новини: 16 вересня 2018 у рубриці:

Ярмоленко - кращий в складі ВХ за версією фанатів, Арнаутович - кращий офіційно

Гра українця Андрія Ярмоленка в поєдинку проти Евертона не залишила байдужими вболівальників Вест Хема.
Футбол 16 вересня 2018, 23:43 (football.ua)

Зоря - Динамо 1: 1 Відео голів та огляд матчу Зоря - Динамо 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Зоря - Динамо (1: 1).
Футбол 16 вересня 2018, 23:41 (football.ua)
Бабич: Я повністю задоволений грою команди Бабич: Я повністю задоволений грою команди
Головний тренер Маріуполя Олександр Бабич прокоментував перемогу над Олімпіком.
Футбол 16 вересня 2018, 21:53 (football.ua)
Еспаньол в рідних стінах мінімально обіграв Леванте Еспаньол в рідних стінах мінімально обіграв Леванте
Відбувся черговий поєдинок в рамках 4 туру чемпіонату Іспанії.
Футбол 16 вересня 2018, 22:14 (football.ua)
Санжар: Не реалізували свої моменти і привезли гол Санжар: Не реалізували свої моменти і привезли гол
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар прокоментував поразку від Маріуполя.
Футбол 16 вересня 2018, 22:11 (football.ua)
Дубль Ярмоленка допоміг Вест Хему перервати чотирьохматчеву програшну серію Дубль Ярмоленка допоміг Вест Хему перервати чотирьохматчеву програшну серію
Вашій увазі результат матчу 5-го туру АПЛ між Евертоном і Вест Хемом (1: 3).
Футбол 16 вересня 2018, 23:06 (football.ua)
Тренер К єво: Ми не панікували, тому й не програли Ромі Тренер К'єво: Ми не панікували, тому й не програли Ромі
Тренер К'єво Лоренцо Д'Анна прокоментував нічию в матчі проти Роми.
Футбол 16 вересня 2018, 18:29 (football.ua)
Динамо цікавиться румунським півзахисником Динамо цікавиться румунським півзахисником
Півзахисник румунського Газ-Метан Даріус Олару може взимку опинитися в Динамо.
Футбол 16 вересня 2018, 18:47 (football.ua)
Зоря - Динамо: Русин зіграє з перших хвилин Зоря - Динамо: Русин зіграє з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок 8-го туру УПЛ між луганською Зорею та київським Динамо.
Футбол 16 вересня 2018, 18:45 (football.ua)
Роналду відкрив рахунок своїм голам в Серії А і відразу оформив дубль Роналду відкрив рахунок своїм голам в Серії А і відразу оформив дубль
У поєдинку проти Сассуоло Кріштіану Роналду прорвало.
Футбол 16 вересня 2018, 19:34 (football.ua)
Олімпік - Маріуполь 1: 3 Відео голів та огляд матчу Олімпік - Маріуполь 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео огляд матчу першості УПЛ між Олімпіком і Маріуполем.
Футбол 16 вересня 2018, 20:28 (football.ua)
Динамо втратило очки в матчі проти Зорі Динамо втратило очки в матчі проти Зорі
На гол Артема Громова в першому таймі, підопічні Хацкевича відповіли точним ударом Сергія Сидорчука (1: 1).
Футбол 16 вересня 2018, 20:44 (football.ua)
Серія А: Філіппо Індзагі не може навчити Болонью забивати Серія А: Філіппо Індзагі не може навчити Болонью забивати
Дженоа обіграла Болонью, Удінезе не впорався з Торіно.
Футбол 16 вересня 2018, 21:06 (football.ua)
Дуглас Коста вдарив ліктем,  буцнув  головою і плюнув в обличчя Ді Франческо Дуглас Коста вдарив ліктем, "буцнув" головою і плюнув в обличчя Ді Франческо
Бразильський хавбек Ювентуса ризикує отримати серйозну дискваліфікацію.
Футбол 16 вересня 2018, 21:20 (football.ua)
Валенсія не зуміла обіграти Бетіс Валенсія не зуміла обіграти Бетіс
Вашій увазі результат матчу 4-го туру іспанської Ла Ліги між Валенсією і Бетісом (0: 0).
Футбол 16 вересня 2018, 01:16 (football.ua)
Уотфорд - Манчестер Юнайтед 1: 2 Відео голів та огляд матчу Уотфорд - Манчестер Юнайтед 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відео голів та огляд матчу Уотфорд - МЮ (1: 2).
Футбол 16 вересня 2018, 01:23 (football.ua)
Сампдорія розбила Фрозіноне в результативному матчі Сампдорія розбила Фрозіноне в результативному матчі
Вашій увазі результат матчу 4-го туру Серії А між Фрозіноне і Сампдорією (0: 5).
Футбол 16 вересня 2018, 09:28 (football.ua)
Дава: В УПЛ легких ігор не буває взагалі Дава: В УПЛ легких ігор не буває взагалі
Захисник ФК Маріуполь Джойскім Дава розповів про підготовку команди до матчу з Олімпіком.
Футбол 16 вересня 2018, 10:29 (football.ua)
Наполі - Фіорентина 1: 0 Відео голу і огляд матчу Наполі - Фіорентина 1: 0 Відео голу і огляд матчу
Вашій увазі відео голу та огляд матчу Наполі - Фіорентина (1: 0).
Футбол 16 вересня 2018, 10:45 (football.ua)
Кравченко: Поразка від Оболонь-Бровар - випадкове Кравченко: Поразка від Оболонь-Бровар - випадкове
Капітан СК Дніпро-1 Сергій Кравченко прокоментував матч проти Оболонь-Бровар.
Футбол 16 вересня 2018, 10:53 (football.ua)
Чорноморець - Львів. напередодні Чорноморець - Львів. напередодні
Football. ua представляє анонс поєдинку 6-го туру УПЛ між Чорноморцем і Львовом.
Футбол 16 вересня 2018, 11:47 (football.ua)
Олімпік - Маріуполь. напередодні Олімпік - Маріуполь. напередодні
Football. ua представляє анонс поєдинку 8-го туру УПЛ між Олімпіком і Маріуполем.
Футбол 16 вересня 2018, 11:58 (football.ua)
Михайленко: По грі Дніпро-1 перевершує більшість команд з тих, з ким грав Михайленко: По грі Дніпро-1 перевершує більшість команд з тих, з ким грав
Головний тренер Дніпро-1 Дмитро Михайленко поділився думкою після поразки Оболонь-Бровар.
Футбол 16 вересня 2018, 12:16 (football.ua)
Крамаріч: Міг би запитати у Срни як нам грати проти Шахтаря, але не буду Крамаріч: Міг би запитати у Срни як нам грати проти Шахтаря, але не буду
Головна зірка Хоффенхайма в коментарі Football. ua розповів як команда готується до матчу проти Шахтаря.
Футбол 16 вересня 2018, 14:35 (football.ua)
Богданов НЕ дограв перший тайм за удар ліктем в обличчя суперника Богданов НЕ дограв перший тайм за удар ліктем в обличчя суперника
Український півзахисник вперше був вилучений у матчі чемпіонату Польщі.
Футбол 16 вересня 2018, 14:27 (football.ua)
Три причини, за якими Динамо на виїзді обіграє Зорю Три причини, за якими Динамо на виїзді обіграє Зорю
Football. ua розглядає фактори, за рахунок яких команді Олександра Хацкевича вдасться перервати смугу невдач.
Футбол 16 вересня 2018, 14:41 (football.ua)
Олімпік - Маріуполь: стартові склади Олімпік - Маріуполь: стартові склади
Стали відомі стартові склади команд на поєдинок 8-го туру УПЛ між донецьким Олімпіком і Маріуполем.
Футбол 16 вересня 2018, 15:14 (football.ua)
Два гравці Хоффенхайма травмувалися перед матчем з Шахтарем Два гравці Хоффенхайма травмувалися перед матчем з Шахтарем
Німецький клуб зазнає кадрових втрат.
Футбол 16 вересня 2018, 17:10 (football.ua)
Ювентус готовий обміняти Дібалу на Погба Ювентус готовий обміняти Дібалу на Погба
Пауло Погба може стати частиною операції з повернення Поля Погба в Ювентус.
Футбол 16 вересня 2018, 17:07 (football.ua)
Ювентус - Сассуоло: К єлліні і Пьянич залишилися на лаві запасних Ювентус - Сассуоло: К'єлліні і Пьянич залишилися на лаві запасних
Стали відомі стартові склади команд на матч 4 туру Серії А між Ювентусом і Сассуоло.
Футбол 16 вересня 2018, 18:06 (football.ua)