Архів новин 

новини: 21 вересня 2018 у рубриці:  

Федорчук: Докладемо максимум зусиль для того, щоб здобути перемогу над Олександрією

Півзахисник Маріуполя Валерій Федорчук прокоментував майбутню гру з Олександрією.
Футбол 21 вересня 2018, 23:26 (football.ua)

Ковач: Ми дуже задоволені стартом в Бундеслізі Ковач: Ми дуже задоволені стартом в Бундеслізі
Головний тренер Баварії Ніко Ковач задоволений стартом мюнхенців в чемпіонаті Німеччини.
Футбол 21 вересня 2018, 23:16 (football.ua)
Містика: смерть туристки в Таїланді спантеличила поліцію Містика: смерть туристки в Таїланді спантеличила поліцію
Жінка загинула при загадкових обставинах.
Події 21 вересня 2018, 23:09 (YTPO.ru)
Україна розбирають на частини Україна розбирають на частини
Київ махнув рукою на Закарпатті.
Політика 21 вересня 2018, 23:02 (YTPO.ru)
Вчені: людські очі мають природний режим нічного бачення Вчені: людські очі мають природний режим нічного бачення
У людських очей є вбудований режим нічного бачення, вважають вчені.
Здоров'я 21 вересня 2018, 23:14 (NeBoley.com.ua)
Опасность, риск, экстрим: как гвардейцы-спецназовцы десантировались с самолета и вертолета Опасность, риск, экстрим: как гвардейцы-спецназовцы десантировались с самолета и вертолета
Отдельные отряды спецназначения НГУ и парашютная группа Александрийской части целую неделю практикуют десантирования на учебном аэродроме с верто...
Суспільство 21 вересня 2018, 23:06 (glavnoe.ua)
Повністю оголена 46-річна зірка  Рятувальників Малібу  потрясла своїми формами Повністю оголена 46-річна зірка "Рятувальників Малібу" потрясла своїми формами
Кармен Електра опублікувала серію оголених фото.
Світські хроніки 21 вересня 2018, 21:02 (ТСН.ua)
ХТЗ подарував харківським рятувальникам унікальний автомобіль ХТЗ подарував харківським рятувальникам унікальний автомобіль
21 вересня Костянтин Петровський, голова наглядової ради, а також В'ячеслав Шевченко, виконавчий директор Харківського тракторного заводу, яким в...
Суспільство 21 вересня 2018, 21:29 (glavnoe.ua)
Вілліан: Ми контролювали гру з ПАОКом Вілліан: Ми контролювали гру з ПАОКом
Півзахисник Челсі Вілліан прокоментував перемогу "синіх" в першому турі Ліги Європи.
Футбол 21 вересня 2018, 21:24 (football.ua)
Сарри: Я не можу вселити впевненість в Морату Сарри: Я не можу вселити впевненість в Морату
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри заявив, що форвард "синіх" Альваро Мората знайде упевненість в собі тільки завдяки голам.
Футбол 21 вересня 2018, 21:58 (football.ua)
Діні не розуміє, чому Уелбека викликають до збірної Англії Діні не розуміє, чому Уелбека викликають до збірної Англії
Нападаючий Уотфорда Трой Діні здивований, що Данні Уелбека продовжують викликати в збірну Англії, незважаючи на відсутність регулярної ігрової пр...
Футбол 21 вересня 2018, 21:56 (football.ua)
Фабрегас: Я ще не готовий на сто відсотків Фабрегас: Я ще не готовий на сто відсотків
Півзахисник Челсі Сеск Фабрегас прокоментував гру з ПАОКом.
Футбол 21 вересня 2018, 22:11 (football.ua)
Гвардейцы обеспечили доставку гуманитарного груза в зону АТО Гвардейцы обеспечили доставку гуманитарного груза в зону АТО
В рамках сотрудничества и реализации совместных гуманитарных проектов военнослужащие Национальной гвардии Украины совместно с представителями Лат...
Суспільство 21 вересня 2018, 21:15 (glavnoe.ua)
Мнение: ВСУ возвращаются даже не в  совок , а еще дальше... Мнение: ВСУ возвращаются даже не в "совок", а еще дальше...
Уволенный с военной службе сержант Вадим Рудь рассказал о проблемах в армии. Уроженец Винницы Вадим Рудь ушел на войну добровольцем в 2014 году, ...
Суспільство 21 вересня 2018, 23:06 (glavnoe.ua)
Бейонсе звинуватили в домаганнях і чаклунстві Бейонсе звинуватили в домаганнях і чаклунстві
Несподівана заява зробила барабанщица Кімберлі Томпсон, яка нібито сім років працювала зі співачкою.
Музика 21 вересня 2018, 17:54 (Корреспондент.net)
Київ оголосив 22 вересня Вдень трауру через загиблого на Донбасі киянина Київ оголосив 22 вересня Вдень трауру через загиблого на Донбасі киянина
jaloba. jpg У Києві 22 вересня оголошено Днем жалоби у зв'язку із загибеллю в зоні операції Об'єднаних сил (ООС) киянина Володимира Матвієнка. Пр...
Суспільство 21 вересня 2018, 18:47 (Електронні Вісті)
Федерація заборонила Барселоні і Жироні зіграти в США Федерація заборонила Барселоні і Жироні зіграти в США
Федерація футболу Іспанії заборонила проводити матч Ла Ліги між Барселоною і Жирона в Майамі.
Футбол 21 вересня 2018, 18:59 (football.ua)
Єзерський: У матчі юнацької збірної перевірили зв язку між гравцями і лініями Єзерський: У матчі юнацької збірної перевірили зв'язку між гравцями і лініями
Головний тренер юнацької збірної України (U-17) Володимир Єзерський прокоментував товариський матч проти Азербайджану.
Футбол 21 вересня 2018, 19:19 (football.ua)
П ять правил, яким Андрія Данилевича навчила улюблена бабуся П'ять правил, яким Андрія Данилевича навчила улюблена бабуся
Через все життя ми несемо те, що вклали в нас найближчі люди - батьки, бабусі, дідусі. І як здорово, коли є кому поділитися з тобою мудрістю, жит...
Шоу-бізнес 21 вересня 2018, 19:14 (tv.ua)
Найчутливіші точки на тілі жінки Найчутливіші точки на тілі жінки
Цілі міфи і легенди регулярно складаються про жіночу точку G, але мало хто розуміє, що ж означає ця зона і які ще існують ерогенні точки на тілі ...
Шоу-біз і культура 21 вересня 2018, 19:08 (Sex-news.ru)
Морейра: Наша система підготовки допомагає Шахтарю в тактичної роботі Морейра: Наша система підготовки допомагає Шахтарю в тактичної роботі
Тренер Шахтаря по фізичній підготовці Педру Морейра поділився секретами своєї роботи.
Футбол 21 вересня 2018, 19:29 (football.ua)
Коберідзе: Проти Динамо гратимемо так, як ніколи Коберідзе: Проти Динамо гратимемо так, як ніколи
Півзахисник Десни Лука Коберідзе поділився очікуваннями від майбутнього матчу з Динамо.
Футбол 21 вересня 2018, 19:25 (football.ua)
Тереза ??Мей відмовилася від угоди з Євросоюзом Тереза ??Мей відмовилася від угоди з Євросоюзом
Британський прем'єр не дозволить "розчленувати країну".
Політика 21 вересня 2018, 19:42 (YTPO.ru)
Український дзюдоїст Зантарая завоював медаль чемпіонату світу в Баку Український дзюдоїст Зантарая завоював медаль чемпіонату світу в Баку
Георгій переміг Тала флікер з Ізраїлю.
Спорт 21 вересня 2018, 19:56 (ТСН.ua)
пивна йога пивна йога
Кожен прихильник здорового способу життя прекрасно знає, що спорт і алкоголь ніколи не поєднуються.
Спорт 21 вересня 2018, 19:54 (NeBoley.com.ua)
Михайленко: У Кубку України у Дніпро-1 амбітні плани Михайленко: У Кубку України у Дніпро-1 амбітні плани
Головний тренер Дніпра-1 Дмитро Михайленко прокоментував матч в Кубку України.
Футбол 21 вересня 2018, 20:23 (football.ua)
Паст: До Києва їдемо за очками Паст: До Києва їдемо за очками
Воротар Десни Євген Паст поділився враженнями від перемоги над Арсеналом і очікуваннями від матчу проти Динамо.
Футбол 21 вересня 2018, 20:58 (football.ua)
Контрактник ВСУ получил 1,5 года дисбата за продажу динамической защиты танков Контрактник ВСУ получил 1,5 года дисбата за продажу динамической защиты танков
Об этом говорится в сообщении военной прокуратуры: Як повідомлялося на офіційному сайті 24.07.2018 Військової прокуратури Центрального регіону У...