Солскьяер: Складно буде донести до гравців, що результат - не головне

07 лютого 2021, 11:00 | Футбол

Наставник Манчестер Юнайтед підвів підсумки нічийного результату поєдинку його команди проти Евертона.

В рамках 23-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед на своєму полі приймав Евертон. Господарі поля зуміли двічі забити по ходу першого тайму, однак провалили старт другої половини, в результаті чого були змушені знову виходити вперед перед заключним відрізком дуелі. Однак зусиллями нападника "

Послідовний камбек Евертона - в огляді поєдинку "

" Суперники зуміли двічі забити на початку другого тайму, після чого я хотів побачити реакцію своїх підопічних. Хлопці добре рухалися в атаці весь поєдинок, але забили занадто мало голів з наявних моментів.

Мені сподобалося, як ми відреагували на ситуацію, коли рахунок став 2: 2. Гравці показали, що у них є характер.

Ми домінували в контролі над м'ячем, створювали простір, але просто не змогли забити четвертий гол, який допоміг би нам виграти гру достроково. Однак це не знімає з нас відповідальності за останні хвилини. Такі матчі треба доводити до кінця.

Зараз моїм завданням буде підняття морального духу гравців. Вони хотіли добитися результату, але не змогли цього зробити. Складно буде їх переконати в тому, що, не дивлячись на результат, ми зіграли в гідний футбол "

У наступному турі Манчестер Юнайтед чекає гостьовий поєдинок проти Вест Бромвіча.