Болонья і Беневенто не виявили переможця

13 лютого 2021, 04:05 | Футбол
Матч Болонья - Беневенто, Getty Images

Болонья на домашньому стадіоні зустрічалася з Беневенто в рамках 22-го туру Серії А.

Вже на першій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок в матчі: форвард Болоньї Нікола Сансоне забив м'яч у порожні ворота суперника після передачі Муси Барроу.

Гості зуміли відігратися лише на 60-й хвилині поєдинку завдяки голу Беніто Віоли, тим самим здобувши за підсумком зустрічі одне очко.

У турнірній таблиці Болонья і Беневенто займають 13-е і 14-е місця відповідно, маючи в активі по 24 бали.

Болонья - Беневенто 1: 1 Голи: Сансоне, 1 - Віола, 60 Болонья: Скорупський - Томіясу, Данило, Сумар, Дейкс - Шутен (Паласіо), Домінгес (Полі), Сков Ольсен (Орсоліні), Соріано, Сансоне (віньяте) -? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!

Переходь по посиланнях і будь в тренді! Додаток Android, додаток iOS.