Баварія - Кельн 3: 2 Відео голів та огляд матчу

23 серпня 2021, 03:43 | Футбол
Роберт Левандовсски, Getty Images

У поєдинку другого туру німецької Бундесліги мюнхенська Баварія на своєму полі здобула трудову перемогу над приїхали в гості Кельном з рахунком 3: 2.

Перша половина зустрічі пройшла в більш-менш спокійному ключі, а команди вирушили на перерву за нульовою нічиєю. Особливо явних передумов, що в другому таймі щось кардинально зміниться в плані результативності, не було.

Але на радість глядачам Баварія і Кельн в другій 45-хвилинці влаштували між собою гольову перестрілку, переможцем з якої вийшов чинний чемпіон Німеччини.