Бешикташ відмовився догравати матч проти Фенербахче

26 квітня 2018, 22:42 | Футбол

Керівництво Бешикташа не погоджується з рішенням Федерації футболу Туреччини.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Туреччини між Фенербахче і Бешикташем був перерваний після того, як фанати господарів розбили голову головному тренеру "орлів" Шенола Гюнеш.

Згідно з регламентом "канарейка" повинні були присудити технічну поразку, проте, після втручання в ситуацію політиків, в тому числі президента країни Реджепа Ердогана, Федерація футболу Туреччини постановила дограти матч з 57-ї хвилини при закритих трибунах.

У зв'язку з цим керівництво Бешикташа провело екстрену нараду, за підсумками якого виступило з осуд цього рішення, додавши, що вони відмовляються догравати матч.

Таким чином, тепер Бешикташу загрожує технічна поразка з рахунком 0: 3, а також дискваліфікація з Кубка Туреччини на наступний сезон.