще замінити його чаєм або цукром. І ось чому. Шкода кави натщесерце: чому н...
Здоров'я 15 грудня 2017, 16:17 (e-news.com.ua)
На Донбасі між російськими військовими зростає напруженість - розвідка На Донбасі між російськими військовими зростає напруженість - розвідка
На окупованому Донбасі на даний момент зростає напруженість між російськими військовими і їх підлеглими.
Суспільство 15 грудня 2017, 16:17 (УРА-Информ)
Реал визначився з першим зимовим новачком Реал визначився з першим зимовим новачком
Першим придбанням Реала на зимовому трансферному ринку стане нападник другої команди Валенсії Рафа Світ.
Футбол 15 грудня 2017, 16:02 (football.ua)
Марадона: Я виграв би більше Золотих м ячів, ніж Мессі і Роналду Марадона: Я виграв би більше Золотих м'ячів, ніж Мессі і Роналду
Легенда світового футболу Дієго Марадона поділився своїми думками про Золотий м'яч.
Футбол 15 грудня 2017, 15:56 (football.ua)
Хокейний клуб з Данії платить зарплату в біткоіни Хокейний клуб з Данії платить зарплату в біткоіни
У світовому хокеї визначився перший гравець, який буде отримувати зарплату в криптовалюта. Ним став хокеїст скромного данського клубу "Рангстед С...
Спорт 15 грудня 2017, 15:50 (glavnoe.ua)
Під Черкасами затримали агента російських спецслужб Під Черкасами затримали агента російських спецслужб
Співробітники Служби безпеки України затримали в Черкаській області агента Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації, повідомили в прес-цен...
Події 15 грудня 2017, 15:45 (glavnoe.ua)
Створюємо новорічну казку на вашому святковому столі Створюємо новорічну казку на вашому святковому столі
Новорічний стіл ? це одна з найважливіших складових свята. Адже за ним ми проводимо старий і зустрічаємо новий рік, загадуємо бажання і будуємо п...
Суспільство 15 грудня 2017, 15:41 (glavnoe.ua)
На Донбасі ситуація серйозно загострилася, - Хуг На Донбасі ситуація серйозно загострилася, - Хуг
Максимально гостра ситуація зараз склалася в Попасній.
Суспільство 15 грудня 2017, 15:29 (УРА-Информ)
Чи не щастить: Баварія потрапляє в каркас воріт більше всіх топ-5 лігах Чи не щастить: Баварія потрапляє в каркас воріт більше всіх топ-5 лігах
Німецькому гранду не щастить частіше за інших при спробах вразити ворота суперника.
Футбол 15 грудня 2017, 15:25 (football.ua)
На Житомирщині двоє громадян загинули в результаті ДТП На Житомирщині двоє громадян загинули в результаті ДТП
Двоє громадян загинули за підсумками ДТП, яке сталося в Житомирській області.
Події 15 грудня 2017, 15:21 (УРА-Информ)
Екс-міністру економічного розвитку РФ Улюкаєву дали 8 років Екс-міністру економічного розвитку РФ Улюкаєву дали 8 років
Замоскворецький суд Москви оголосив вирок екс-міністру економічного розвитку РФ Олексію Улюкаєву, обвинуваченому у вимаганні 2 млн доларів у глав...
Політика 15 грудня 2017, 15:20 (glavnoe.ua)
Щедрий Джордж Клуні подарував 14 друзям по мільйону доларів Щедрий Джордж Клуні подарував 14 друзям по мільйону доларів
Таким чином актор віддячив друзьей за їх підтримку і допомогу в непрості періоди життя.
Світські хроніки 15 грудня 2017, 15:13 (ТСН.ua)
НАСА і Google виявили восьму планету на орбіті зірки Кеплер-90 НАСА і Google виявили восьму планету на орбіті зірки Кеплер-90
planeta. jpg Американське космічне агентство виявило восьму планету на орбіті зірки Кеплер-90, що робить її систему близнюком нашої Сонячної сист...
Технології 15 грудня 2017, 15:10 (Електронні Вісті)
На відкритті головної новорічної ялинки в Києві встановлять металошукачі На відкритті головної новорічної ялинки в Києві встановлять металошукачі
В рамках церемонії запалювання вогнів на головній ялинці країни 19-го грудня на Софійській площі посилять заходи безпеки.
Київ 15 грудня 2017, 15:04 (УРА-Информ)
Пенсії піднімуть на місяць раніше Пенсії піднімуть на місяць раніше
Держдума прийняла закон про індексацію пенсійних виплат за новими правилами.
Економіка 15 грудня 2017, 15:00 (YTPO.ru)
На Прикарпатті лісники незаконно вирубали близько 400 ялинок На Прикарпатті лісники незаконно вирубали близько 400 ялинок
В Івано-Франківській області затримано групу лісників, які для продажу незаконно вирубали близько 400 ялинок. Про це повідомляє прес-служба поліц...
Події 15 грудня 2017, 14:58 (УРА-Информ)
Данська клуб запропонував виплачувати зарплату гравцям в криптовалюта Данська клуб запропонував виплачувати зарплату гравцям в криптовалюта
Данська хокейний клуб Рунгстед підписав спонсорський контракт з компанією Bitcoin Suisse, котороя займається тривалий час криптовалюта.
Економіка 15 грудня 2017, 14:47 (УРА-Информ)
Вступил в силу приказ Минздрава о новой системе применения принудительных мер Вступил в силу приказ Минздрава о новой системе применения принудительных мер
Сегодня вступил в силу приказ Министерства здравоохранения, которым введен правила применения принудительных мер медицинского характера в специал...
Суспільство 15 грудня 2017, 14:52 (glavnoe.ua)
Полиция и Харьковский горсовет знают, кто портит терминалы по продаже е-ticket Полиция и Харьковский горсовет знают, кто портит терминалы по продаже е-ticket
Полиция и горсовет уже знают, кто ломал терминалы по продаже е-ticket в Харькове. Об этом в прямом эфире "Громадського радіо" сообщил первый заме...
Події 15 грудня 2017, 14:51 (glavnoe.ua)
Кохрихт Фелікс Давидович - 78! Кохрихт Фелікс Давидович - 78!
«... Ойкуменою стародавні елліни називали відоме їм Простір, в межах якого жили цивілізовані народи. За її контуром - варвари ... Знаменно, що і ...
Україна 15 грудня 2017, 14:18 (Odessa Daily)
Столичні комунальники зчистили свастику з ханукальні світильники Столичні комунальники зчистили свастику з ханукальні світильники
Вандали в столиці днями намалювали свастику на ханукальне світильнику.
Київ 15 грудня 2017, 14:05 (УРА-Информ)
Каплієнко залишає Чорноморець Каплієнко залишає Чорноморець
Захисник Чорноморця Олександр Каплієнко не виступатиме за команду з Одеси.
Футбол 15 грудня 2017, 14:01 (football.ua)
Протеїн корисний для серця і мозку Протеїн корисний для серця і мозку
«Mens sana in corpore sano» - знаменитий афоризм давньоримського поета Ювенала, який означає «В здоровому тілі здоровий дух».
Здоров'я 15 грудня 2017, 13:59 (NeBoley.com.ua)
Вагітним корисно вживати яйця Вагітним корисно вживати яйця
Вчені встановили, що вагітним корисно вживати яйця. Вони містять ключовий нутрієнт, який дуже важливий для здоров'я дитини. Протягом тривалого ч...
Здоров'я 15 грудня 2017, 13:53 (e-news.com.ua)
У Великобританії поліцейський був звільнений за. кохання У Великобританії поліцейський був звільнений за. кохання
Сержант поліції Сассекса був звільнений зі служби, після того як з'ясувалося, що охоронець порядку замість виконання своїх посадових обов'язків п...
Події 15 грудня 2017, 13:48 (glavnoe.ua)
Наполі зацікавився Грімальдо Наполі зацікавився Грімальдо
Наполі готує пропозицію Бенфіці з приводу придбання захисника Алекса Грімальдо.
Футбол 15 грудня 2017, 13:44 (football.ua)
WADA козирнули об єктивністю WADA козирнули об'єктивністю
Агентство відповіло на заяви президента Росії.
Політика 15 грудня 2017, 13:39 (YTPO.ru)
Хмара тегів