Вердер мінімально обіграв Айнтрахт

27 лютого 2021, 07:09 | Футбол
Матч Вердер - Айнтрахт, getty images

Вердер брав Айнтрахт в матчі 23-го туру Бундесліги.

Гості відкрили рахунок вже на 9-й хвилині зустрічі завдяки голу Андре Сілви. Вердер зумів відігратися спочатку другої половини зустрічі: Гебре Селассі вразив ворота суперника на 47-й хвилині.

Другий і переможний гол на 62-й хвилині матчу забив форвард господарів Джошуа Сарджент, успішно реалізувавши вихід один-на-один.

За підсумком зустрічі Вердер з 26-ма балами розташовується на 12-му місце в турнірній таблиці. Айнтрахт ж займає 4-у сходинку, маючи в активі 42 очки.

Вердер - Айнтрахт Ф 2: 1 Голи: Гебре Селассі, 47, Сарджент, 62 - Сілва, 9 Вердер: Павленка - Вельковіч, Топрак, Фрідл - Гебре Селассі, Еггештайн, Мовальд, Шмід (Бітенкур), Агу - Сарджент (Фуллкруг),.