Архів новин 

новини: 11 листопада 2017 у рубриці:  

Шевченко про перемогу над Словаччиною: задоволений якістю гри і результатом

Головний тренер "синьо-жовтих" також подякував уболівальникам.
Спорт 11 листопада 2017, 14:38 (ТСН.ua)

Чверть сільського населення вже об єдналися в ОТГ, - Зубко Чверть сільського населення вже об'єдналися в ОТГ, - Зубко
Понад три з половиною жителів сільської місцевості вже об'єдналися в територіальні громади. Про це на черговому урядовому форумі повідомив мініст...
Суспільство 11 листопада 2017, 14:31 (УРА-Информ)
З сусідньої держави  замінували  10 аеропортів за один день З сусідньої держави "замінували" 10 аеропортів за один день
Вчора, 10 листопада, в поліцію надійшло 11 анонімних повідомлень про замінування аеропортів і одного розважального закладу. Ті, хто телефонував п...
Події 11 листопада 2017, 14:09 (glavnoe.ua)
Модріч намагається допомогти Анчелотті очолити Хорватію Модріч намагається допомогти Анчелотті очолити Хорватію
Колишній наставник Реала і Баварії Карло Анчелотті може стати головним тренером хорватської збірної.
Футбол 11 листопада 2017, 14:28 (football.ua)
Золоті наночастинки в лікуванні раку підшлункової залози Золоті наночастинки в лікуванні раку підшлункової залози
Золоті наночастинки збільшують ефективність хіміотерапії раку підшлункової залози, одного з найбільш смертельних онкологічних захворювань.
Здоров'я 11 листопада 2017, 14:22 (NeBoley.com.ua)
Siri навчили керувати автомобілями Siri навчили керувати автомобілями
У недавньому оновленні свого застосування для iOS компанія Tesla додала інтеграцію з Siri, яка дозволяє управляти системами автомобіля за допомог...
Технології 11 листопада 2017, 14:20 (InternetUA)
Реал готовий заплатити 80 млн ерво за Маркіньоса Реал готовий заплатити 80 млн ерво за Маркіньоса
Захисник ПСЖ Маркіньос може перебратися в мадридський Реал.
Футбол 11 листопада 2017, 13:26 (football.ua)
Користь риби: що важливо знати Користь риби: що важливо знати
Риба - традиційний продукт харчування у багатьох національних кухнях. Вона «легше» ніж м'ясо, і навіть жирні її сорти містять тільки корисні для ...
Здоров'я 11 листопада 2017, 13:22 (e-news.com.ua)
На Закарпатті прикордонники затримали нелегальних мігрантів, На Закарпатті прикордонники затримали нелегальних мігрантів,
На Заккарпатской кордоні українські прикордонники затримали чотирьох в'єтнамських громадян. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної ...
Події 11 листопада 2017, 13:18 (УРА-Информ)
Цукор: що важливо знати Цукор: що важливо знати
Звичайний білий цукор - дисахарид сахароза, є вуглеводом, і задуманий природою як джерело енергії. Всі танці з демонізацією сахарози почалися, ск...
Здоров'я 11 листопада 2017, 13:13 (e-news.com.ua)
Екс-главу ФІФА звинувачують в сексуальних домаганнях Екс-главу ФІФА звинувачують в сексуальних домаганнях
Американська футболістка Хоуп Соло заявила, що відставний глава Міжнародної футбольної організації ФІФА домагався її в 2013 році.
Футбол 11 листопада 2017, 13:41 (УРА-Информ)
Згущене молоко: користь і шкода Згущене молоко: користь і шкода
Взагалі, навіщо його придумали таке, солодке, шкідливе і жирне? Так просто люди не завжди були так стурбовані гранично низькою калорійністю харчу...
Здоров'я 11 листопада 2017, 13:34 (e-news.com.ua)
Гройсман пропонує право управління землею передати громадам Гройсман пропонує право управління землею передати громадам
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за передачу права управління земельними ділянками органам влади, які обираються жителями гром...
Політика 11 листопада 2017, 13:47 (glavnoe.ua)
На заході України українцям оформляли подвійне громадянство На заході України українцям оформляли подвійне громадянство
Співробітники Служби безпеки України припинили в двох областях на заході країни діяльність нелегальних центрів, які протиправно оформляли українц...
Події 11 листопада 2017, 14:06 (glavnoe.ua)
Головко: Ми поступилися по результату, але не по грі Головко: Ми поступилися по результату, але не по грі
Головний тренер молодіжної збірної Олександр Головко прокоментував поразку від збірної Англії.
Футбол 11 листопада 2017, 11:44 (football.ua)
Коноплянка вийшов на третє місце в списку бомбардирів збірної Коноплянка вийшов на третє місце в списку бомбардирів збірної
Півзахисник Шальке випередив Сергія Реброва.
Футбол 11 листопада 2017, 11:44 (football.ua)
Влада Мадрида звинувачують Москву в організації чергових кібератак Влада Мадрида звинувачують Москву в організації чергових кібератак
Іспанська влада впевнені в тому, що Росія намагалася втрутитися в хід процесу, пов'язаного з проголошенням незалежності Каталонії.
Політика 11 листопада 2017, 11:52 (УРА-Информ)
На які поступки йде Україна для звільнення заручників На які поступки йде Україна для звільнення заручників
Вже більше року процес звільнення заручників з окупованого Донбасу заблокований. Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" заявила представник У...
Політика 11 листопада 2017, 11:52 (glavnoe.ua)
Майже сімейні розборки: Свекруха глави НАПКА закрила детектива НАБУ в квартирі Майже сімейні розборки: Свекруха глави НАПКА закрила детектива НАБУ в квартирі
У п'ятницю, 10 листопада, детектив НАБУ (Національне антикорупційне бюро) прибув до родичів глави НАПКА (Національне агентство з питань запобіган...
Політика 11 листопада 2017, 12:14 (glavnoe.ua)
Вчені розповіли про вплив сауни на організм людини Вчені розповіли про вплив сауни на організм людини
Вчені з Фінляндії розповіли про вплив сауни на організм людини.
Здоров'я 11 листопада 2017, 12:06 (NeBoley.com.ua)
Досконалі форми: все про збільшення грудей Досконалі форми: все про збільшення грудей
З найдавніших часів гарні груди вважалася невід'ємною складовою еталону жіночої краси. Багато поетів, художники і скульптори оспівували це прекра...
Здоров'я 11 листопада 2017, 12:24 (e-news.com.ua)
Бонуччі: Суддя з характером точно видалив би хоча б одного шведа Бонуччі: Суддя з характером точно видалив би хоча б одного шведа
Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі був розчарований суддівством в першому стиковому матчі за вихід на ЧС-2018 проти Швеції.
Футбол 11 листопада 2017, 12:20 (football.ua)
Показаний iPhone X з джейлбрейком Показаний iPhone X з джейлбрейком
Фахівець компанії Keen Sucurity Lab Лианг Чен продемонстрував спосіб отримання джейлбрейка на iOS 11. Фрагмент запису його виступу на конференції...
Технології 11 листопада 2017, 12:42 (InternetUA)
Лоренцо Інсіньє: Тренер попросив мене закрити позицію Верратті Лоренцо Інсіньє: Тренер попросив мене закрити позицію Верратті
Нападаючий збірної Італії Лоренцо Інсіньє розповів про незвичайну для себе ролі в матчі проти Швеції.
Футбол 11 листопада 2017, 12:37 (football.ua)
У Сирії скоєно черговий напад на військовий конвой У Сирії скоєно черговий напад на військовий конвой
Бойовики терористичного угрупування "Хайат Тахрір аш-Шам" заявили, що підірвали кілька військових автомобілів РФ в провінції Латакія.
Події 11 листопада 2017, 12:33 (УРА-Информ)
Користь ромашки: поради Користь ромашки: поради
Ромашка аптечна - це рослина однолітка з родини айстрових, в висоту може досягати в середньому до 40 см. Квітки ромашки не тільки дуже гарні, але...
Здоров'я 11 листопада 2017, 12:56 (e-news.com.ua)
Візит інспекторів США в Крим визнали хворою фантазією Києва Візит інспекторів США в Крим визнали хворою фантазією Києва
У Держдумі та уряді Криму прокоментували заяву Міноборони України про інспекцію півострова американцями.
Політика 11 листопада 2017, 12:56 (YTPO.ru)
У столиці чоловік накинувся на підприємця з молотком У столиці чоловік накинувся на підприємця з молотком
Сьогодні, в Києві невідомий чоловік з молотком накинувся на керівника одного з публічних акціонерних товариств. Про це повідомляє на своїй сторін...
Київ 11 листопада 2017, 13:11 (УРА-Информ)
Саутгейт: Лофтус-Чик здатний на що завгодно Саутгейт: Лофтус-Чик здатний на що завгодно
Головний тренер збірної Англії похвалив дебютанта команди Рубена Лофтус-Чика.
Футбол 11 листопада 2017, 13:11 (football.ua)
Переможця «Х-Фактора» позбавили мільйони Переможця «Х-Фактора» позбавили мільйони
Організатори шоу «Х-Фактор» несподівано змінили правила перемоги в програмі. Тепер переможець 8 сезону отримає в якості призу не заповітний міль...