Айнтрахт обіграв Лейпциг і піднявся на третє місце

20 лютого 2018, 00:48 | Футбол

У матчі 23-го туру німецької Бундесліги Айнтрахт Ф в домашніх стінах виявився сильнішим Лейпцига (2: 1).

Айнтрахт домігся вольової домашньої перемоги над Лейпцигом в матчі 23-го туру Бундесліги.

Гості вийшли вперед на 13-й хвилині, коли Огустін з передачі Лаймера завершив красиву атаку. Проте, вже через дев'ять хвилин рахунок був рівним - "бикам" не вдалося винести м'яч з власного штрафного після подачі кутового, і Чендлер переправив м'яч в сітку після скидки Абрахама головою.

А ще через чотири хвилини Боатенг забив, як виявилося, переможний гол в матчі. Ганський півзахисник точним ударом з лівої відправив м'яч у ворота після прострілу Ребич.

Ця перемога дозволила Айнтрахту піднятися на третю позицію в турнірній таблиці з 39 набраними очками, в той час як Лейпциг опустився на п'яту сходинку, маючи в своєму активі 38 очок.

У наступному турі Айнтрахт відправиться в гості до Штутгарту, а РБ Лейпциг прийме Кельн.

Айнтрахт Ф - РБ Лейпциг 2: 1 Голи: Чендлер, 22, Боатенг, 26 - Огустін, 13 Айнтрахт Ф: Градецький - Сальседо, Абрахам, Фалетти - Да Коста, Боатенг (Фернандес, 68), Хасебе, Чендлер - Вольф (Гачіновіч 82), Галлер, Ребич (Йович, 80) РБ Лейпциг: гуляс - Лаймер, Орбан, Упамекано, Клостерманн - Кейта (Форсберг, 61), Ільзанкер, Демме (Поульсен, 46), Забітцер - Лукман (Вернер, 76), Огустін попередження: Ребич, Вольф, Хасебе, Чендлер, Боатенг, Фалетти - Орбан, Клостерманн.