Боруссія Д вилетіла з Кубка Німеччини від Санкт-Паулі, Гамбург у серії пенальті виявився сильнішим за Кельна

19 січня 2022, 02:32 | Футбол
санкт-паули - боруссия д, фото боруссия д

Завершилася низка матчів 1/8 фіналу Кубка Німеччини.

Так, представник другої Бундесліги Гамбург у серії пенальті виявився сильнішим за Кельна.. Основний час матчу закінчився сухою нічиєю, а у додатковий час Глатцель міг принести перемогу Гамбургу, але Кельн зміг врятувати надію на прохід далі завдяки пенальті на другій доданій хвилині, який реалізував Модест..

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися саме "

Кельн - Гамбург 1:1 (3:4 за пін. ) Голи: Модест, 120+2 (пін. ) — Глатцель, 92 Ще більш несподіваний результат опинився в парі Санкт-Паулі — Боруссія Дортмунд. "

У другій половині зустрічі Холан із пенальті зміг скоротити відставання, але на більше дортмундців не вистачило. Таким чином, у фіналі Кубка Німеччини гарантовано не буде ні Баварії, ні Борусії Д.

Санкт-Паулі - Боруссія Д 2:1 Голи: Аменьїдо, 4, Вітсель, 40 - Холанд, 58 (пен.

) У парі представників нижчих дивізіонів Німеччини середняк Третьої ліги не зумів нічого протиставити Карлсруе. Єдиний гол на свій рахунок записав Ванітцек із пенальті.

Мюнхен 1860 - Карлсруе 0:1 Гол: Ванітцек, 69 (пен. ) Сусіди за турнірною таблицею Бундесліги Бохум і Майнц в основний час зуміли виявити найсильнішого завдяки дублю Пантовича. Ще один гол на свій рахунок записав Левен, а Майнц зміг відповісти лише одного разу, в середині першого тайму зусиллями Онисіво.

Бохум - Майнц 3:1 Голи: Пантович, 56 (пен. ), 59, Левен, 80 - Онисиво, 36.