Реал на останніх хвилинах вирвав нічию у Атлетика

19 квітня 2018, 08:14 | Футбол
getty images

Зідан після проведення ротації в минулому турі очікувано випустив основний склад. Правда, тренер вирішив зіграти за схемою 4: 4: 2, через що Іско і Каземіро залишилися в запасі, а в старті вийшли реактивні Лукас Васкес і Марко Асенсио.

Реал після п'яти хвилин спокійної гри заволодів перевагою і почав створювати небезпечні моменти. Вже на 9-й хвилині міг забивати Роналду. Кріштіану відмінно пробивав головою після навісу з флангу від Карвахаля, але за Атлетик в тому епізоді зіграла поперечина.

Господарі продовжували атакувати, гол назрівав, і він у результаті і трапився. Тільки забив не реальний, а Атлетик.

Кордоба прекрасним пасом вивів Вільямса на побачення з голкіпером і той витончено перекинув м'яч через Кейлор Наваса - 1: 0. Ось так буває. Гол абсолютно ні з чого. У Реала до кінця тайму було кілька прекрасних шансів для взяття воріт, але гостей раз по раз виручав Кепа.

Другий тайм проходив трохи спокійніше для Атлетика, але роботи для голкіпера басків вистачало. І він з нею справлявся на п'ять з плюсом аж до 87 хвилини. Тоді Модріч зважився на удар здалеку, а Роналду підставив п'яту і м'яч залетів у ворота. Кепа в тому епізоді допомогти ніяк не міг. В цілому, Реал в цьому матчі міг забивати і п'ять голів, але підвела реалізація і воротар суперника зловив кураж.

Атлетик, незважаючи на пізній пропущений гол, повинен бути задоволений результатом.

Реал - Атлетик 1: 1.

Голи: Роналду, 87 - Вільямс, 14 Реал: Навас - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Васкес, Модріч, Кроос, Асенсио (Іско, 69) - Бензема (Бейл, 68), Роналду Атлетик: Аррісабалага - Лекуе (Сусана, 76), Иньиго Мартінес, Нуньєс, Баленсиага - Сан Хосе, Ітурраспе - Маркос, Рауль Гарсія, Кордоба (Муніаїн, 70) - Вільямс (Адуріс, 83) Попередження: Васкес, Карвахаль - Вільямс, Ітурраспе, Де Маркос, Сан Хосе.