Сталь і Зірка обмінялися голами і не виявили сильнішого

21 квітня 2018, 18:04 | Футбол

Завершився поєдинок 28-го туру чемпіонату України між Сталлю і Зіркою.

Перший тайм матчу на Оболонь Арені цілком може претендувати на звання найгіршої половини сезону. За всі 45 хвилин було лише два пам'ятних моменту, і ті відбулися в самому кінці. Спочатку Цюпа на рівному місці отримав жовту картку, просто взявши м'яч в руки і втікши від захисників. А потім Гафаіті і Паст не розібралися, кому грати в м'яч, і влаштували "пожежа" біля своїх воріт.

Безглузда жовта картка Цюпи зіграла свою роль на старті другого тайму. На 54-й хвилині він вдарив суперника по ногах і отримав другий гірчичник. В акурат до і після видалення були забиті обидва голи в матчі.

Петров забив на 50-й хвилині, при цьому, як здалося, порушував правила проти воротаря Германа Пенькова. Арановський не зафіксував фол і гол зарахував. На 56-й хвилині Збунь і Климчук зійшлися в штрафний і хавбек Стали впав в боротьбі. пенальті. Кузик впевнено обіграв з точки Паста.

Маючи перевагу в кількості гравців на полі, Сталь більше атакувала, але до справді небезпечних моментів доходило дуже рідко.

Самий же класний епізод був за участю Кондракова, який тільки з'явився на полі, і тут же міг забивати, але не влучив по воротах з забійної позиції.

Сталь - Зірка 1: 1 Голи: Кузик, 57 (з пенальті) - Петров, 50 Сталь: Пеньков - Еберт, Ошіпко, Джонатан - Климчук (Книш, 71), Месхі, Костенко (Нурієв, 83), Хоцяновський - Задерака (Копитов , 61), Мисик, Кузик Зірка: Паст - Полегенько, Братков, Гафаіті, Збунь (Фатєєв, 72) - Драченко, Цюпа - Чичиков, Авер'янов (Кондраков, 78), Білоног (гедже, 58) - Петров Попередження: Джонатан, Костенко - Гафаіті, Цюпа, Петров Вилучення: Цюпа, 54 (друга жовта).