Олімпік обіграв Арсенал-Київ

23 вересня 2018, 01:01 | Футбол
игроки олимпика отмечают взятие ворот, фк олимпик

У заключному матчі ігрового дня в УПЛ лицем до лиця зійшлися представники "підвалу" турнірної таблиці, які до того ж ділять один стадіон - Арсенал-Київ приймав Олімпік. Підопічні Фабріціо Раванеллі забрали м'яч під свій контроль відразу ж після стартового свистка, спершу придивляючись до суперника, а потім відправившись в активний наступ на ворота Махновського, голкіперу кілька разів добряче попотіти, витягуючи м'яч з ближнього кута після ударів Евтоскі, МАЙДАНЕВИЧ і Дубінчака. Олімпік витримав натиск з боку господарів і потім сам пішов в атаку, перетворивши першу ж можливість забити у взяття воріт - на 16-й хвилині Балашов замість прямого удару зі штрафного віддав пас Вакуленко, а той відправив м'яч у сітку - 1: 0. Гравці Арсеналу виявилися явно не готові до подібного розіграшу.

Після забитого гола підопічні Романа Санжара набули впевненості у власних силах і продовжили атакувати, маючи намір провести ще один гол. Незважаючи на кілька хороших атак, завершити їх взяттям воріт не вдалося, а потім кияни знову перехопили ініціативу, але до відходу на перерву не створили жодного небезпечного моменти. У кінцівці першої 45-хвилинки донеччани активізувалися і ледь не подвоїли свою перевагу, завадила штанга, яка прийняла м'яч на себе після удару Ксьонза з близької відстані. Таким чином, рахунок не зазнав змін і колективи вирушили в роздягальні за мінімальної перевазі Олімпіка.

Після поновлення гри господарі забрали м'яч під свій контроль, однак знову легко втрачали м'яч на чужій половині поля, через що ледь не пропустили швидкий гол, благо, Тейшейра не зміг пробити повз Будюк, завершуючи сольний прохід. Коли здавалося, що Олімпік перехопив ініціативу, кияни зрівняли рахунок - на 58-й хвилині Евтоскі віддав тонкий пас Гриню, Сергій вийшов на ударну позицію і пробив повз Махновського - 1: 1. Але радість команди Раванеллі була недовго, так як донеччани досить швидко знову вийшли вперед - Гришко виграв позиційну боротьбу після подачі Балашова з кутового і відправив м'яч у ворота - 1: 2.

Після забитого гола підопічні Санжара знову віддали м'яч супернику, який марно намагався відновити паритет, а потім в простій ситуації ще й привіз пенальті у свої ворота після того, як Лола зіграв рукою у штрафному майданчику, але Вакуленко пощадив "канонірів", не реалізувавши одинадцятиметровий, пробивши в поперечину. На 82-й хвилині Сергій виправився за таку недбалість, віддавши класний гольовий пас Дегтярьова, який холоднокровно реалізував вихід один на один - 1: 3. У кінцівці поєдинку господарі намагалися хоча б скоротити відставання в рахунку, але так і не створили жодного небезпечного моменту. Таким чином, Олімпік знову переміг у виїзному матчі і поправив своє турнірне становище, а підопічні Раванеллі поки безнадійно займають останню сходинку.

У 10-му турі Арсенал чекає столичне дербі з Динамо, а Олімпік зіграє з Олександрією.

Арсенал-Київ - Олімпік 1: 3.

Голи:

Гринь, 58 - Вакуленко, 16, Гришко, 64, Дегтярьов, 82 Арсенал-Київ: Будюк - Майданевич, Піріс, Карась, Дубінчак (Осман, 86) - Евтоскі, Домбровський - Лола (Бушман, 79), Оріховський (Семенюк , 77), Гринь - Алексєєв Олімпік: Махновський - Зубейко, Гришка, Кравченко, Е. Пасіч - Кольцов, Вакуленко - Г. Пасіч (Дегтярьов, 46), Ксьонз, Балашов (Трояновсікй, 87) - Тейшейра (Сондей, 86) Попередження: Піріс, Дубінчак, Майданевич, Гринь - Зубейко, Дегтярьов На 76-й хвилині Вакуленко не реалізував пенальті (перекладина).