Львів здолав Минай завдяки дублю Альваро

13 лютого 2021, 18:13 | Футбол

Одним з матчів-відкриттів другого кола української Прем'єр-ліги стало протистояння двох аутсайдерів турніру. Минай приймав на своєму полі ПФК Львів в рамках 14-го туру і зазнав поразки з рахунком 1: 2.

Головним героєм цієї зустрічі, безсумнівно, став півзахисник Альваро Луїс Тавареш Вієйра, який повернувся в стан "

25-річний бразилець оформив в ворота команди Василя Кобіна дубль у першому таймі після передач Ренана.

Цього виявилося достатньо для того, щоб забезпечити Львову перемогу в цьому протистоянні, не дивлячись на забитий гол форварда Миная Антона Шиндера після перерви.

Минай - ПФК Львів 1: 2.

Голи: Шиндер, 47 - Алваро, 13, 45 Минай: Каніболоцький - Книш, Карась (Маембе, 85), Матіч, Малепе - Сніжко, Петрусенко (Хохлов, 47), Шпак (Шиндер, 46) - Нурієв, Мілевський (Одуеньі,.

ПФК Львів: Костик - Ременяк (Грисьо, 84), Махмутович, Міхоубі, Якимець - Альваро (Семенів, 84), Брикнер (Довгий, 57) - Ернест (чиряк, 61), Сабіно, Шина - Ренан (Нич, 57).

Попередження: Петрусенко, Шиндер - Сабіно.