Хетафе без проблем обіграв Валенсію

28 лютого 2021, 05:08 | Футбол
getty images

В рамках 25-го туру іспанської Ла Ліги Хетафе виявився сильнішим Валенсії (3: 0).

У першому таймі господарі змогли забити лише одного разу. На 29-й Арамбаррі вивів команду вперед.

У другій половині гри господарі відзначилися у воротах Сіллессен двічі. Початок розгрому поклав Мата, а на останніх хвилинах крапку поставив Ален.

Хетафе - Валенсія 3: 0.

Голи: Арамбаррі, 29, Мата, 55, Ален, 87 Хетафе: Сорія, Олівера, шинок (Шакл, 64), Суарес, ньом (Ален, 85), Арамбаррі (Тимор, 85), Кукурелья, Максимович, Джені, Мата (.

Валенсія: Сіллессен, Гайя, Тьєррі Коррейя, Діакабі, Васс, Рачіч (Гамейро, 68), Солер (Олива, 81), Лі Кан Ін, Муса (Гільямон, 54), Габріел Пауліста, Максі Гомес (Кутроне, 81).

Попередження: Тьєррі Коррейя, Унал, Джені, шинок, Кукурелья, Гайя, ньом.

Вилучення: Діакабі.