Архів новин 

новини: 9 квітня 2018 у рубриці:  

Гуцуляк: Зірка і сама не грає, і іншим не дає

Нападаючий Карпат Олексій Гуцуляк поділився враженнями про матч двадцять шостого туру чемпіонату України проти Зірки.
Футбол 09 квітня 2018, 23:23 (football.ua)

Гвардіола: Нам потрібні європейські трофеї Гвардіола: Нам потрібні європейські трофеї
Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола заявив, що він не збирається міняти своє ставлення до того, як повинна грати його команда, не дивляч...
Футбол 09 квітня 2018, 23:18 (football.ua)
Кальярі звільнив спортивного директора Кальярі звільнив спортивного директора
Спортивному директору Кальярі Джованні Россі вказали на двері.
Футбол 09 квітня 2018, 20:11 (football.ua)
Олег Бойчишин: Якщо арбітр показав картку - значить, вона заслужена Олег Бойчишин: Якщо арбітр показав картку - значить, вона заслужена
Головний тренер Карпат Олег Бойчишин вважає перемогу над Зіркою заслуженою.
Футбол 09 квітня 2018, 20:07 (football.ua)
Збірна України зіграє з Марокко Збірна України зіграє з Марокко
Федерація футболу Марокко анонсувала товариський матч проти збірної України.
Футбол 09 квітня 2018, 22:05 (football.ua)
Фернандіньо: Ліверпуль любить грати довгими занедбаністю, ми будемо готові до такої гри Фернандіньо: Ліверпуль любить грати довгими занедбаністю, ми будемо готові до такої гри
Півзахисник Манчестер Сіті Фернандіньо заявив, що ключову роль в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Ліверпуля зіграють досвідчені гр...
Футбол 09 квітня 2018, 22:40 (football.ua)
21-річний Коман виграв чемпіонство шостий сезон поспіль 21-річний Коман виграв чемпіонство шостий сезон поспіль
Вінгер Баварії Кінгслі Коман з самого початку кар'єри незмінно стає чемпіоном.
Футбол 09 квітня 2018, 16:00 (football.ua)
Циганков - кращий гравець УПЛ в березні Циганков - кращий гравець УПЛ в березні
користувачі Football. ua впевнені, що в березні в чемпіонаті України не було рівних вінгера Динамо Віктору Циганкову.
Футбол 09 квітня 2018, 16:15 (football.ua)
Кейн: Вірю, що можу наздогнати Салаха Кейн: Вірю, що можу наздогнати Салаха
Нападаючий Тоттенхема Харрі Кейн впевнений, що здатний стати кращим бомбардиром Прем'єр-ліги.
Футбол 09 квітня 2018, 16:27 (football.ua)
Вболівальник Манчестер Сіті потрапив монетою в Моуріньо - ЗМІ Вболівальник Манчестер Сіті потрапив монетою в Моуріньо - ЗМІ
Головному тренеру Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо дісталося під час дербі проти Ман Сіті (3: 2).
Футбол 09 квітня 2018, 17:38 (football.ua)
Карпати в матчі з трьома вилученнями обіграли Зірку Карпати в матчі з трьома вилученнями обіграли Зірку
Львів'яни впоралися з підопічними Романа Монарева в поєдинку 26-го туру УПЛ (2: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 17:33 (football.ua)
Серия А. Итоги 31-го тура: камни преткновения для фаворитов Серия А. Итоги 31-го тура: камни преткновения для фаворитов
Football.ua подводит итоги тридцать первого тура чемпионата Италии.
Футбол 09 квітня 2018, 16:17 (football.ua)
Фернандо Торрес покине Атлетіко після закінчення сезону Фернандо Торрес покине Атлетіко після закінчення сезону
В останньому домашньому матчі чемпіонату Іспанії Атлетіко влаштує урочисті проводи нападнику команди Фернандо Торресу.
Футбол 09 квітня 2018, 18:10 (football.ua)
Ді Франческо: Я вірю в чудеса Ді Франческо: Я вірю в чудеса
Тренер Роми Еусебіо Ді Франческо не втрачає надії взяти реванш у Барселони в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 09 квітня 2018, 19:34 (football.ua)
Президент Зорі: Якщо Вернидуба запросить Челсі, я його відпущу Президент Зорі: Якщо Вернидуба запросить Челсі, я його відпущу
Президент Зорі Євген Геллер поспілкувався з журналістами програми ПроФутбол.
Футбол 09 квітня 2018, 00:42 (football.ua)
Сарри: Коли Милик виходить на поле, відразу розумієш, як багато ми втрачали, поки він не грав Сарри: Коли Милик виходить на поле, відразу розумієш, як багато ми втрачали, поки він не грав
Тренер Наполі Мауріціо Сарри прокоментував перемогу своєї команди в поєдинку тридцять першого туру чемпіонату Італії над К'єво.
Футбол 09 квітня 2018, 01:10 (football.ua)
Мілан не зміг обіграти Сассуоло Мілан не зміг обіграти Сассуоло
Підопічні Дженнаро Гаттузо провели дуже невиразну гру і задовольнялися лише нічиєю в матчі з Сассуоло (1: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 01:04 (football.ua)
Мілевський: Суркіс підкидав нам грошенят, якщо ми вигравали у Шахтаря, але міг потім їх забрати Мілевський: Суркіс підкидав нам грошенят, якщо ми вигравали у Шахтаря, але міг потім їх забрати
Екс-форвард Динамо Артем Мілевський розповів про преміальні на матчі проти Шахтаря в період виступів за київський клуб.
Футбол 09 квітня 2018, 01:23 (football.ua)
Генінсон: Моя зарплата? 500 доларів Генінсон: Моя зарплата? 500 доларів
Володимир Генінсон розповів, скільки заробляв, будучи президентом УПЛ.
Футбол 09 квітня 2018, 08:21 (football.ua)
Рюдігер: Я не розумію, чому, відкриваючи рахунок, ми завжди зменшуємо Рюдігер: Я не розумію, чому, відкриваючи рахунок, ми завжди зменшуємо
Захисник Челсі Антоніо Рюдігер підвів підсумки матчу з Вест Хемом (1: 1).
Футбол 09 квітня 2018, 08:34 (football.ua)
Як Ярмоленко відновлюється після травми Як Ярмоленко відновлюється після травми
Вашій увазі сюжет програми ПроФутбол про Андрія Ярмоленка.
Футбол 09 квітня 2018, 09:40 (football.ua)
Кейлор Навас: Люди запитують, піду я з Реала, але я йду тільки додому Кейлор Навас: Люди запитують, піду я з Реала, але я йду тільки додому
Воротар Реала Кейлор Навас прокоментував матч з Атлетіко (1: 1) і розповів про своє майбутнє.
Футбол 09 квітня 2018, 09:40 (football.ua)
Ліверпуль претендуватиме на Феллаїні Ліверпуль претендуватиме на Феллаїні
Півзахисник Манчестер Юнайтед може стати гравцем Ліверпуля.
Футбол 09 квітня 2018, 10:08 (football.ua)
Роббен і Рібері узгодили контракти з Баварією Роббен і Рібері узгодили контракти з Баварією
Ветерани мюнхенського клубу залишаться в команді і не наступний сезон.
Футбол 09 квітня 2018, 10:23 (football.ua)
Збірна Японії залишилася без тренера за 2 місяці до ЧС-2018 Збірна Японії залишилася без тренера за 2 місяці до ЧС-2018
Вахід Халілходжіч звільнений з поста головного тренера збірної Японії.
Футбол 09 квітня 2018, 10:57 (football.ua)
Андрій Шевченко. Правила життя Андрій Шевченко. Правила життя
Football. ua згадує висловлювання колишнього футболіста київського Динамо, Мілана, Челсі і нинішнього головного тренера збірної України Андрія Ше...
Футбол 09 квітня 2018, 12:46 (football.ua)
Екс-форвард Волині Суботіч: Григорчук - кращий тренер в моїй кар єрі Екс-форвард Волині Суботіч: Григорчук - кращий тренер в моїй кар'єрі
Даніель Суботіч розповів про виступи під керівництвом Романа Григорчука.
Футбол 09 квітня 2018, 13:50 (football.ua)
Капелло завершив тренерську кар єру Капелло завершив тренерську кар'єру
Екс-тренер Мілана, Реала та ряду інших клубів Фабіо Капелло більше не має наміру повертатися до роботи тренером.
Футбол 09 квітня 2018, 14:52 (football.ua)
Севілья може звільнити Монтеллу після принизливої ??поразки Сельта Севілья може звільнити Монтеллу після принизливої ??поразки Сельта
Головний тренер Севільї Вінченцо Монтелла може вдруге за сезон залишитися без роботи.
Футбол 09 квітня 2018, 15:42 (football.ua)
Бутко: З Динамо буде битва, зробимо все для перемоги Бутко: З Динамо буде битва, зробимо все для перемоги
Захисник Шахтаря Богдан Бутко поділився з Football. ua очікуваннями від центрального матчу 27-го туру проти київського Динамо.
Футбол 09 квітня 2018, 15:55 (football.ua)
Хмара тегів