Фанати Фенербахче розбили голову тренеру Бешикташа, матч довелося перервати

20 квітня 2018, 00:25 | Футбол
Шенол Гюнеш, EPA

У півфінальному матчі Кубка Туреччини між Фенербахче і Бешикташем стався вкрай неприємний епізод.

Півфінальний матч Кубка Туреччини між Фенербахче і Бешикташем довелося перервати після того, як головному тренеру "орлів" Шенола Гюнеш розбили голову.

На 58-й хвилині гри фанати Фенербахче чимось кинули в наставника Бешикташа. Предмет потрапив Гюнеш в голову і збив його з ніг.

У підсумку матч був перерваний, а 65-річному Гюнеш довелося накласти кілька швів.

Senol Gunes'in kafas? Na 5 dikis at? Ld?.

(Via @futbolarena) pic. twitter. com / UwXDCl0u9s - F? rat Gunayer (@firatgunayer) April 19, 2018 На момент зупинки матчу рахунок був 0: 0. Перша зустріч завершилася з рахунком 2: 2.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.