Ігнатенко: Маріуполь - хороша команда, здатна дати бій кожному

28 лютого 2021, 10:33 | Футбол
Даниил Игнатенко в матче против Мариуполя, фото СК Днепр-1

По ходу номінально гостьового поєдинку проти Маріуполя на Дніпро-Арені в рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги, дніпровський Дніпро-1 двічі виходив вперед за рахунком, але обидва рази допускав грубі помилки в обороні, в результаті чого так і не пізнав перемоги (.

Маріуполь - Дніпро-1 2: 2 Відео голів та огляд матчу Півзахисник дніпрян Данило Ігнатенко прокоментував гру своєї команди в звітній зустрічі в рамках післяматчевого інтерв'ю прес-службі клубу, висловивши думку, що погана гра в обороні при стандартах стала ключовою в факторі втрати очок його.

" Вони всім дають бій. Вважаю, що в минулих турах вони переграли і Зорю, і Олександрію. Гарна команда. Сьогодні була рівна гра, вважаю, і рахунок закономірний.

У якийсь момент подумав, що ми зуміємо довести гру до перемоги. Залишалося кілька хвилин. Вони нам сьогодні забили два м'ячі з кутових, хоча стандарти - це наше сильне якість. Значить, будемо ставати сильнішими. Будемо набирати очки в наступних матчах.

Думаю, в наступній грі буде перемога.

Не сказав би, що ми перегоріли. У плані психології все було досить добре. Просто Маріуполь добре діяв, перекривав зони. У перерві тренер підказав нам, як з цим боротися, ми перебудувалися, і в другому таймі домінували. Забили гол, могли забити ще 2-3 м'ячі "

Вже незабаром Дніпру-1 належить провести домашній матч чвертьфіналу Кубка України проти Олександрії, який запланований на 3 березня, початок о 19:00 за київським часом.

За матеріалами: scdnipro1.com.ua