Олімпік розтріпав Трепча

03 лютого 2018, 21:40 | Футбол

У контрольному поєдинку на зборі в Туреччині Олімпік здобув велику перемогу над Трепча з Косова.

Стартовий натиск Олімпіка в контрольному поєдинку проти Трепча приніс свої плоди: через десять хвилин з невеликим українська команда після дубля Біленького вела в рахунку 2: 0. Надалі "олімпійці" впевнено контролювали хід поєдинку, більше атакували, але часом пропускали контрвипади суперника.

Один з них змусив Еммерсон сфолити на тікав на побачення з Махарадзе нападаючим, за що захисник Олімпіка отримав червону картку. Втім, з огляду на товариський статус поєдинку, віддаленого футболіста замінив його товариш по команді. Аналогічна ситуація сталася на самому початку другого тайму з Бєлєньким.

За чверть години до фінального свистка Сондей довів рахунок до великого.

Олімпік - Трепча 3: 0 Голи: Біленький, 8, 11, з пенальті, Сондей, 75.

Олімпік: Махарадзе (Кичак, 46), Кулинич, Парцванія, Еммерсон (Гассама, 27), Е. Пасіч, Абдул, Хомутов (Щедрий, 65), Діарра (Надирадзе, 65), Сондей, Г. Пасіч, Біленький (Джонатан, 47).

Вилучення: Еммерсон, 27, Бєлєнький, 47.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.