Фенербахче уникнув технічної поразки, матч з Бешикташем дограють без фанатів

25 квітня 2018, 20:59 | Футбол
Фанаты Фенербахче разбили голову главному тренеру Бешикташа Шенолу Гюнешу, Yahoo

У четвер, 19 квітня, півфінальний матч Кубка Туреччини між Фенербахче і Бешикташем був перерваний після того, як фанати господарів розбили голову головному тренеру & quot; орлів & quot; Шенола Гюнеш.

Повідомлялося, що Фенербахче можуть присудити технічну поразку, проте, Федерація футболу Туреччини оголосила, що матч дограють 3-го травня за закритих трибунах. На момент зупинки йшла 57-а хвилина гри, а рахунок залишався нічийним - 0: 0 (2: 2 в першій зустрічі).

Крім того Фенербахче проведе без фанатів ще два домашні матчі, а також виплатить штраф у розмірі 200 тисяч євро.