Шахтар насилу пройшов Олімпік в Кубку України

31 жовтня 2018, 21:50 | Футбол
ФОТО ФК ШАХТЕР

В рамках Кубка України в Харкові уболівальникам належало спостерігати за донецьким дербі. У старті "гірників" не виявилося Ісмаїлі, а також Тайсона з Марлосом, зате молодий Мудрик зайняв місце на лаві запасних. Шевчук, в свою чергу, продовжив награвати Цимбалюка в центрі захисту. Пару йому склав Гришко.

З перших хвилин Шахтар заволодів територіальною перевагою і намагався відкрити рахунок. Олімпіку ж було досить важко перебратися на чужу половину поля, але великою кількістю моментів команди не радували. В кінці тайму Фернандо отримав пошкодження після підкату Ксьонза і був замінений на Дентіньо.

Найцікавіше почалося в другому таймі. Микола Матвієнко збив суперника у штрафному, а арбітр вказав на "точку". Білоног пробив в кут, Шевченко перевів м'яч в штангу, але то все-таки опинився у сітці. Незабаром, Гришко уклав Мораеса в штрафний і був вилучений. Крім того, господарі отримали право на пенальті - сам же Мораес "вирок" і реалізував. А вже через дві хвилини, Ньому відмінним пасом знайшов Тотовицького, а Андрій потужним ударом прошив Кринська. 2: 1.

Здавалося, що справи у Олімпіка погані, але ті змогли організувати випад і рахунок зрівняли. Олексій Шевченко не зміг зафіксувати м'яч після прострілу, а Гай добив його у ворота. 2: 2. Втім, довго порадіти не вийшло. Уже в наступній атаці Данченко навісив з правого флангу, а Тотовіцкій до м'яча не дотягнувся, але той все одно залетів у дальній кут воріт. 3: 2. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Шахтаря.

Шахтар - Олімпік 3: 2 Голи:

Мораес, 64 (з пенальті), Тотовіцкій, 66, Данченко, 83 - Білоног, 55 (з пенальті), Гай, 81.

Шахтар: Шевченко - Данченко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Алан Патрік (Майкон, 60), Коваленко - Ньому, Тотовіцкій, Фернандо (Дентіньо, 41) - Мораес (Мудрик, 68).

Олімпік: Кринська - Ксьонз (Зубейко, 46), Гришко, Цимбалюк, Немчанінов - Кольцов, Гай - Пасіч, Політило, Білоног (Балашов, 78) - Шиндер (Тейшера, 70).

Попередження: Хочолава - Гришко, Кольцов.

Вилучення: Гришко, 62 (друга жовта картка).