Лейпциг обіграв Аугсубрг і скоротив відставання від Баварії до 4-х очок

13 лютого 2021, 01:46 | Футбол
Матч РБ Лейпциг - Аугсбург, Getty Images

РБ Лейпциг брав Аугсбург в рамках 21-го туру німецького чемпіонату.

Господарі відкрили рахунок у поєдинку на 38-й хвилині завдяки успішно реалізованим пенальті у виконанні Дані Ольмо. Через п'ять хвилин півзахисника Лейпцига Крістофер Нкунку подвоїв перевагу свого клубу після ідеальної передачі Поульсена.

Гості зуміли відіграти один м'яч в середині другої половини зустрічі: Даніель Каліджурі точно пробив з одинадцятиметрової позначки.

За підсумком даної зустрічі команда Юліана Нагельсмана (44 очка) скоротила відставання від мюнхенської Баварії до 4 очок. Аугсбург же продовжив своє перебування на 13-й сходинці турнірної таблиці з 22-ма балами.

РБ Лейпциг - Аугсбург 2: 1 Голи: Ольмо, 38 (з пенальті), Нкунку, 43 - Даніель Каліджурі, 76 (з пенальті) РБ Лейпциг: Гуляші - Клостерманн, Орбан, Хальстенберг - Мукіеле (Конате), Камплі (Адамс), Анхеліньо? Football. ua запустив додатки на Android і iOS!

Переходь по посиланнях і будь в тренді! Додаток Android, додаток iOS.